جستجو

سوئیس لاین

سوئیس لاین (Swiss Line) در سال 1989 در زوریخ سوئیس توسط مایکل ماسالاسکی تاسیس شد ولی پیشینه آن به سال 1952، باز می‌گردد؛ زمانی‌که دکتر آلفرد فیستر ( از همکاران دکتر پائول نیهانس - مبتکر سلولار تراپی ) کلینیک لمانا را در مونترو سوئیس تاسیس کرد و بطور هم‌زمان درمان سل ویتال که فرآیندی خلاقانه به روش تزریق سلول‌های تثبیت شده برای بازسازی سیستم ناقص در بدن است را کشف کرد. کشف سل ویتال تراپی پیشرفت چشم‌گیری در راستای تحقیقات دکتر نیهانس روی سلولار تراپی محسوب می‌شود. سل ویتال در ابتدا در کلینیک لمانا تنها به روش تزریق در دسترس بود اما در سال 1995، درمالب (کمپانی مادر سوئیس لاین) حقوق انحصاری ارائه محصولات مراقبت پوستی حاوی ترکیب انحصاری سل ویتال برای سوئیس لاین به بازار را بدست آورد و آن را به نام Cellactel تغییر داد. در حال حاضر، محصولات ضدپیری سلولی سوئیس لاین، حاوی است.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

سرم آبرسان آکوا ویتال سوئیس لاین

سرم 24 آکوا ویتال حاوی 24 ترکیب مغذی سوئیس لاین با خاصیت مرطوب کنندگی فوری و قوی، به صورت عمقی به لایه های زیرین پوست نفوذ کرده و ترکیبات مغذی و تقویت کننده به کار رفته در ساختار خود را به سلولهای پوستی تزریق می نماید.
ناموجود

ژل سرم آبرسان آکوا ویتال سوئیس لاین

ژل سرم آبرسان سوئیس لاین مدل آکواویتال محصولی با خاصیت آبرسانی قوی و با ساختاری فاقد چربی، به خوبی قادر به رطوبت رسانی عمقی به سلولهای پوست و رفع کم آبی و خشکی ایجاد شده بر روی پوست می باشد. این سرم سرشار از هیالورونیک اسید بوده و به سرعت جذب پوست شده و رطوبت پوست را برای مدت طولانی حفظ می نماید. ساختار ژل سرم آبرسان سوئیس لاین مدل آکواویتال به گونه ای است که بدون ایجاد احساس سنگینی و چربی بر روی پوست، جذب سلولهای پوستی شده و عناصر مغذی و رطوبت کافی را به آنها تزریق می نماید.
ناموجود

کرم مرطوب کننده آکوا ویتال سوئیس لاین

کرم مرطوب کننده آکوا ویتال سوئیس لاین، محصولی با قدرت رطوبت رسانی بالا، به خوبی قادر به رفع خشکی و آسیب های ناشی از آن بر روی پوست بوده و با نفوذ عمقی به سلول های پوست، ترکیبات مغذی و عناصر تقویت کننده را به سلول های پوست تزریق می نماید.
ناموجود

کرم مرطوب کننده و مات کننده مدل آکوا پیور سوئیس لاین

کرم مات کننده و مرطوب کننده آکوا پیور سوئیس لاین، بر روی پوست، پوشش پودری ایجاد می کند که ظاهر پوست را مات نگه می دارد، منافذ باز را بهبود می بخشد، براقی پوست را برطرف می کند و سبب ماندگاری آرایش در تمام طول روز می شود.
ناموجود

کرم جوان کننده و مرطوب کننده 24 ساعته سوئیس لاین

کرم جوان کننده، ضد چروک و مرطوب کننده 24 ساعته سوئیس لاین، محصولی با خاصیت رطوبت رسانی قوی بوده و به خوبی قادر به حفظ رطوبت پوست در طول شبانه روز می باشد. این کرم با بهره گیری از مجموعه ای از ترکیبات فعال با غلظت بالا و با فرمولاسیونی اختصاصی و منحصر به فرد، به صورت عمقی به لایه های زیرین پوست نفوذ کرده و ساختار درونی لایه های پوستی را بهبود می بخشد.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display