جستجو

بررسی سرم دور چشم ساسکین

بررسی سرم دور چشم ساسکین

از زمانی که واردات محصولات خارجی به داخل کشور محدود شدند برندهای داخلی شروع به تولید گسترده محصولات پوستی در داخل کشور کردند. خیلی از برندهای تولیدی با توجه به خلاء محصولات با سرعت و شتابی عجیب و در تنوع بالا شروع به تولید کردند و همین سرعت و شتاب کیفیت محصولات را فدای کمیت کرد.

در بین شرکت های وارد کننده که در حال حاظر در لباس تولید کننده ظاهر شده اند شرکت فرح آرای قشم است که نماینده رسمی محصولات ساسکین در ایران بود. از زمان محدود شدن واردات این شرکت به دنبال تولید با کیفیت محصولات خود در داخل کشور بود و به همین دلیل تولید این برند به تاخیر افتاد. این شرکت بلاخره توانست رضایت شریک تجاری خود به نام Cosmethic Research Group را جلب کرده و با همان نام تجاری ساسکین یا سسکین (Soskin) محصولات را در داخل کشور بسته بندی نماید.

سرم مناسب تیرگی و خطوط دورچشم با حجم 30 میل ساسکین اولین محصول خروجی این شرکت با تولید در کارخانه آرشیدا سلامت آرایه می باشد. در این مطلب سعی داریم به بررسی این محصول بپردازیم و کیفیت آن را با محصول فرانسوی شرکت مقایسه نماییم.

در ظاهر محصول تفاوت آنچنانی دیده نمی شود. رنگ کارتن محصول و طراحی های روی کارتن دقیقا با مدل فرانسوی آن یکسان می باشد. در یک طرف کارتن متن فارسی نویس روی کارتن دیده می شود و روی کارتن محصول ساخت ایران دیده می شود. فقط کیفیت فونت و چاپ متن روی کارتن محصول کمی بی کیفیت و مات چاپ شده است. براق بودن گلاسه کارتن و مات شدن چاپ متن و نوشته های روی کارتن در نگاه اول بسیار تو ذوق می زند. این ابهام در دیده شدن متن روی چاپ گلاسه براق به نوعی در تمام محصولات ایرانی دیده می شود و امیدواریم در آینده این مشکل هم مرتفع شود.

تیوپ محصول سعی شده است مشابه تیوپ خارجی تولید گردد ولی در نمونه خارجی قبلی این محصول رنگ درب محصول مشکی بود ولی این محصول رنگ درب آن سفید تولید شده است. درب محصول در سری فرانسوی به صورت قیف نوک تیز طراحی شده ولی سری ایرانی آن یک حالت استوانه ای طور دارد.

روی لبه تیوپ مدل فرانسوی تاریخ انقضا محصول در یک طرف و بچ کد محصول سمت دیگر حک شده است اما در مدل ایرانی خبری از تاریخ انقضا و بچ کد روی لبه تیوپ نیست. حک نشدن بچ کد روی لبه تیوپ یکی از نقاط ضعف تولیدهای داخل کشور است که امیدوارم همه تولید کننده ها در آینده بتوانند این کار را انجام دهند.

در مورد مواد متشکله محصول هیچ تفاوتی دیده نمی شود. بافت سرمی محصول در مدل فرانسوی یک کم غلیظ تر بود ولی در این مدل به نظر می رسد بافت سرمی آن یک کم روان تر شده است. کیفیت و کارایی محصول باید تحت شرایط استفاده محصول و مدت زمان دوره درمان مشخص شود به همین دلیل نمی توان به راحتی در مورد تاثیرگذاری این محصول نظر داد. اگر بخواهیم بین یک تا ده به محصول تولیدی این شرکت نمره بدهیم نمره شش برای این محصول نمره قابل قبولی خواهد بود.

لطفا نظرتان راجع به این مطلب را وارد نمائید
فیلتر
Sort
display