جستجو

نایک

نام برند نایک (Nike) در پوشاک ورزشی همواره در صدر است. ممکن است با دیدن کیفیت متوسط و ظاهر ساده شیشه و بسته‌بندی عطرهای نایک در مقایسه با کیفیت محصولات برند پوشاک، به این فکر کرده باشید که این عطرها تقلبی هستند. اما اگر متوجه تفاوت فونت نام این دو برند و نبود تیک معروف کفش‌های ورزشی نایک روی عطرها نشده باشید، جالب است بدانید که این برند به عطریات نایک (nike Perfumes) ارتباطی ندارد. در واقع برند عطری نایک در سال 1929 در اسپانیا تاسیس شد. یعنی بیش از نیم قرن قبل از پیدایش شرکت پوشاک ورزشی نایک، برند عطریات نایک وجود داشت.

هرچند شرکت عطریات اقبال شرکت همنام خود را نداشت، اما عطرهای آن کیفیت خوب و قابل قبولی دارند. تمامی عطرهای نایک، شیشه و جعبه‌ی ساده‌ای دارند. رایحه‌ی عطرهای نایک نیز برای استفاده روزانه مناسب است و عاری از پیچیدگی‌های عطرهای گرانقیمت و معروف است. به عبارت دیگر بازار هدف عطرهای نایک طبقه متوسط بازار است، به همین دلیل کیفیت خوب را در کنار قیمت مناسب قرار داده است.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ادو تویلت زنانه گلد ادیشن نایک

ادو تویلت زنانه گلد ادیشن نایک عطری عنبری-وانیلی که رایحه‌ای گرم و تلخ پدید می‌آورد. عطر را بوی پرتقال ماندارین آغاز می‌کند. اما این طراوت ماندگار نیست و به سرعت جای خود را به نت‌های یاس، چوب سدر، وتیور و زنجبیل می‌دهد تا هرچه ساختار از یک عطر زنانه در ذهن دارید به هم بریزد. عطر همین عنصر غافل‌گیری را در بخش پایانی عطر نیز با بوی پچولی، چوب صندل و دود عود تکرار می‌کند.
ناموجود
فیلتر
Sort
display