جستجو

اویستر

محصولات اویستر که از یک برند ایتالیایی معتبر می باشد. این برند بیشتر در حوضه تولید محصولات آرایشی فعالیت کرده و رنگ مو در بازار عرضه می کند. این برند همیشه در راستای بهتر شدن زندگی و سلامت و زیبایی کوشیده است از این رو محصولات خود را با توجه به نیاز مصرف کنددگان با بالاترین کیفیت عرضه کرده است. این برند در سال 1983 تاسیس شده است و در ابتدا با محصولات تخصصی مراقبت از مو شروع به کار کرده است و به سرعت در شاخه رنگ مو به شهرت رسیده است. با توسعه دانش بازار و نیاز مشتریان خود، و با اتکا به تجربه حضور موفق در بازارهای تخصصی، به سمت ساخت برند‌های خصوصی، که نقطه عطف جدیدی در موفقیت شرکت بود، قدم برداشت.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ماسک مو روغن زیتون اویستر

ماسک مو روغن زیتون اویستر (Oyster Sublime Fruit Restructuring And Detangling Olive Hair Mask) دارای خواص مرطوب کننده و تغذیه ای قدرتمندی است که باعث تقویت موهای زبر و فرفری می‌شود، و به موهای شما خاصیت درخشندگی و لطافت می‌بخشد. این ماسک مو به خاطر داشتن روغن زیتون و کراتین داخل ماسک مو‌های زبر و فرفری و وز شما را نرم کرده که برای اتو کشی و سشوار مشکل نخواهید داشت.
ناموجود

ماسک مو عسل اویستر

ماسک مو عسل اویستر (Oyster Sublime Fruit Nourishing And Silky Honey Hair Mask) مخصوص مو های خشک و آسیب دیده فرمول ویژه این ماسک برای تغذیه و نرمی موهای خشک و آسیب دیده با بهره گیری از خاصیت مولتی ویتاینه بودن عسل جهت رطوبت رسانی و تغذیه معدنی مو با استفاده از پروویتامینB5، AEF، گیلیسیرین و عصاره کندو عسل که سبب درخشش و حالت ابریشمی موهای آسیب دیده می گردد. درمانی تقویتی برای موهای خشک و مات، خواص درخشان ساز و آنتی اکسیدانی موها را تقویت و درخشان می کند، به واسطه فرمول حاوی عسل موها شاداب تر ونر تر و براق تر می شود.
ناموجود

ماسک مو مرکبات اویستر

ماسک مو مرکبات اویستر (Oyster Sublime Fruit Restructuring Citrus Hair Mask) مخصوص مو های خشک، رنگ شده و آسیب دیده فرمول ویژه این ماسک برای تغذیه و نرمی موهای خشک و آسیب دیده با بهره گیری از عصارهای پرتقال، لیمو و نارنگی درخشش و حالت ابریشمی موهای آسیب دیده می گردد. درمانی تقویتی برای موهای خشک و مات، خواص درخشان ساز و آنتی اکسیدانی موها را تقویت و درخشان می کند.
ناموجود

ماسک مو نارگیل اویستر

ماسک مو نارگیل اویستر (Oyster Sublime Fruit Protective Coconut Hair Mask) مخصوص مو های رنگ شده و آسیب دیده فرمول ویژه این ماسک برای تغذیه و نرمی موهای خشک و آسیب دیده با بهره گیری از عصاره نارگیل سبب درخشش و حالت ابریشمی موهای آسیب دیده می گردد. درمانی تقویتی برای موهای خشک و مات، خواص درخشان ساز و آنتی اکسیدانی موها را تقویت و درخشان می کند.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display