جستجو

اورال بی

دکتر رابرت هات سان اولین مسواک اورال بی را با نام هیوستون در سال 1950 طراحی و این اختراع را به نام خود ثبت کرد. اولین محصول وی تحت عنوان Oral-B 60 تولید شد. نام این مسواک از روی تعداد پرزهای این محصول گرفته شده بود. این مسواک با تعداد زیادی از موهای نایلونی زیبا، نرم و صاف و با ظاهری مشابه به طراحی 1950 تولید شد. در سال 1984 برند اورال بی به شرکت ژیلت واگذار شد، و در این زمان بود که این شرکت به تولید مسواک برقی روی آورد. در سال 2006 کمپانی ژیلت با شرکت پراکتر و گمبل ادغام شد و از آن پس تا به امروز محصولات اورال بی در این شرکت تولید می‌شود. در سال 2013 شکیرا خواننده محبوب، به عنوان سفیر و نامزد تجاری محصولات این برند انتخاب شد.

برند آمریکایی اورال بی این روزها در زمینه تولید محصولات بهداشت دهان و دندان مانند مسواک، خمیر دندان، نخ دندان و دهانشویه فعالیت می‌کند و به یکی از ثروتمندترین کمپانی‌ها تبدیل شده است.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

نخ دندان گلاید مولتی پروتکشن اورال بی

نخ دندان گلاید مولتی پروتکشن اورال بی به راحتی در بین دندان‌ها لغزیده و به درآوردن غذا و پلاک‌های دندانی کمک بسزا می‌نماید. این نخ دندان از بافت دندان درمقابل پلاک های دندانی، التهاب لثه ، حفره ها ، بوی بد دهان ، لکه های سطح بین دندان محافظت می کند.
ناموجود
فیلتر
Sort
display