جستجو

بررسی کرم آبرسان پوست چرب ساسکین

بررسی کرم آبرسان پوست چرب ساسکین

کرم آبرسان پوست چرب ساسکین یک آبرسان و تسکین دهنده پوستهای چرب و مستعد جوش تحت درمان می باشد. این آبرسان به خوبی آزردگی و التهاب پوست های چرب تحت درمان را تسکین داده و قرمزی التهابات را کاهش می دهد. از زمانی که بازار تولیدات داخلی داغ شده است برند ساسکین هم در ایران توسط شرکت فرح آرا قشم و در کارخانه آرشیدا سلامت آرایه در منطقه اقتصادی پیام در حال تولید می باشد.

کرم آبرسان پوست چرب یکی از محصولات برند ساسکین است که در این اواخر از روی نمونه فرانسوی آن شبیه سازی شده و روانه بازار گردیده است. به علت اینکه به گفته وارد کننده قبل و تولید کننده حال حاظر این برند تمام و کمال محصول تولید داخل این شرکت شبیه محصول فرانسوی آن می باشد در این نوشتار قصد داریم به مقایسه نمونه ایرانی و فرانسوی آن بپردازیم.

در نمونه تولید داخل این محصول روی کارتن محصول بسیار شبیه نمونه فرانسوی است. در طرفی از جعبه که لوگوی ساسکین دیده می شود کیفیت پایین چاپ نسبت به نمونه فرانسوی مشهود می باشد. نمونه ایرانی نوشتارهای سیاه رنگ آن کم رنگ و فاقد وضوح نسبت به نمونه فرانسوی آن است. قسمت های سبز رنگ روی کارتن در نمونه ایرانی از سلفون براق و بی کیفیت نسبت به نمونه فرانسوی استفاده شده است. در قسمت پشت کارتن محصول شاهد تفاوت های چندی در چیدمان نوشتار هستیم . در بالای کارتن فرانسوی در پشت کارتن ساخت فرانسه بودن و شرکت سازنده محصول درج شده است اما در نمونه ایرانی این قسمت ها حذف شده و سیب سلامت و پروانه ساخت محصول درج گردیده است.

نمونه ایرانی

 

نمونه فرانسوی

 

بر روی محصول فرانسوی تاریخ انقضاء درج شده است ولی روی محصول ایرانی تاریخ تولید درج شده و ذکر شده است که تاریخ انقضاء سه سال بعد از تاریخ درج شده روی محصول می باشد. در قسمت پشت محصول می توان در نمونه فرانسوی آدرس و مشخصات شرکت تولید کننده فرانسوی را دید اما در نمونه ایرانی صرفا اینستاگرام و سایت شرکت ایرانی درج شده است.

نمونه ایرانی

 

نمونه فرانسوی

 

با دیدن تیوپ محصول ایرانی و نوع چاپ روی آن کیفیت پایین تیوپ و چاپ روی محصول در نگاه اول کاملا مشخص است. در نمونه فرانسوی نوشته های روی محصول به صورت برجسته می باشد و با لمس آن می توان زبری نوشته را احساس کرد اما در نمونه ایرانی یک چاپ که صرفا طرح نمونه فرانسوی را هدف قرار داده است دیده می شود. در قسمت پشت تیوپ کپی برداری بسیار بی دقتی از محصول فرانسوی شده است. در نمونه فرانسوی روی تیوپ و با علامت فلش به لبه تیوپ به عنوان جایی که تاریخ انقضاء و بچ کد محصول درج شده است اشاره شده و روی لبه تیوپ هم تاریخ انقضاء و هم بچ کد درج شده است. در نمونه ایرانی صرفا عکس فلش و اشاره به لبه تیوپ چاپ شده است و دیگر اثری از درج تاریخ و بچ کد روی لبه تیوپ نیست. درب محصول هم که کاملا با هم متفاوت است. در نمونه ایرانی درب پیچی ساده ای برای محصول در نظر گرفته شده است ولی در نمونه فرانسوی درب به صورت پیچی نیست و با پلمب پلاستیکی بسته شده است.

نمونه ایرانی

 

نمونه فرانسوی

 

تمام مواردی که ذکر کردم مربوط به ظاهر و مواد بسته بندی محصول می باشد. در مورد کیفیت مواد داخل تیوپ نیاز به یک مطالعه بالینی است تا مشخص شود که ایا این محصول می تواند نسبت به قیمتی که دارد جای محصول فرانسوی را پر کند و یا خیر. اما به نظر نگارنده کپی برداری بی دقت روی تیوپ محصول به خصوص پشت تیوپ و عدم درج تاریخ انقضاء و بچ کد در مکان مشخص شده به نوعی از بی دقتی در تولید این محصول گواه می دهد.

لطفا نظرتان راجع به این مطلب را وارد نمائید
نظرات
07/02/2024 11:08 ب.ظ
اصلا پیشنهاد نمیکنم این کرم رو، البته من ایرانیشو خریدم
07/02/2024 11:09 ب.ظ
اصلا پیشنهاد نمیکنم این کرم رو، البته من ایرانیشو خریدم
04/06/2024 05:37 ب.ظ
من استفاده میکنم خیلی عالیه
12/07/2024 01:28 ق.ظ
من استفاده میکنم . پوستم چرب و جوش دار هست و خیلی حساس. خوشبختانه به پوستم سازگار بوده . البته من قبل از این آبرسان نداشتم که بتونم اثرشو  باهاش مقایسه کنم ولی اگه میدونستم تولید ایران هست عمرا انقدر پول براش نمیدادم
فیلتر
Sort
display