جستجو

لیپورکس

برند لیپورکس متعلق به شرکت آرمان مهر ماهان است که به تولید محصولات تخصصی مراقبت از پوست اختصاص یافته است. مواد اولیه این محصولات از معتبرترین شرکتهای آلمانی و ژاپنی فعال در حوزه مراقبت از پوست تامین می‌شود.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

کرم ضد جوش رنگی SFP30 لیپورکس

کرم ضد جوش رنگی SFP30 لیپورکس (Liporex Anti Acne Tinted SPF30 Cream) یک محصول چند منظوره برای محافظت از پوست های چرب و جوشدار می باشد. این محصول لیپورکس با SPF30 علاوه بر محافظت از پوست در برابر دو اشعه UVA و UVB نقش موثری در جذب چربی های اضافی، تنظیم ترشح چربی پوست و در نهایت کاهش منافذ باز پوست دارد.
ناموجود

کرم ضد جوش بی رنگ SFP30 لیپورکس

کرم ضد جوش بی رنگ SFP30 لیپورکس (Liporex Anti Acne SPF30 Cream) یک محصول چند منظوره برای محافظت از پوست های چرب و جوشدار می باشد. این محصول لیپورکس با SPF30 علاوه بر محافظت از پوست در برابر دو اشعه UVA و UVB نقش موثری در جذب چربی های اضافی، تنظیم ترشح چربی پوست و در نهایت کاهش منافذ باز پوست دارد.
ناموجود

کرم ضد آفتاب رنگی (بژ طبیعی) +SPF50 پوست خشک و حساس لیپورکس

کرم ضد آفتاب رنگی (بژ طبیعی) +SPF50 پوست خشک و حساس لیپورکس (Liporex SunScreen SPF50+ Tinted (Natural Beige) Cream For Dry And Sensitive Skin 40ml) به عنوان یک ضد آفتاب فوق العاده در برابر مضرات اشعه های UVA/UVB از پوست شما محافظت می کند. فرمولاسیون این کرم ضد آفتاب فاقد پارابن، اسانس و ترکیبات شیمیایی حساسیت زا می باشد و یک ضد آفتاب فوق العاده برای پوست های خشک و حساس می باشد. این کرم دارای خاصیت مرطوب کنندگی قوی می باشد که باعث تأمین رطوبت طبیعی پوست شده و از بروز چین و چروک در پوست بر اثر خشکی جلوگیری می کند. استفاده از این کرم برای پوست حساس اطراف چشم نیز مناسب است و از پیری زودرس و آسیب سلول های پوستی جلوگیری می کند. بافت این کرم ضد آفتاب بسیار سبک و بر پایه آب بوده که سریعاً جذب پوست شده و بعد از 2 الی 3 ساعت باید تمدید شود. با توجه به رنگ بژ متوسط این کرم ضدآفتاب و خاصیت پوشانندگی بالایی که دارد می توانید از آن به عنوان یک کرم پودر نیز استفاده نمایید.
ناموجود

کرم ضد آفتاب رنگی (بژ روشن) +SPF50 پوست خشک و حساس لیپورکس

کرم ضد آفتاب رنگی (بژ روشن) +SPF50 پوست خشک و حساس لیپورکس (Liporex SunScreen SPF50+ Tinted (Light Beige) Cream For Dry And Sensitive Skin 40ml) به عنوان یک ضد آفتاب فوق العاده در برابر مضرات اشعه های UVA/UVB از پوست شما محافظت می کند. فرمولاسیون این کرم ضد آفتاب فاقد پارابن، اسانس و ترکیبات شیمیایی حساسیت زا می باشد و یک ضد آفتاب فوق العاده برای پوست های خشک و حساس می باشد. این کرم دارای خاصیت مرطوب کنندگی قوی می باشد که باعث تأمین رطوبت طبیعی پوست شده و از بروز چین و چروک در پوست بر اثر خشکی جلوگیری می کند. استفاده از این کرم برای پوست حساس اطراف چشم نیز مناسب است و از پیری زودرس و آسیب سلول های پوستی جلوگیری می کند. بافت این کرم ضد آفتاب بسیار سبک و بر پایه آب بوده که سریعاً جذب پوست شده و بعد از 2 الی 3 ساعت باید تمدید شود. با توجه به رنگ بژ روشن این کرم ضدآفتاب و خاصیت پوشانندگی بالایی که دارد می توانید از آن به عنوان یک کرم پودر نیز استفاده نمایید.
ناموجود

کرم ضد آفتاب بی رنگ +SPF50 پوست خشک و حساس لیپورکس

کرم ضد آفتاب بی رنگ +SPF50 پوست خشک و حساس لیپورکس (Liporex SunScreen SPF50+ Cream For Dry And Sensitive Skin 40ml) به عنوان یک ضد آفتاب فوق العاده در برابر مضرات اشعه های UVA/UVB از پوست شما محافظت می کند. فرمولاسیون این کرم ضد آفتاب فاقد پارابن، اسانس و ترکیبات شیمیایی حساسیت زا می باشد و یک ضد آفتاب فوق العاده برای پوست های خشک و حساس می باشد. این کرم دارای خاصیت مرطوب کنندگی قوی می باشد که باعث تأمین رطوبت طبیعی پوست شده و از بروز چین و چروک در پوست بر اثر خشکی جلوگیری می کند. استفاده از این کرم برای پوست حساس اطراف چشم نیز مناسب است و از پیری زودرس و آسیب سلول های پوستی جلوگیری می کند. بافت این کرم ضد آفتاب بسیار سبک و بر پایه آب بوده که سریعاً جذب پوست شده و بعد از 2 الی 3 ساعت باید تمدید شود.
ناموجود

کرم ضد آفتاب رنگی (بژ طبیعی) +SPF50 پوست چرب لیپورکس

کرم ضد آفتاب رنگی (بژ طبیعی) +SPF50 پوست چرب لیپورکس (Liporex SunScreen SPF50+ Tinted (Natural Beige) Cream For Oily Skin 40ml) دارای رنگ متوسطی می باشد که به عنوان یک ضد آفتاب فوق العاده در برابر مضرات اشعه های UVA/UVB از پوست شما محافظت می کند. فرمولاسیون این کرم ضد آفتاب فاقد پارابن، اسانس و ترکیبات شیمیایی حساسیت زا می باشد که مناسب پوست های چرب است و با کوچک کردن منافذ پوست و کنترل چربی پوست از براق شدن سطح پوست صورت جلوگیری می کند و ظاهری مات و مخملی را ایجاد می کند. استفاده از این کرم برای پوست حساس اطراف چشم نیز مناسب است و از پیری زودرس و آسیب سلول های پوستی جلوگیری می کند. بافت این کرم ضد آفتاب بسیار سبک و بر پایه آب بوده که سریعاً جذب پوست شده و بعد از 2 الی 3 ساعت باید تمدید شود. با توجه به رنگی بودن این کرم ضدآفتاب و خاصیت پوشانندگی بالایی که دارد می توانید از آن به عنوان یک کرم پودر نیز استفاده نمایید.
ناموجود

کرم ضد آفتاب رنگی (بژ روشن) +SPF50 پوست نرمال تا چرب لیپورکس

کرم ضد آفتاب رنگی (بژ روشن) +SPF50 پوست نرمال تا چرب لیپورکس (Liporex SunScreen SPF50+ Tinted (Light Beige) Cream For Normal And Oily Skin 40ml) دارای رنگ روشنی می باشد که به عنوان یک ضد آفتاب فوق العاده در برابر مضرات اشعه های UVA/UVB از پوست شما محافظت می کند. فرمولاسیون این کرم ضد آفتاب فاقد پارابن، اسانس و ترکیبات شیمیایی حساسیت زا می باشد که مناسب پوست های چرب است و با کوچک کردن منافذ پوست و کنترل چربی پوست از براق شدن سطح پوست صورت جلوگیری می کند و ظاهری مات و مخملی را ایجاد می کند. استفاده از این کرم برای پوست حساس اطراف چشم نیز مناسب است و از پیری زودرس و آسیب سلول های پوستی جلوگیری می کند. بافت این کرم ضد آفتاب بسیار سبک و بر پایه آب بوده که سریعاً جذب پوست شده و بعد از 2 الی 3 ساعت باید تمدید شود. با توجه به رنگی بودن این کرم ضدآفتاب و خاصیت پوشانندگی بالایی که دارد می توانید از آن به عنوان یک کرم پودر نیز استفاده نمایید.
ناموجود

کرم ضد آفتاب بی رنگ +SPF50 پوست نرمال تا چرب لیپورکس

کرم ضد آفتاب بی رنگ +SPF50 پوست نرمال تا چرب لیپورکس (Liporex SunScreen SPF50+ Cream For Normal And Oily Skin 40ml) به عنوان یک ضد آفتاب فوق العاده در برابر مضرات اشعه های UVA/UVB از پوست شما محافظت می کند. فرمولاسیون این کرم ضد آفتاب فاقد پارابن، اسانس و ترکیبات شیمیایی حساسیت زا می باشد که مناسب پوست های چرب است و با کوچک کردن منافذ پوست و کنترل چربی پوست از براق شدن سطح پوست صورت جلوگیری می کند و ظاهری مات و مخملی را ایجاد می کند. استفاده از این کرم برای پوست حساس اطراف چشم نیز مناسب است و از پیری زودرس و آسیب سلول های پوستی جلوگیری می کند. بافت این کرم ضد آفتاب بسیار سبک و بر پایه آب بوده که سریعاً جذب پوست شده و بعد از 2 الی 3 ساعت باید تمدید شود.
ناموجود

ژل شستشوی صورت پوست چرب لیپورکس

ژل شستشوی صورت پوست چرب لیپورکس (Liporex Cleansing Gel For Oily Skin 150ml) یک شوینده ی مناسب برای پوست های چرب و مستعد به آکنه می باشد که با خاصیت پاک کنندگی عمقی تمام آلودگی ها و چربی های منافذ پوست را تمیز می کند. این محصول فاقد پارابن و مواد صابونی می باشد. یکی از ویژگی های بارز این ژل شستشو، از بین بردن سلول های مرده سطح پوست می باشد که باعث رفع کدری پوست صورت شده و شفافیت و طراوت پوست را افزایش می دهد. فرمولاسیون خاص ژل شستشوی صورت لیپورکس مدل LG.OS دارای خاصیت ضد باکتری و ضد قارچ می باشد که ضمن از بین بردن جوش های سر سیاه و سر سفید پوست از بروز مجدد آکنه و جوش نیز جلوگیری می کند. همچنین این محصول با کنترل کردن ترشح غدد چربی پوست و کوچک کردن منافذ پوست باعث می شود تا پوستی سالم و صیقلی داشته باشید.
ناموجود

ژل شستشوی صورت پوست خشک و حساس لیپورکس

ژل شستشوی صورت پوست خشک و حساس لیپورکس (Liporex Cleansing Gel For Dry Skin 150ml) پاک کننده ای ملایم و فاقد مواد صابونی برای تمیز کردن پوست می باشد. این محصول بدون اینکه به ساختار طبیعی پوست آسیبی برساند، پوست را به صورت عمقی از آلودگی ها، چربی ها و مواد آرایشی پاک می کند. عصاره آلوئه ورای موجود در این ژل ضمن آبرسانی عمقی پوست، از ایجاد خشکی و تحریکات پوستی جلوگیری می کند. ژل شستشوی لیپورکس بدلیل عدم وجود مواد صابونی پاک کننده ای ملایم مناسب مصرف روزانه است که پس از مصرف باعث ایجاد حس شادابی و طراوت پوست می گردد. از آن جایی که این محصول برای افراد با پوست خشک پیشنهاد شده است، بنابراین این محصول با بهره گیری از اکتیوهایی که برگرفته از عصاره های طبیعی هستند تلاش کرده است، تا علاوه بر فرآیند پاکسازی، رطوبت کافی پوست شما را نیز تامین کند. این محصول حاوی دپنتانول می باشد. دپنتانول (Vita B) به ویتامین پوست و مو معروف است. وجود این ماده برای سلول های پوستی ضروری است. این ماده علاوه بر آن که به عمق پوست نفوذ کرده و رطوبت مورد نیاز آن را تامین می کند، خاصیت تسکین دهندگی و ضد التهابی نیز دارد.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display