جستجو

سسدرما

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

کرم بازسازی کننده و ضد چروک رتیسس 0.5 سسدرما

کرم بازسازی کننده و ضد چروک رتیسس 0.5 سسدرما (Sesderma Retises 0.5 Regenerating Anti-Wrinkle Cream) کرم بازسازی کننده و ضدچروک رتی سس 0/5 % پوست را بازسازی و مرطوب کرده و سبب بهبود حالت ظاهری و قابلیت ارتجاعی از دست رفته پوست می شود. این محصول درمان موثر و قوی به منظور شفافیت پوست، کاهش لک ها و عمق چروک ها میباشد و نتایج آن پس از کمتر از یک ماه مصرف مشخص می گردد.
ناموجود

کرم ضد چروک دور چشم رتیسس سسدرما

کرم ضد چروک دور چشم رتیسس سسدرما (Sesderma Retises 0.5 Eye Contour Anti-Wrinkle Cream) کرمی سبک با جذب سریع و فرمولاسیونی منحصر به فرد که سبب افزایش رطوبت، کاهش پف و تیرگی و همزمان کاهش چروک های پنجه کلاغی اطراف چشم می شود.
ناموجود

کرم بازسازی کننده و ضد چروک رتیسس 0.25 سسدرما

کرم بازسازی کننده و ضد چروک رتیسس 0.25 سسدرما (Sesderma Retises 0.25 Regenerating Anti-Wrinkle Cream) کرم بازسازی کننده و ضدچروک رتی سس 0/25 % پوست را بازسازی و مرطوب کرده و سبب بهبود حالت ظاهری و قابلیت ارتجاعی از دست رفته پوست می شود. این محصول با فرمولاسیون پیشرفته خود سبب افزایش اثر رتینول خالص (ویتامین آ) می گردد
ناموجود

ژل کرم مرطوب کننده ای سی گلیکولیک (کلاسیک قوی) سسدرما

ژل کرم مرطوب کننده ای سی گلیکولیک (کلاسیک قوی) سسدرما (Sesderma ACGLICOLIC Moisturizing Cream) مرطوب کننده و ضد چروک حاوی اسید گلیکولیک به فرم آزاد و لیپزومی شده است که پوست را مرطوب، بازسازی و ترمیم می نماید. این کرم ژل مناسب پوستهای مختلط است.
ناموجود

کرم مغذی و ضد چروک ای سی گلیکولیک 20 سسدرما

کرم مغذی و ضد چروک ای سی گلیکولیک 20 سسدرما (Sesderma ACGLICOLIC 20 Nourishing Cream) ضد چروک و تغذیه کننده حاوی اسید گلیکولیک به فرم آزاد و لیپزومی شده است که پوست را مرطوب، بازسازی و ترمیم می نماید. این کرم مناسب پوستهای خشک و خیلی خشک و غیر حساس به اسید گلیکولیک است.
ناموجود

کرم مغذی و ضد چروک ای سی گلیکولیک کلاسیک سسدرما

کرم مغذی و ضد چروک ای سی گلیکولیک کلاسیک سسدرما (Sesderma ACGLICOLIC Classic Nourishing Cream) ضد چروک و تغذیه کننده حاوی اسید گلیکولیک به فرم آزاد و لیپزومی شده است که پوست را مرطوب، بازسازی و ترمیم می نماید. این کرم مناسب پوستهای خشک و خیلی خشک است.
ناموجود

ژل مرطوب کننده ای سی گلیکولیک 20 سسدرما

ژل مرطوب کننده ای سی گلیکولیک 20 سسدرما (Sesderma ACGLICOLIC 20 Moisturizing Gel) مرطوب کننده و ضد چروک حاوی اسید گلیکولیک به فرم آزاد و لیپزومی شده است که پوست را مرطوب، بازسازی و ترمیم می نماید. این ژل مناسب پوستهای چرب است.
ناموجود

سرم لیپزومی ای سی گلیکولیک سسدرما

سرم لیپوزومی ای سی گلیکولیک سسدرما (Sesderma ACGLICOLIC Lipsomal Serum) ضد چروک حاوی اسید گلیکولیک به فرم آزاد و لیپزومی شده است که پوست را مرطوب، بازسازی و ترمیم می نماید. این ژل مناسب تمامی انواع پوستها بوده و به عنوان درمان اصلی استفاده میشود.
ناموجود

سرم لیپوزومی آزلاک رو سسدرما

سرم ضد لک لیپزومی آزلاک رو سسدرما (Sesderma AZELAC RU Lipsomal Serum) سرم روشن کننده و شفاف کننده پوست صورت است که با تنظیم تولید رنگدانه ها سبب یکدست شدن رنگ پوست و شفافیت بیشتر می شود.
ناموجود

لوسیون آزلاک سسدرما

لوسیون آزلاک سسدرما (Sesderma AZELAC Lotion) پیشگیری کننده و درمان کننده مشکلات پوستهای چرب و مستعد آکنه از قبیل قرمزی، جوش و آکنه و لک، رزاسه، کوپروز، گرگرفتگی و التهاب است.
ناموجود

ژل روشن کننده کوجیکول پلاس سسدرما

ژل ضد لک و روشن کننده کوجیکول پلاس سسدرما (Sesderma KOJICOL Plus Skin Lightener Gel) روشن کننده و درمان موضعی انواع لک های مقاوم و ناشی از استفاده از لوازم آرایشی، داروها، نور آفتاب، بارداری و آکنه و جوش است. ژل کوجیکول برای انواع پوستها حتی پوست های چرب مناسب است.
ناموجود

کرم مرطوب کننده صورت سی-ویت سسدرما

کرم مرطوب کننده صورت سی-ویت سسدرما (Sesderma C-VIT Moisturizing Facial Gel) مرطوب کننده مخصوص پوستهای خشک و خیلی خشک است. کرم سی-ویت درمان کننده پیری پوست در اثر تابش آفتاب بوده و شفافیت و شادابی، لطافت، سفتی و قابلیت ارتجاعی از دست رفته پوست در اثر گذشت زمان و عوامل آسیب رسان بیرونی (نور آفتاب، آلودگی، دود و ...) را به پوست باز می گرداند.
ناموجود

کرم دور چشم سی-ویت سسدرما

کرم دور چشم سی-ویت سسدرما (Sesderma C-VIT Eye Contour Cream) کاهش دهنده پف، علائم خستگی و چروک ها و خطوط پنجه کلاغی دور چشم است. این کرم برای انواع پوستها حتی پوستهای حساس مناسب است.
ناموجود

سرم لیپزومی سی-ویت سسدرما

سرم لیپزومی سی-ویت سسدرما (Sesderma C-VIT Lipsomal Serum) برای استفاده در نواحی صورت، اطراف چشم و لب ارائه شده است و سبب افزایش فوری شفافیت پوست می گردد. چهره ای یکدست، شفاف و روشن را ایجاد می کند و در همان حال سبب کاهش خطوط ریز و خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم می شود و تیرگی را برطرف می کند.
ناموجود

مرطوب کننده صورت هیدرا فینیش

مرطوب کننده صورت هیدرا فینیش (guinot Hydra Finish Face Cream) پوست را مرطوب کرده و در نتیجه مانع از دست رفتن آب سلول های پوستی می شود. این محصول در گروه محصولات مرطوب کننده گینو قرار دارد. محصولات این گروه سبب مرطوب نمودن پوست شده، نرم کننده و آرام بخش پوست می باشند.
ناموجود

سرم تقویت کننده مژه و ابرو سسلش سسدرما

سرم تقویت کننده مژه و ابرو سس لش سسدرما ایده آل برای درمان کوتاهی و یا کم پشتی مژه و ابرو است. این محصول حاوی حباب‎های لیپیدی است که سبب انتقال عوامل فعال به ریشه مژه‎ها جهت کسب بهترین نتیجه می‎شود.
ناموجود

محلول پاک کننده آرایش صورت و چشم سسدرما مدل لایتنینگ

محلول پاک کننده آرایش چشم و صورت لایتنینگ سسدرما در گروه پاک کننده های عمقی پوست قرار دارد و متعادل کننده و روشن کننده پوست می باشد. برای تمیز کردن گوشه های چشم و نقاط حساس چشم نیز این محصول می تواند موثر واقع شود.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display