جستجو

موسویتال

برند بهداشتی موسویتال (Mussvital) محصول کشور اسپانیا است. تولیدات این شرکت شامل طیف گسترده از کالاهایی است که وظیفه‎ی مراقبت و بهداشت پوست بدن، صورت، لب و موی سر را بر عهده دارند. به همین خاطر استفاده از محصولات این برند طیف گسترده ای از انیازهای ما را برطرف می‌کنند.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ژل شست و شو بدن حاوی عصاره آلوئه ورا موسویتال

ژل شست و شو بدن حاوی عصاره آلوئه ورا موسویتال با حجم ۷۵۰ میلی لیتر (Mussvital Essentials Aloe Vera Bath Gel 750ml) نرمی و لطافت ویژه ای به پوست می بخشد. شامپو بدن ژلی بدون صابون با PH متعادل و با قدرت پاک کنندگی بالایی است. این محصول باعث رفع خارش پوست، آقتاب سوختگی و رفع جوش صورت میباشد. پوست اولین سد دفاعی بدن است عواملی مثل تغییرات دما و گذر زمان آن را ضعیف می کند. ژل بدن موسویتال به پوست کمک می کند تا استحکام و کشسانی خود را بهبود بخشد و فیبرهای آسیب دیده پوست را تقویت می کند و پوست را با پروتئین های گیاهی تغذیه می کند.
ناموجود

ژل شست و شو بدن حاوی روغن آرگان موسویتال

ژل شست و شو بدن حاوی روغن آرگان موسویتال با حجم ۷۵۰ میلی لیتر (Mussvital Essentials Argan Oil Bath Gel 750ml) نرمی و لطافت ویژه ای به پوست می بخشد. رفع خارش پوست، آقتاب سوختگی و رفع جوش از اثرات ویژه این ژل شستشو به شمار می آیند. پوست اولین سد دفاعی بدن است عواملی مثل تغییرات دما و گذر زمان آن را ضعیف می کند. ژل بدن موسویتال به پوست کمک می کند تا استحکام و کشسانی خود را بهبود بخشد و فیبرهای آسیب دیده پوست را تقویت می کند و پوست را با پروتئین های گیاهی تغذیه می کند.
ناموجود

ژل شست و شو بدن حاوی روغن بادام موسویتال

ژل شست و شو بدن حاوی روغن بادام موسویتال با حجم ۷۵۰ میلی لیتر (Mussvital Essentials Almond Oil Bath Gel 750ml) نرمی و لطافت ویژه ای به پوست می بخشد. شامپو بدن ژلی بدون صابون با PH متعادل و با قدرت پاک کنندگی بالایی است. این محصول باعث رفع خارش پوست، آقتاب سوختگی و رفع جوش صورت میباشد. پوست اولین سد دفاعی بدن است عواملی مثل تغییرات دما و گذر زمان آن را ضعیف می کند. ژل بدن موسویتال به پوست کمک می کند تا استحکام و کشسانی خود را بهبود بخشد و فیبرهای آسیب دیده پوست را تقویت می کند و پوست را با پروتئین های گیاهی تغذیه می کند.
ناموجود

شامپو بدن حاوی عصاره گندم موسویتال

شامپو بدن حاوی عصاره گندم موسویتال ۷۵۰ میلی لیتر (Mussvital Bath Gel With Cereal Extract AND Mussvitine 750 ml) حاوی عصاره گندم و موسویتین ، دارای عصاره گندم بوده که استحکام و کشسانی پوست را تقویت کرده و موجب حفظ رطوبت طبیعی آن می شود. پروتئین گیاهی در عصاره گندم همراه با ویتامینE موجود در فرمول موسویتین نرمی و لطافت ویژه ای به پوست می بخشد. رفع خارش پوست، آقتاب سوختگی و رفع جوش از اثرات ویژه این ژل شستشو به شمار می آیند. پوست اولین سد دفاعی بدن است عواملی مثل تغییرات دما و گذر زمان آن را ضعیف می کند. ژل بدن موسویتال با عصاره گندم به پوست کمک می کند تا استحکام و کشسانی خود را بهبود بخشد عصاره گندم فیبرهای آسیب دیده پوست را تقویت می کند و پوست را با پروتئین های گیاهی تغذیه می کند.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display