جستجو

انواع مکمل

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

پودر آمینو ایکس بی اس ان

مکمل آمینو ایکس بی اس ان (BSN Amino-X) يک محرک فوق العاده همراه با BCAA است که براي پشتيباني از استقامت در طول تمرين و کمک به عضله سازي و ريکاوري بعد تمرين طراحي شده است . به طوري که شما مي توانيد عملکرد خود را به مرحله جديدي برسانيد .آمينو ايکس شامل 10 گرم BCAA و آمينو اسيد هاي ضروري ، ال-آلانين ، تورين ، ال سيترولين است که بدن را به سرعت ريکاوري مي کند و براي تمرينات بعدي آماده مي شود . اين مکمل داراي 5 طعم بي نظير براي سليقه هاي مختلف هست و براي هر دوره اي مناسب مي باشد .
270,000 تومان 259,000 تومان

پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان

پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان (BSN Syntha 6 Isolate 1.82kg) دارای ترکیبی 50/50 از پروتئین ایزوله وی و شیر است. این پروتئین موجب افزایش سنتز پروتئین و همینطور افزایش سرعت ریکاوری می‌شود. ضمنا پروتئین ایزولات دارای میزان کالری، چربی و کربوهیدارت کمتری نسبت به Syntha- 6 دارد.
700,000 تومان 640,000 تومان

پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان (912 گرم)

پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان (BSN Syntha 6 Isolate 912gr) دارای ترکیبی 50/50 از پروتئین ایزوله وی و شیر است. این پروتئین موجب افزایش سنتز پروتئین و همینطور افزایش سرعت ریکاوری می‌شود. ضمنا پروتئین ایزولات دارای میزان کالری، چربی و کربوهیدارت کمتری نسبت به Syntha- 6 دارد.
390,000 تومان 365,000 تومان

پودر پروتئین سینتا 6 بی اس ان

پروتئین وی سینتا 6 بی اس ان (BSN Syntha-6 Protein Powder) یک پروتئین برتر و فوق العاده همراه با طعمی بی نظیر می باشد! ترکیب چندمنظوره این مکمل از همه پروتئین های مستقل موجود در خود بهره می برد؛ همچنین هر یک از این پروتئین ها دارای سرعت های گوناگون در هضم بوده و حاوی گروه آمینواسیدهای متفاوتی می باشند. این ترکیب قادر است عضلات فعال بدن شما را برای ساعتهای متوالی توسط کامل ترین ترکیب پروتئینی خود تغذیه نماید! برای پیشبرد این ترکیب برتر و فوق العاده، سینتا۶ مجهز به آمینواسیدهای زنجیره ای (BCAAs)، گلوتامین پپتاید، ترکیب ویژه AZORB جهت هضم بهتر و حاوی اسیدهای چرب ضروری جهت سلامت قلبی می‌باشد. سرانجام آنکه هر سروینگ از این مکمل غذایی، مقدار ۵ گرم “فیبر” به منظور هضم آرام تر و جذب بیشتر مواد غذایی برای شما فراهم آورده است!
650,000 تومان 620,000 تومان

پودر پروتئین سینتا ۶ اج بی اس ان

پروتئین سینتا 6 اج بی اس ان (BSN SYNTHA-6 EDGE 1.82 kg) دارای ۲۴ گرم پروتئین ترکیبی و 11 گرم آمینو اسید‌های ضروری است. این مکمل جهت عضله سازی خشک و بدون چربی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پروتئین‌های تشکیل دهنده این محصول عبارتند از پروتئین وی کنستانتره، وی ایزوله، وی هیدرولیزه، کازئین و پروتئین شیر.
650,000 تومان 620,000 تومان

پودر پروتئین سینتا ۶ اج بی اس ان (۱.۰6 کیلوگرم)

پروتئین سینتا 6 اج بی اس ان (BSN SYNTHA-6 EDGE ۱.۰6 kg) دارای ۲۴ گرم پروتئین ترکیبی و 11 گرم آمینو اسید‌های ضروری است. این مکمل جهت عضله سازی خشک و بدون چربی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پروتئین‌های تشکیل دهنده این محصول عبارتند از پروتئین وی کنستانتره، وی ایزوله، وی هیدرولیزه، کازئین و پروتئین شیر.
370,000 تومان 345,000 تومان

پودر پروتئین وی کور پرفورمنس سلوکور

پودر پروتئین وی کور پرفورمنس سلوکور (Cellucor COR-Performance Whey Protein Powder) یک منبع خالص و بهینه از پروتئین وی با کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد. این محصول باعث افزایش حجم و توده ی خالص عضلانی شما شده و بازسازی و ریکاوری بدن و فیبرهای عضلانی را پس از تمرین بهبود و تسریع می‌بخشد. اگر عدم مصرف قند و مواد قندی در رژیم غذایی برای شما بسیار اهمیت دارد٬ پروتئین وی سلوکور با دارا بودن تنها 3 گرم قند در هر وعده مصرف شما را از این بابت آسوده می‌نماید.
730,000 تومان 700,000 تومان

پودر پمپ ان او اکسپلود بی اس ان

پودر پمپ ان او اکسپلود بی اس ان (BSN N.o. Xplode Pre-Workout Igniter 555 gr) یک مکمل پیش از تمرین می باشد که با ترکیبی فوق العاده از کراتین ترکیبی ، بتا آلانین و کافئین بهترین سطح انرژی و تمرکز را برای فعالیت ورزش شما فراهم می آورد . این محصول دارای ۳ گرم گلوتامین و گلوتامیک اسید ٬ ۵ گرم کراتین ٬ ۱۰ گرم آمینواسید ۲ گرم پروتئین (وی هیدرولیز) ٬ بتا آلانین ٬ کافئین ٬ مواد معدنی و ویتامینها میباشد .
370,000 تومان 345,000 تومان

پودر پمپ سی4 ریپد سلوکور

مکمل قبل از تمرین پمپ سی فور ریپد سلوکور (Cellucor C4 Ripped) به دلیل فرمولاسیون منحصر به فرد خود علاوه بر افزایش انرژی و توان تمرینی ٬ بدن را در فاز چربی سوزی قرار میدهد ؛ البته بدون از دست دادن توده ی عضلانی ! همچنین سی 4 ریپد سلوکور یک پمپ فاقد کراتین است و نگرانی شما را بابت مسیر چربی سوزی بدون کراتین بر طرف مینماید . این مکمل با دارا بودن الکارنیتین ٬ عصاره قهوه سبز ٬ عصاره لوبیا ٬ عصاره میوه کاین ٬ عصاره ریشه Coleus Forskohlii نهایت چربی سوزی را به صورت کاملا طبیعی و ترموژنیک در بدن شما ایجاد مینماید . بدین ترتیب شما قادر خواهید بود با افزایش متابولیسم بدن ٬ تبدیل چربی به انرژی و افزایش توان بدن در از بین بردن توده چربی فرآیند چربی سوزی را به بالاترین حد برسانید .
330,000 تومان 315,000 تومان

پودر گلوتامین DNA بی اس ان

گلوتامین دی ان ای شرکت بی اس ان (BSN Glutamine DNA 309 gr) به منظور ریکاوری عضلات پس از تمرینات پر شدت استفاده میشود . این محصول با افزایش نسبی سنتز پروتئین در عضلات و با جایگزینی ذخایر گلوتامین در بدن موجب جلوگیری از تخریب عضلات میشود . پودر گلوتامین DNA بی اس ان به صورت ۱۰۰ درصد میکرونایزد شده فرآوری شده است و با توجه به اینکه بدون طعم میباشد ، میتوان همراه با سایر مکمل ها از این محصول استفاده نمود .
270,000 تومان 253,000 تومان

پودر گلوتامین کور پرفورمنس سلوکور

گلوتامین یک آمینواسید نیمه ضروری بوده و نقش حیاتی در ترمیم بافت ماهیچه ای دارد . ورزش های سنگین ، رژیم و استرس ، بافت ماهیچه ای را تضعیف می کند . گلوتامین به شما کمک می کند تا با سرعتی بالا این بافت را ترمیم کرده و قدرت لازم را برای ادامه تمرین ها به دست آورید . در واقع مصرف گلوتامین کور پرفورمنس سلوکور (Cellucor Cor-Performance Glutamine 360g) نه تنها موجب ترمیم ماهیچه ها بلکه باعث تقویت ماهیچه و جلوگیری از هر گونه گرفتگی عضلانی می شود.
215,000 تومان 203,000 تومان

پودر گینر کور پرفورمنس سلوکور

پودر گینر کور پرفورمنس سلوکور (Cellucor Cor-Performance Gainer) برای افراد فعالی که می‌خواهند حجم عضلات خود را افزایش دهند مناسب است. این پودر گینر مقادیر کربوهیدرات و پروتئین با کیفیت بالا را برای رژیم غذایی متعادل فراهم می‌کند. پودر گینر، کراتین و بی سی ای ای مورد نیاز برای افزایش قدرت بدنی در حین تمرین ورزشی را تامین می‌کند و سنتز پروتئین عضلانی و بازسازی عضلات را بهبود می‌بخشد. می‌توانید از این محصول گینر صبح‌ها، بین وعده‌های اصلی، بعد از تمرین ورزشی و یا قبل از خواب استفاده کنید. میزان مصرف پودر گینر به اهداف، شدت و میزان بدنسازی شما بستگی دارد.
600,000 تومان 570,000 تومان

پودر کراتین DNA بی اس ان

پودر کراتین دی ان ای بی اس ان (BSN CREATINE DNA 309g) در هر وعده شامل 5 گرم ، کراتین منوهیدرات میکرونیزه خالص ، است که از مقاومت، قدرت و افزایش توده عضلانی بدون چربی بدن پشتیبانی و عاری از هرگونه مواد افزودنی است .کراتین سوخت ماهیچه ها در طول تمرینات شدید تامین می کند . مکمل کراتین مونوهیدرات ذخایر کراتین را بعد از تمرینات به سرعت پر می کند . از آنجایی که کراتین DNA بدون طعم است ، میتوانید بعد از تمرین آن را به هر نوشیدنی مورد علاقه خود اضافه کنید .
170,000 تومان 155,000 تومان

کپسول پمپ NO3 کروم سلوکور

مکمل پمپ NO3 کروم سلوکور(Cellucor NO3 Chrome Nitric Oxide Pump Amplifier 90 Caps) با پمپاژ بیشتر خون، جریان خون و اکسیژن و غذا رسانی به عضلات را بالا برده، و با افزایش سرعت ریکاوری بدن موجب بالا رفتن متابولیسم بدن می‌شود. مکمل NO3 تلفیقی از نیترات آرژنین و اسید نیتریک است که با گشاد کردن رگ‌های عروقی باعث پمپاژ خون به سرتاسر بدن می‌شود. پمپ NO3 کروم یک مکمل اسید نیتریک قدرتمند است که برای ارائه پمپ‌های باور نکردنی همراه با بهترین نتایج ممکن است. پمپ NO3 کروم سلوکور متشکل از سیترولین، آرژنین و عصاره دانه انگور است که طراحی شده است که به طور قابل توجهی باعث افزایش جریان خون در ماهیچه‌ها در طی ورزش می‌شود.
320,000 تومان 305,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش