جستجو

پلار

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

سرم ضد چروک و جوان کننده اترنال اسنو پلار

سرم ضد چروک و جوان کننده اترنال اسنو پلار (Polaar Eternal Snow Youthful Promise Serum) سرمی برای رفع چین و چروک و اعطای شادابی جوانی به پوست است. این سرم دارای ساختاری سبک است که به جذب سایر کرمها بر پوست نیز کمک نموده و با استفاده از تکنولوژی سلولهای بنیادی گل ساپوناریای قطبی، خواص بازسازی سلولی، ضد پیری و شفاف کنندگی را به پوست اعطا میکند.
ناموجود

کرم ضد چروک و جوان کننده اترنال اسنو پلار

کرم ضد چروک و جوان کننده اترنال اسنو پلار (Polaar Eternal Snow Youthful Promise Cream) کرمی برای رفع چین و چروک و اعطای شادابی جوانی به پوست است. این کرم دارای ساختاری سبک و برف مانند است که درتماس با پوست و ماساژ دادن به تدریج ذوب می شود.استفاده از تکنولوژی سلولهای بنیادی گل ساپوناریای قطبی در این کرم، خواص بازسازی سلولی، ضد پیری و شفاف کنندگی را به پوست اعطا میکند.
ناموجود

کرم احیا کننده شب پلار نایت پلار

کرم احیا کننده شب پلار نایت پلار (Polaar Polar Night Cream) محصولی برای احیا و بازسازی پوست در شب با داشتن عصاره جلبک قطبی است. این کرم تغذیه کننده و ترمیم کننده لایه های پوست بعد از استرس های روزانه بوده و با داشتن عصاره گل جاوید ایتالیایی به عنوان ضد چروک، اکسیژن رسان و شفاف کننده و روشن کننده پوست نیز کاربرد دارد.
ناموجود

کرم ضد چروک آیس ریپیر پلار

کرم ضد چروک آیس ریپیر پلار (Polaar IceRepair Fundamental Anti-Wrinkle Cream) رفع کننده چین و چروک عمقی و هرگونه آثار پیری در چهره و ضد افتادگی قوی و سفت کننده پوست است. این کرم بازسازی و ترمیم پوست را با بازیابی چربی های تحلیل رفته زیر پوست و بازگرداندن فرم چهره بخوبی انجام میدهد.
ناموجود

کرم مغذی و مرطوب کننده قوی لپ لند پلار

کرم مغذی و مرطوب کننده قوی لپ لند پلار (Polaar The Genuine Lapland Cream) محافظت کننده و رطوبت رسان صورت و نواحی حساس پوست و مناسب پوستهای خشک و خیلی خشک است. این کرم ساختاری همانند دانه های برف دارد که به سرعت در تماس با پوست جذب می شوند. همچنین این کرم محافظت کننده و ترمیم لایه های پوستی حتی حساس ترین و شکننده ترین پوست ها و تغذیه کننده پوست با داشتن ویتامین E است.
ناموجود

کرم دست لپ لند پلار

کرم دست لپ لند پلار (Polaar The Genuine Lapland Hand Cream 75ml) با داشتن مواد مغذی طبیعی باعث رساندن چربی های مفید به سطح و عمق پوست دست ها شده و رطوبت را برای مدت زمان طولانی برروی پوست دست ها حفظ خواهد کرد. همچنین این کرم دست ها را در برابر آسیب های ناشی از مصرف مواد شوینده و پاک کننده شیمیایی حفاظت کرده و ترک دست ها را برطرف کرده و مانع از آسیب پوست دست ها می شود.
ناموجود

کرم آیس سورس پلار

کرم آیس سورس پلار (Polaar IceSource Moisturizing Cream 50ml) جهت مرطوب نگه داشتن پوست صورت استفاده می شود و سدیم هیالورونات موجود در کرم چروک های ناشی از خشکی پوست را از بین برده و همچنین با دارا بودن عصاره پلانکتون دریایی Thalassiosira antarctica و ویتامین E پوست صورت را در برابر آلودگی ها و عوامل خارجی و سرمای شدید محافظت می کند. ایجاد نرمی و لطافت پوست به دلیل وجود لسیتین و اسکوالان گیاهی در این کرم می باشد. عصاره پلانکتون دریایی Thalassiosira antarctica موجود دراین کرم، انواع ویتامین و مواد مورد نیاز پوست شما را تأمین می کند.
ناموجود

ژل آیس سورس پلار

ژل آیس سورس پلار (Polaar IceSource Moisturizing Gel) مرطوب کننده سبک با ساختار کرم-ژل، مناسب پوست نرمال، مختلط و چرب می باشد که بواسطه دارا بودن آب یخچال های قطبی دارای خاصیت آبرسانی سطحی و عمقی است.
ناموجود

بالم لب لپ لند پلار

بالم لب لپ لند پلار (Polaar The Genuine Lapland Lip Balm 10ml) تغذیه کننده، رطوبت رسان و رفع خشکی پوست لب می باشد و با داشتن کمپلکس موم های مغذی باعث ترمیم و محافظ پوست لب می شود.
ناموجود

سرم آیس ریپیر پلار

سرم آیس ریپیر پولار (Polaar IceRepair Serum) مناسب پوست های نرمال رو به خشک می باشد. این سرم برای پرکردن خطوط عمیق همچون خط اخم و خنده به کار می رود. برای جلوگیری از افتادگی و سفت کردن و فرم دادن به صورت از این سرم استفاده می شود. این محصول با دارا بودن پپتید برگرفته از مخمر قطبی PPNF3 antarctica به ساخت الاستین و کلاژن پوست کمک می کند. سالیسیلیک اسید موجود دراین محصول باعث پاک سازی سول های مرده و بازسازی سلول های پوستی جدید می شود.
ناموجود

کرم آیس پرفکت پلار

کرم آیس پرفکت پلار (Polaar IcePerfect Cream) دارای خاصیت تغذیه کنندگی و بازسازی کننده پوست بواسطه دارا بودن روغن زیتون سیبری می باشد و بواسطه دارا بودن نشاسته ذرت سبب برطرف شدن چروک های سطحی پوست می شود.
ناموجود

ژل شوینده آیس پیور پلار

ژل شوینده آیس پیور پلار (Polaar IcePure Velvety Cleanser 125ml) مناسب انواع پوست و پاک کننده ملایم آرایش و حذف هرگونه آلودگی از سطح پوست می باشد و دارای خاصیت آبرسانی و شفاف کنندگی بواسطه دارا بودن پنبه قطب شمال است.
ناموجود

اسکراب آیس پیور پلار

اسکراب آیس پیور پلار (Polaar IcePure Gentle Scrub) مناسب انواع پوست و دارای عملکرد دوگانه Peeling (حذف سلول های سطحی پوست) و Polishing (یکنواخت سازی و روشن کردن رنگ چهره) می باشد و با داشتن Volcanic lava و سیلیکا باعث لایه برداری سطحی و عمقی پوست می شود.
ناموجود

فلویید افترشیو مرطوب کننده آقایان پلار

فلویید افترشیو مرطوب کننده آقایان پلار (Polaar PolaarMen Dual Action Moisturizing Fluid) مخصوص آقایان می باشد و میتوان پس از اصلاح از این کرم به عنوان مرطوب کننده بر روی صورت و گردن خود استفاده کرد.فلوئید مرطوب کننده آقایان پلار به دلیل نداشتن چربی بسیار سبک بوده و استفاده از آن برای آقایان خوشایند می باشد. وجود جلبک های قطبی در ساختار این کرم خاصیت ضد جوش و قرمزی و سوزش را به پوست داده و پوست را التیام می بخشد. زینک سولفات موجود دراین کرم باعث رفع التهاب صورت پس از اصلاح شده و در صورت ایجاد زخم و خراشیدگی پوست پس از اصلاح خاصیت ترمیم کننده دارد. این کرم نرمی و طراوت پوست را حفظ می کند و از خشکی و کش آمدن پوست جلوگیری می کند.
ناموجود

ژل شوینده صورت آقایان پلار

پوست آقایان اغلب چرب است، ژل شوینده صورت آقایان پلار (Polaar Polaar Men Face Cleanser) یک شوینده کامل است و با دارا بودن پودر جاذب چربی باعث کنترل چربی بیش حد پوست می شود. ساختار این محصول ژل مانند است و فاقد صابون می باشد. این شوینده خاصیت رطوبت رسانی دارد و برای اصلاح صورت نیز مناسب می باشد. این محصول دارای عصاره ی پلانکتون قطبی است که موجب احیا و تقویت پوست می شود.
ناموجود

کرم هیدرا پروتکت آقایان پلار

کرم هیدرا پروتکت آقایان پلار (Polaar PolaarMen Hydraprotect Moisturizer UV+ Cream 50ml) مناسب انواع پوست و تغذیه و مرطوب کننده پوست بواسطه دارا بودن روغن بادام شیرین، اوره، اسکوالان گیاهی و روغن گل آفتابگردان می باشد. کرم هیدراپروتکت آقایان پلار بواسطه دارا بودن فیلترهای فیزیکی وشیمیایی ضدآفتاب نانو محافظ پوست در مقابل آفتاب است.
ناموجود

کرم ضد پیری قوی آقایان پلار

شیوه زندگی و عادت‌های روزانه عاملی مهم در پیر شدن زودرس ظاهر افراد است، همچنین در سن میانسالی بازسازی سلول‌ها کاهش می‌یابد و کم کم اثرات آسیب‌های ناشی از آلودگی، استعمال دخانیات و نور خورشید روی پوست ظاهر شود، این امر باعث می‌شود فیبرهای کلاژن شل و در نتیجه پوست با چین و چروک مواجه شود. در این بین مردان به دلیل اینکه بیشتر از زنان در معرض این عوامل هستند، بیش از زنان دچار چین و چروک زود رس می شوند. کرم ضد پیری قوی آقایان پلار (Polaar PolaarMen Intensive Anti-ageing Care 50ml) محصول کشور فرانسه و یکی از بهترین کرم های ضد چین و چروک مناسب برای آقایان می باشد. این محصول حاوی 2 عصاره ی بی نظیر پلانکتون قطبی و جلبک می باشد که سبب لیفتینگ صورت شده و در بازسازی و ترمیم پوست صورت تاثیر بسزایی دارد. کرم ضد چروک قوی مردانه پولار سطح کلاژن و الاستین پوست را افزایش داده در نتیجه استفاده از آن در رفع چین و چروک بسیار موثر می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده کرم ضد چروک قوی مردانه پولار با از بین بردن سلول های مرده پوست، موجب شفافیت و روشن شدن رنگ پوست نیز می شود.
ناموجود

کرم ژل دور چشم آیسی مجیک بلر پلار

کرم ژل دور چشم آیسی مجیک بلر پلار (Polaar IcyMagic Blur 30ml) با داشتن میکروسفرهای منعکس کننده نور (Light reflecting microspheres)، تیرگی و کبودی دور چشم را از بین برده، همچنین با دارا بودن میکروسفرهای حاوی هیالورونیک اسید، صمغ کُندر و عصاره گیاه کُنجاک ،چین و چروک اطراف چشم را پر می کند. عصاره جینسینگ سیبری موجود در کرم آیسی مجیک بلر پلار باعث ازبین بردن پف اطراف چشم می شود. به سبب دارا بودن عصاره بروکلی غنی از ویتامین C ،E، آنتی اکسیدان قوی و محافظت کننده در برابر عوامل مهاجم خارجی مانند آلودگی و… می باشد.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display