جستجو

ثریا

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

سرم مرطوب کننده آی لاو ثریا

اگر صاحب پوست خشک یا دهیدراته ای هستید که نیاز به آبرسانی، راحتی و صافی دارد، سرم مرطوب کننده آی لاو ثریا انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این سرم حاوی 10% کمپلکس هیدرو هیالورون، مجموعه ای از مواد بسیار مرطوب کننده: اسید هیالورونیک و گلیسیرین گیاهی می باشد. از هیدراتاسیون مناسب پشتیبانی می کند، از خشکی جلوگیری می کند، پوست را صاف می کند و احساس خوشایندی از راحتی و تغذیه را فراهم می کند.
490,000 تومان

سرم متعادل کننده آی لاو ثریا

اگرصاحب پوست چرب یا مختلط هستید که نیاز به نرمال سازی، کاهش درخشش، صاف شدن و بهبود ظاهر را دارد، سرم متعادل کننده آی لاو ثریا انتخاب مناسبی برا شما خواهد بود. این سرم حاوی 8٪ نیاسینامید می باشد که یک آنتی اکسیدان قوی و ماده ای است که به طور مثبت بر وضعیت پوست مستعد آکنه تأثیر می گذارد. کار غدد چربی را تنظیم می کند و تولید سبوم را کاهش می دهد. همچنین روی ملانوسیت ها تأثیر می گذارد، از تغییر رنگ جلوگیری می کند و رنگ پوست را یکدست می کند. پوست را کاملا صاف می کند، وضعیت و ظاهر آن را بهبود می بخشد.
490,000 تومان

سرم روشن کننده آی لاو ثریا

اگر صاحب پوستی خسته و کدر هستید که نیاز به افزایش انرژی، روشنایی و بهبود رنگ دارد، سرم روشن کننده آی لاو ثریا انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این سرم حاوی 1% ویتامین C می باشد که از تولید بیش از حد ملانین در پوست جلوگیری می کند، به لطف آن پوست روشن می شود، تغییر رنگ کاهش می یابد و رنگ پوست یکدست می شود. همچنین استحکام پوست را بهبود می بخشد و علاوه بر این دیواره رگ های خونی را تقویت می کند و آنها را می بندد و به همین دلیل باعث کاهش دید مویرگ های گشاد شده می شود.
490,000 تومان

کرم روز مات کننده کامبوجا ثریا

کرم روز مات کننده کامبوجا ثریا مناسب برای پوست های چرب و مختلط حاوی کامبوجا، نوشیدنی چای سیاه تخمیر شده می باشد که غنی از اسیدهای آلی و ویتامین ها بوده و یک بمب واقعی انرژی و آبرسانی برای پوست است. این کرم همچنین حاوی جینسینگ، آداپتوژن آسیایی با خواص آنتی اکسیدانی و ضد استرس است که یک کوکتل طبیعی ضد پیری و سم زدایی می باشد. نیاسینامید موجود در کرم کامبوجا ثریا ترشح سبوم را کاهش می دهد و رنگ پوست را یکدست می کند.
480,000 تومان

سرم ضد چروک و صاف کننده پوست لوندر ثریا

سرم ضد چروک و صاف کننده پوست لوندر ثریا یک فرمول سازگار با نیازهای پوست بالغ است که برای افزایش نتایج مراقبت روزانه استفاده می شود.این سرم مجموعه‌ای از فرمول‌های مخملی است که به لطف محتوای نرم‌کننده‌های منحصربه‌فرد، یعنی اسکوالان و روغن‌های طبیعی، از تعادل پوست مراقبت می‌کند، آن را قویا بازسازی، صاف و الاستیک می‌کند. سرم لاوندر ثریا حاوی هیدروسل اسطوخودوس می باشد که حاوی مواد ارزشمندی است که اثر تسکین دهنده و ضد پیری دارد.
490,000 تومان

کرم مرطوب کننده دور چشم لوندر ثریا

کرم مرطوب کننده دور چشم لوندر ثریا یک مرطوب کننده بسیار موثر برای زیر چشم و پلک می باشد. این کرم بافت سبکی دارد که به راحتی پخش و سریع جذب می شود و پوست حساس را تحت فشار قرار نمی دهد. کرم دورچشم لاوندر ثریا دارای فرمول آرایشی با اسطوخودوس هیدرولیز شده (تسکین دهنده و ضد پیری)، اسکوالان (صاف کننده)، روغن مخملی (نرم کننده) و رسوراترول (ضد رادیکال های آزاد و ضد پیری) غنی شده است.
420,000 تومان

کرم ضد چروک و صاف کننده +40 لوندر ثریا

کرم ضد چروک و صاف کننده +40 لوندر ثریا مخصوص سنین بالای 40 سال باعث کاهش دید چین و چروک های موجود و جلوگیری از ظهور چین های جدید بر روی صورت، گردن و دکلته می شود. بافت کرمی دارد که به راحتی پخش می شود، سریع جذب می شود و پوست را سنگین نمی کند. فرمول آرایشی این کرم با اسطوخودوس هیدرولیز شده (تسکین دهنده و ضد پیری)، اسکوالان (صاف کننده)، روغن مخملی (نرم کننده) و رسوراترول (ضد رادیکال های آزاد و ضد پیری) غنی شده است.
520,000 تومان

سرم جوان کننده الکسیر ثریا

سرم جوان کننده الکسیر ثریا ثریا مناسب برای مراقبت از پوست بالغ است که ترکیبی از ترکیبات فعال ضد پیری لوکس، موثر و شناخته شده می باشد. سرم احیا کننده الکسیر ثریا یک فرمول سبک و هیدروژل با رنگی زیبا است که باعث آبرسانی پوست می شود و استحکام و صافی آنرا بازیابی می کند.
500,000 تومان

کرم سفت کننده روز و شب +50 الکسیر ثریا

کرم سفت کننده روز و شب +50 الکسیر ثریا مخصوص سنین بالای 50 سال و مناسب برای مراقبت از پوست بالغ است که ترکیبی از ترکیبات فعال ضد پیری لوکس، موثر و شناخته شده می باشد. این کرم با فرمول سبک باعث آبرسانی پوست می شود و استحکام و صافی آنرا بازیابی می کند.
560,000 تومان

کرم ضد چروک روز و شب +40 الکسیر ثریا

کرم ضد چروک روز و شب +40 الکسیر ثریا مخصوص سنین بالای 40 سال و مناسب برای مراقبت از پوست بالغ است که ترکیبی از ترکیبات فعال ضد پیری لوکس، موثر و شناخته شده می باشد. این کرم با فرمول سبک باعث آبرسانی پوست می شود و استحکام و صافی آنرا بازیابی می کند.
560,000 تومان

کرم ضد چروک روز و شب +50 لوندر ثریا

کرم ضد چروک روز و شب +50 لوندر ثریا مخصوص سنین بالای 50 سال باعث کاهش دید چین و چروک های موجود و جلوگیری از ظهور چین های جدید بر روی صورت، گردن و دکلته می شود. بافت کرمی دارد که به راحتی پخش می شود، سریع جذب می شود و پوست را سنگین نمی کند. فرمول آرایشی این کرم با اسطوخودوس هیدرولیز شده (تسکین دهنده و ضد پیری)، اسکوالان (صاف کننده)، روغن مخملی (نرم کننده) و عصاره زنبق غنی از ایزوفلاون ها (آنتی اکسیدان و جوان کننده) غنی شده است.
ناموجود

کرم ضد چروک دور چشم الکسیر ثریا

کرم ضد چروک دور چشم الکسیر ثریا مناسب برای مراقبت از پوست دور چشم است که ترکیبی از ترکیبات فعال ضد پیری لوکس، موثر و شناخته شده می باشد. کرم ضد چروک دور چشم الکسیر ثریا با فرمول سبک باعث آبرسانی پوست می شود و استحکام و صافی آنرا بازیابی می کند.
ناموجود

ژل شستشوی صورت طبیعی و انرژی زا کامبوجا ثریا

ژل شستشوی صورت طبیعی و انرژی زا کامبوجا ثریا یک ژل شستشوی طبیعی می باشد که به طور همزمان به پوست انرژی می دهد، آنرا تمیز می کند و طراوت می بخشد. فیس واش کامبوجا ثریا دارای فرمول ظریف و PH سازگار با پوست است و برای انواع پوست از جمله پوست های حساس مناسب می باشد.
ناموجود

میسلار واتر پاک کننده کامبوجا ثریا

میسلار واتر پاک کننده کامبوجا ثریا پاک کننده آرایش، رطوبت رسان، انرژی دهنده و سم زدای صورت و دور چشم برای انواع پوست از جمله پوست های حساس مناسب می باشد.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display