جستجو

لورال پروفشنال

لورال پروفشنال نام معتبر ترین برند جهانی در زمینه محصولات تخصصی سالن های آرایش است. این برند درمهد هنر و زیبایی جهان پاریس متولد شده و فعالیت های هنری انجام شده در این شهر همواره الهام بخش گروه لورال پروفشنال بوده است، به طوری که این برند با سالن های آرایشی بسیار معتبر در زمینه مد و آرایش مو همکاری دارد. برای نمونه می توان ازحضور این برند از سال 2012 در هفته مد پاریس و همکاری آن با برند های شناخته شده مد دنیا نام برد.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شامپو موهای آسیب دیده ابسولوت ریپیر لیپیدیوم لورال پروفشنال (300ml)

شامپو موهای آسیب دیده ابسولوت ریپیر لیپیدیوم لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Absolut Repair Lipidium Shampoo 300ml) حاوی سرامید است و بافت موها را از درون بازسازی می کند. این محصول به منظور ترمیم و تقویت فوری موهای بسیار آسیب طراحی شده است. فرمولاسیون این شامپو غنی از لیپیدها، سرامید، پروکراتین و اسید لاکتیک است. این شامپو مناسب موهای بسیار آسیب دیده است و نواحی حساس و آسیب دیده مو را ترمیم و تقویت می کند. موها بلافاصله پس از استفاده از این شامپو، از درون و به طور اساسی ترمیم و بازسازی می شوند و بدین ترتیب سرزندگی خود را دوباره باز میابند.
ناموجود

نرم‌ كننده موهای ضعیف پروکراتین اینفورسر سری اکسپرت لورال پروفشنال (200ml)

نرم‌ كننده موهای ضعیف پروکراتین اینفورسر سری اکسپرت لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Inforcer Serie Expert Pro Keratin Conditioner 200ml) حاوی ویتامین بیوتین (B7) و B6 می باشد که باعث تقویت موها شده و مقاومت مو را در برابر آسیب افزایش می دهد. این محصول با افزایش مقاومت فیبر مو از شکنندگی آن جلوگیری کرده و باعث نرمی و لطافت مو می شود. این نرم کننده باعث درخشانی بیشتر مو می شود، همچنین براشینگ مو را آسانتر می کند.
ناموجود

شامپو صاف کننده مو لیس آنلیمیتد سری اکسپرت لورال پروفشنال (300ml)

شامپو صاف کننده مو لیس آن لیمیتد سری اکسپرت لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Liss Unlimited Serie Expert Shampoo 300ml) حاوی کراتین، امگا 3 و 6 می باشد و باعث افزایش مقاومت مو می شود. این شامپو با مهار کردن وز موها باعث صاف شدن آنها می شود. این محصول موها را نرم می کند و از ایجاد وز به مدت 4 روز جلوگیری می کند، همچنین موها را براق و درخشان می کند.
ناموجود

نرم کننده موهای رنگ شده ویتامینو کالر سری اکسپرت لورال پروفشنال (200ml)

نرم کننده موهای رنگ شده ویتامینو کالر سری اکسپرت لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Conditioner 200ml) دارای تکنولوژی هیدرا رزیست و اینسل است که تکنولوژی هیدرا رزیست رنگ موهای شما را در برابر اثرات شستشو با آب حفظ کرده و دوام رنگ موی شما را افزایش می دهد و تکنولوژی اینسل فیبر مو را تقویت می کند و مقاومت آن را بالا می برد. با استفاده از این نرم کننده، رنگ موی شما دیرتر کدر می شود و درخشندگی اولیه خود را برای مدت بیشتری حفظ می کند.
ناموجود

شامپو موهای نازک و رنگ شده سریوکسیل لورال پروفشنال

شامپو موهای نازک و رنگ شده سری اکسیل لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Serioxyl Hair Shampoo 250ml) حاوی روغن نعناع و منتول می باشد که می تواند به خوبی موها را تغذیه کند و باعث استحکام مو و پوست سر می شود. این محصول با افزایش جذب مواد مغذی توسط مو باعث افزایش تراکم و ضخامت آن می شود. این شامپو از مو در برابر آسیب دیدگی جلوگیری می کند و مناسب موهای نازک می باشد. این محصول فاقد پارابن است.
ناموجود

ماسک موهای رنگ شده ویتامینو کالر سری اکسپرت لورال پروفشنال (250 میل)

ماسک موهای رنگ شده ویتامینو کالر سری اکسپرت لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Serie Expert A-OX Vitamino Color Hair Masque 250ml) احیا کننده بسیار قوی است که بافت کرمی این ماسک به عمق مو نفوذ میکند و باعث تقویت موها شده و مقاومت مو را در برابر آسیب افزایش می دهد. این محصول با افزایش مقاومت فیبر مو از شکنندگی آن جلوگیری کرده و باعث نرمی و لطافت مو می شود. این ماسک مو باعث درخشانی بیشتر مو می شود ، همچنین براشینگ مو را آسانتر می کند. علاوه بر آن این محصول از رنگ مو حفاظت می کند و تأثیر آن بر مو همانند روز اول رنگ کردن موها است .
ناموجود

نرم کننده مغذی موهای ضخیم و خشک میتیک اویل لورال پروفشنال (1000ml)

نرم کننده مغذی موهای ضخیم و خشک متیک اویل لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Mythic Oil Conditioner For Thick Hair 1000ml) دارای فرمولاسیون خاصی می باشد که حاوی روغن آرگان و ویتامین E می باشد موها را به طور کامل تقویت می کند و جلوه ای درخشان و سالم به مو ها می دهد. این محصول حاوی عصاره گیاه مر می باشد که به دلیل خاصیت ترمیم کنندگی اش معروف است. این محصول به دلیل غنی و قوی بودن، مناسب موهای ضخیم می باشد زیرا به راحتی در مو نفوذ کرده و آنها را تقویت می کند. به دلیل خاصیت نرم کنندگی این محصول گره های مو کاملا باز می شوند. این محصول فاقد پارابن می باشد.
ناموجود

شامپو مغذی موهای ضخیم و خشک میتیک اویل لورال پروفشنال (1000ml)

شامپو مغذی موهای ضخیم و خشک متیک اویل لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Mythic Oil Shampoo For Thick Hair 1000ml) موها را تغذیه و درخشان می کند. این محصول به وسیله روغن آرگان و ویتامین E غنی شده است که موها را به طور عمقی تغذیه می کند. این شامپو حاوی عصاره گیاه مر می باشد که به دلیل خاصیت ترمیم کنندگی اش معروف است. این شامپو به طور کامل موها را تمیز می کند و به دلیل غنی بودنش برای موهای ضخیم که نفوذ مواد مغذی به درون آنها بسیار سخت است ، مناسب می باشد.
ناموجود

نرم کننده موهای آسیب دیده ابسولوت ریپیر لیپیدیوم لورال پروفشنال (750ml)

نرم کننده موهای آسیب دیده ابسولوت ریپیر لیپیدیوم سری اکسپرت لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Absolut Repair Lipidium Conditioner 750ml) به صورت عمقی روی تار های مو اثر می گذارد و برای احیا موهای بسیار آسیب دیده مناسب است. بعد از استفاده از ان به راحتی می توانید موها را بدون گره خوردن شانه کنید. این محصول غنی از لیپید ها، سرامید ها و فیتوکراتین و اسید لاکتیک است و مو ها را از ریشه تا نوک نرم تر و براق تر می کند.
ناموجود

نرم کننده موهای رنگ شده ویتامینو کالر سری اکسپرت لورال پروفشنال (750ml)

نرم کننده موهای رنگ شده ویتامینو کالر سری اکسپرت لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Conditioner 750ml) دارای تکنولوژی هیدرا رزیست و اینسل است که تکنولوژی هیدرا رزیست رنگ موهای شما را در برابر اثرات شستشو با آب حفظ کرده و دوام رنگ موی شما را افزایش می دهد و تکنولوژی اینسل فیبر مو را تقویت می کند و مقاومت آن را بالا می برد. با استفاده از این نرم کننده، رنگ موی شما دیرتر کدر می شود و درخشندگی اولیه خود را برای مدت بیشتری حفظ می کند.
ناموجود

نرم‌ كننده موهای ضعیف پروکراتین اینفورسر سری اکسپرت لورال پروفشنال (750ml)

نرم‌ كننده موهای ضعیف پروکراتین اینفورسر سری اکسپرت لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Inforcer Serie Expert Pro Keratin Conditioner 750ml) حاوی ویتامین بیوتین (B7) و B6 می باشد که باعث تقویت موها شده و مقاومت مو را در برابر آسیب افزایش می دهد. این محصول با افزایش مقاومت فیبر مو از شکنندگی آن جلوگیری کرده و باعث نرمی و لطافت مو می شود. این نرم کننده باعث درخشانی بیشتر مو می شود، همچنین براشینگ مو را آسانتر می کند.
ناموجود

شامپو موهای ضعیف پروکراتین اینفورسر سری اکسپرت لورال پروفشنال (1500ml)

شامپو موهای ضعیف پروکراتین اینفورسر سری اکسپرت لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Inforcer Serie Expert Pro Keratin Shampoo 1500ml) حاوی ویتامین بیوتین (B7) و B6 می باشد که باعث تقویت موها شده و مقاومت مو را در برابر آسیب افزایش می دهد. این محصول با افزایش مقاومت فیبر مو از شکنندگی آن جلوگیری کرده و باعث نرمی و لطافت مو می شود. این شامپو باعث درخشانی بیشتر مو می شود.
ناموجود

شامپو موهای رنگ شده ویتامینو کالر سری اکسپرت لورال پروفشنال (1500ml)

شامپو موهای رنگ شده ویتامینو کالر سری اکسپرت لورآل پروفشنال (Loreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color A-OX Shampoo 1500ml) دارای تکنولوژی هیدرا رزیست و اینسل است که تکنولوژی هیدرا رزیست رنگ موهای شما را در برابر اثرات شستشو با آب حفظ کرده و دوام رنگ موی شما را افزایش می دهد و تکنولوژی اینسل فیبر مو را تقویت می کند و مقاومت آن را بالا می برد. با استفاده از این شامپو، رنگ موی شما دیرتر کدر می شود و درخشندگی اولیه خود را برای مدت بیشتری حفظ می کند.
ناموجود

شامپو موهای آسیب دیده ابسولوت ریپیر لیپیدیوم لورال پروفشنال (1500ml)

شامپو موهای آسیب دیده ابسولوت ریپیر لیپیدیوم سری اکسپرت لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Absolut Repair Lipidium Shampoo 1500ml) حاوی سرامید است و بافت موها را از درون بازسازی می کند. این محصول به منظور ترمیم و تقویت فوری موهای بسیار آسیب طراحی شده است. فرمولاسیون این شامپو غنی از لیپیدها، سرامید، پروکراتین و اسید لاکتیک است. این شامپو مناسب موهای بسیار آسیب دیده است و نواحی حساس و آسیب دیده مو را ترمیم و تقویت می کند. موها بلافاصله پس از استفاده از این شامپو، از درون و به طور اساسی ترمیم و بازسازی می شوند و بدین ترتیب سرزندگی خود را دوباره باز میابند.
ناموجود

شامپو پس از رنگ مو پرو کلاسیک کالر لورال پروفشنال 1500 میل

شامپو پس از رنگ مو پرو کلاسیک کالر لورال پروفشنال (Loreal Professionnel PRO Classics Color Shampoo 1500ml) بدون خراب کردن رنگ موها را تمیز می‌کند و همچنین باعث براق شدن رنگ موها می شود.
ناموجود

شامپو صاف کننده مو لیس آنلیمیتد سری اکسپرت لورال پروفشنال (1500ml)

شامپو صاف کننده مو لیس آن لیمیتد سری اکسپرت لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Serie Expert Liss Unlimited Shampoo 1500ml) حاوی کراتین، امگا 3 و 6 می باشد و باعث افزایش مقاومت مو می شود. این شامپو با مهار کردن وز موها باعث صاف شدن آنها می شود. این محصول موها را نرم می کند و از ایجاد وز به مدت 4 روز جلوگیری می کند، همچنین موها را براق و درخشان می کند.
ناموجود

شامپو مغذی موهای نازک و نرمال میتیک اویل لورال پروفشنال (250ml)

شامپو مغذی موهای نازک و نرمال میتیک اویل لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Mythic Oil Shampoo for Normal to Fine Hair 250ml) به طور کامل موها را تغذیه و تقویت می کند. روغن زنجبیل موجود در این محصول، جلوه ای درخشان و سالم به موها می دهد. این محصول فاقد پارابن می باشد.
ناموجود

شامپو مغذی موهای ضخیم میتیک اویل لورال پروفشنال (250ml)

شامپو مغذی موهای ضخیم میتیک ایل لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Mythic Oil Shampoo for Thick Hair 250ml) موها را تغذیه و درخشان می کند. این محصول به وسیله روغن آرگان و ویتامین E غنی شده است که موها را به طور عمقی تغذیه می کند. این شامپو حاوی عصاره گیاه مر می باشد که به دلیل خاصیت ترمیم کنندگی اش معروف است. این شامپو به طور کامل مو ها را تمیز می کند و به دلیل غنی بودنش برای موهای ضخیم که نفوذ مواد مغذی به درون آنها بسیار سخت است، مناسب می باشد.
ناموجود

پک کپسول 10 تایی ضد ریزش مو لورال پروفشنال

محلول کنترل کننده ریزش مو لورآل پروفشنال (Loreal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced 10x6ml) غنی شده با کمپلکسی از امگا 6 و آمینکسیل هستند. این ویتامین ها باعث قوی شدن و محکم شدن ریشه مو ها و افزایش سرعت رشد آن ها می شوند. امگا 6 با تحریک ریشه مو به حفظ تراکم آن کمک میکند. این محصول به حفظ تراکم موهای در حال ریزش کمک کرده و پیاز مو را در داخل ریشه مستحکم می کند. این کپسول آبرسان مو می باشد و حاوی ویتامین PP می باشد. امگا 6 موجود در این محصول بر روی مو تاثیر گذاشته و آن را تحریک به فعالیت می کند. این ترکیب پس از استفاده بر روی پوست سر تبدیل به چربی (لیپید) و سرامید ( از عناصر تشکیل دهنده مو) شده و به بازسازی فیبر مو کمک می کند. این پک شامل 10 عدد کپسول ضد ریزش است که با استفاده مداوم از این کپسول ها کاهش ریزش موها کاملا محسوس خواهد بود.
ناموجود

سرم افزایش دهنده تراکم موی رنگ شده سریوکسیل لورال پروفشنال

سرم افزایش دهنده تراکم موی رنگ شده سری اکسیل لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Serioxyl Denser Hair Treatment 90ml) قابلیت حجم دهندگی تا 1700 مو را دارد. بعد از 3 ماه استفاده حجم موها را به صورت قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. با خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد از پوست سر محافظت می کند.
ناموجود

سرم افزايش دهنده ضخامت مو سریوکسیل لورال پروفشنال

سرم افزايش دهنده ضخامت مو سری اکسیل لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Serioxyl Thicker Hair Serum 90ml) فولیکول های خفته را برای تولید موهای جدید بیدار میکند و باعث استحکام فیبر مو می شود. این محصول پوست سر را تغذیه و موها را متراکم تر و ضخیم تر می کند. این سرم مو برای افرادی که موهای نازک و ضعیف دارند مناسب می باشد.
ناموجود

روغن براق کننده موهای رنگ شده میتیک اویل لورال پروفشنال

روغن براق کننده موهای رنگ شده میتیک ایل لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Mythic Oil Huile Radiance 100ml) موها را تغذیه و به طورعمیق آبرسانی می کند. این محصول حاوی Mythic Oil و مواد مغذی فراوان می باشد که به خوبی از موها محافظت می کند و ظاهری درخشان به آنها می بخشد. همچنین این محصول از موها و رنگ آنها در برابر آفتاب محافظت می کند و ماندگاری آن را بیشتر می کند. میزان استفاده از این محصول به جنس موهای شما بستگی دارد. بر اساس جنس موهای خود یک یا دو پمپ از محصول را کف دست خود بزنید و بعد به موهای خود بزنید و به دلخواه مدل دهید.
ناموجود

روغن تغذیه کننده مو میتیک اویل لورال پروفشنال

روغن تغذیه کننده مو میتیک ایل لورال پروفشنال (Loreal Professionnel Mythic Oil Huile Originale 100ml) موها را به طور کامل تغذیه می کند و مواد مغذی لازم برای موها را فراهم می کند. این محصول به دلیل داشتن روغنهای آرگان، هسته انگور و مواد ضروری دیگر مو آنها را به طورعمیق آبرسانی و درخشان می کند. این روغن برای انواع مو قابل استفاده می باشد و از خشکی و شکنندگی موها جلوگیری می کند.
ناموجود

سرم دو فاز مخصوص موخوره ابسولوت ریپیر لیپیدیوم لورال پروفشنال

سرم دو فاز مخصوص موخوره ابسولوت ریپیر لیپیدیوم سری اکسپرت لورال پروفشنال (Loreal Professional Expert Serie Sealing Repair Lipidium Double Serum 30ml) تشکیل شده از یک کرم و یک روغن است که همزمان در لحظه استفاده با هم مخلوط شده و با نهایت قدرت موها را بازسازی می کند و باعث ترمیم و تغذیه ساقه موهای آسیب دیده می شود و بدین ترتیب از ایجاد موخوره جلوگیری می کند . سرم دو فاز مخصوص موخوره لورال پروفشنال ، باعث ترمیم و صاف شدن موها شده و به بافت مو نرمی و درخشندگی می بخشد. این سرم برای مدت طولانی حس موهایی نرم و لطیف را به شما می دهد و به حفظ استقامت موها برای مدت طولانی کمک می کند.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display