جستجو

سسدرما

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ژل روشن کننده کوجیکول پلاس سسدرما

ژل ضد لک و روشن کننده کوجیکول پلاس سسدرما (Sesderma KOJICOL Plus Skin Lightener Gel) روشن کننده و درمان موضعی انواع لک های مقاوم و ناشی از استفاده از لوازم آرایشی، داروها، نور آفتاب، بارداری و آکنه و جوش است. ژل کوجیکول برای انواع پوستها حتی پوست های چرب مناسب است.
235,000 تومان

ژل مرطوب کننده ای سی گلیکولیک 20 سسدرما

ژل مرطوب کننده ای سی گلیکولیک 20 سسدرما (Sesderma ACGLICOLIC 20 Moisturizing Gel) مرطوب کننده و ضد چروک حاوی اسید گلیکولیک به فرم آزاد و لیپزومی شده است که پوست را مرطوب، بازسازی و ترمیم می نماید. این ژل مناسب پوستهای چرب است.
257,000 تومان 239,000 تومان

ژل کرم مرطوب کننده ای سی گلیکولیک (کلاسیک قوی) سسدرما

ژل کرم مرطوب کننده ای سی گلیکولیک (کلاسیک قوی) سسدرما (Sesderma ACGLICOLIC Moisturizing Cream) مرطوب کننده و ضد چروک حاوی اسید گلیکولیک به فرم آزاد و لیپزومی شده است که پوست را مرطوب، بازسازی و ترمیم می نماید. این کرم ژل مناسب پوستهای مختلط است.
257,000 تومان 250,000 تومان

سرم تقویت کننده مژه و ابرو سسلش سسدرما

سرم تقویت کننده مژه و ابرو سس لش سسدرما ایده آل برای درمان کوتاهی و یا کم پشتی مژه و ابرو است. این محصول حاوی حباب‎های لیپیدی است که سبب انتقال عوامل فعال به ریشه مژه‎ها جهت کسب بهترین نتیجه می‎شود.
530,000 تومان 520,000 تومان

سرم لیپزومی ای سی گلیکولیک سسدرما

سرم لیپوزومی ای سی گلیکولیک سسدرما (Sesderma ACGLICOLIC Lipsomal Serum) ضد چروک حاوی اسید گلیکولیک به فرم آزاد و لیپزومی شده است که پوست را مرطوب، بازسازی و ترمیم می نماید. این ژل مناسب تمامی انواع پوستها بوده و به عنوان درمان اصلی استفاده میشود.
175,000 تومان

سرم لیپزومی سی-ویت سسدرما

سرم لیپزومی سی-ویت سسدرما (Sesderma C-VIT Lipsomal Serum) برای استفاده در نواحی صورت، اطراف چشم و لب ارائه شده است و سبب افزایش فوری شفافیت پوست می گردد. چهره ای یکدست، شفاف و روشن را ایجاد می کند و در همان حال سبب کاهش خطوط ریز و خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم می شود و تیرگی را برطرف می کند.
300,000 تومان 295,000 تومان

سرم لیپوزومی آزلاک رو سسدرما

سرم ضد لک لیپزومی آزلاک رو سسدرما (Sesderma AZELAC RU Lipsomal Serum) سرم روشن کننده و شفاف کننده پوست صورت است که با تنظیم تولید رنگدانه ها سبب یکدست شدن رنگ پوست و شفافیت بیشتر می شود.
990,000 تومان 950,000 تومان

لوسیون آزلاک سسدرما

لوسیون آزلاک سسدرما (Sesderma AZELAC Lotion) پیشگیری کننده و درمان کننده مشکلات پوستهای چرب و مستعد آکنه از قبیل قرمزی، جوش و آکنه و لک، رزاسه، کوپروز، گرگرفتگی و التهاب است.
130,000 تومان 125,000 تومان

مرطوب کننده صورت هیدرا فینیش

مرطوب کننده صورت هیدرا فینیش (guinot Hydra Finish Face Cream) پوست را مرطوب کرده و در نتیجه مانع از دست رفتن آب سلول های پوستی می شود. این محصول در گروه محصولات مرطوب کننده گینو قرار دارد. محصولات این گروه سبب مرطوب نمودن پوست شده، نرم کننده و آرام بخش پوست می باشند.
320,000 تومان 265,000 تومان

کرم بازسازی کننده و ضد چروک رتیسس 0.25 سسدرما

کرم بازسازی کننده و ضد چروک رتیسس 0.25 سسدرما (Sesderma Retises 0.25 Regenerating Anti-Wrinkle Cream) کرم بازسازی کننده و ضدچروک رتی سس 0/25 % پوست را بازسازی و مرطوب کرده و سبب بهبود حالت ظاهری و قابلیت ارتجاعی از دست رفته پوست می شود. این محصول با فرمولاسیون پیشرفته خود سبب افزایش اثر رتینول خالص (ویتامین آ) می گردد
195,000 تومان 175,000 تومان

کرم بازسازی کننده و ضد چروک رتیسس 0.5 سسدرما

کرم بازسازی کننده و ضد چروک رتیسس 0.5 سسدرما (Sesderma Retises 0.5 Regenerating Anti-Wrinkle Cream) کرم بازسازی کننده و ضدچروک رتی سس 0/5 % پوست را بازسازی و مرطوب کرده و سبب بهبود حالت ظاهری و قابلیت ارتجاعی از دست رفته پوست می شود. این محصول درمان موثر و قوی به منظور شفافیت پوست، کاهش لک ها و عمق چروک ها میباشد و نتایج آن پس از کمتر از یک ماه مصرف مشخص می گردد.
195,000 تومان

کرم دور چشم سی-ویت سسدرما

کرم دور چشم سی-ویت سسدرما (Sesderma C-VIT Eye Contour Cream) کاهش دهنده پف، علائم خستگی و چروک ها و خطوط پنجه کلاغی دور چشم است. این کرم برای انواع پوستها حتی پوستهای حساس مناسب است.
195,000 تومان

کرم ضد چروک دور چشم رتیسس سسدرما

کرم ضد چروک دور چشم رتیسس سسدرما (Sesderma Retises 0.5 Eye Contour Anti-Wrinkle Cream) کرمی سبک با جذب سریع و فرمولاسیونی منحصر به فرد که سبب افزایش رطوبت، کاهش پف و تیرگی و همزمان کاهش چروک های پنجه کلاغی اطراف چشم می شود.
250,000 تومان 230,000 تومان

کرم مرطوب کننده صورت سی-ویت سسدرما

کرم مرطوب کننده صورت سی-ویت سسدرما (Sesderma C-VIT Moisturizing Facial Gel) مرطوب کننده مخصوص پوستهای خشک و خیلی خشک است. کرم سی-ویت درمان کننده پیری پوست در اثر تابش آفتاب بوده و شفافیت و شادابی، لطافت، سفتی و قابلیت ارتجاعی از دست رفته پوست در اثر گذشت زمان و عوامل آسیب رسان بیرونی (نور آفتاب، آلودگی، دود و ...) را به پوست باز می گرداند.
199,000 تومان 195,000 تومان

کرم مغذی و ضد چروک ای سی گلیکولیک 20 سسدرما

کرم مغذی و ضد چروک ای سی گلیکولیک 20 سسدرما (Sesderma ACGLICOLIC 20 Nourishing Cream) ضد چروک و تغذیه کننده حاوی اسید گلیکولیک به فرم آزاد و لیپزومی شده است که پوست را مرطوب، بازسازی و ترمیم می نماید. این کرم مناسب پوستهای خشک و خیلی خشک و غیر حساس به اسید گلیکولیک است.
255,000 تومان 250,000 تومان

کرم مغذی و ضد چروک ای سی گلیکولیک کلاسیک سسدرما

کرم مغذی و ضد چروک ای سی گلیکولیک کلاسیک سسدرما (Sesderma ACGLICOLIC Classic Nourishing Cream) ضد چروک و تغذیه کننده حاوی اسید گلیکولیک به فرم آزاد و لیپزومی شده است که پوست را مرطوب، بازسازی و ترمیم می نماید. این کرم مناسب پوستهای خشک و خیلی خشک است.
257,000 تومان 250,000 تومان

محلول پاک کننده آرایش صورت و چشم سسدرما مدل لایتنینگ

محلول پاک کننده آرایش چشم و صورت لایتنینگ سسدرما در گروه پاک کننده های عمقی پوست قرار دارد و متعادل کننده و روشن کننده پوست می باشد. برای تمیز کردن گوشه های چشم و نقاط حساس چشم نیز این محصول می تواند موثر واقع شود.
99,000 تومان 95,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش