جستجو

بوگاتینی

با بالاتر رفتن قیمت‌ها عطرهای مشابه عطرهای اصلی، مدتی است که طرفداران خاص خود را یافته‌اند. برندهای مختلفی در بازار ایران بخت خود را در این حوزه آزموده‌اند. یکی از این برند‌ها Laura Bugattini است. عطری که محصول شرکت آذین زمرد آیریک بوده و ضمن داشتن استاندارد و پروانه ساخت و سیب سلامت، از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. کیفیت و ماندگاری خوب در کنار رایحه‌های معروف از مزایای این برند است.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ادو پرفیوم زنانه ویونا بوگاتینی

ادو پرفیوم زنانه ویونا بوگاتینی با نت‌های شاداب و مرکباتی پرتقال، پرتقال ماندارین و ترنج و بهارنارنج شروعی پرانرژی را با خود به همراه دارد، در بخش میانی لوندی و زنانگی عطر را با رایحه‌ی لطیف و گلی رُز تُرکی، یاس، میموزا و یلانگ یلانگ نمایش می‌گذارد که با نزدیک شدن به بخش پایانی و نت‌های پچولی، مشک سفید، وانیل، وتیور، لوبیای تونکا و صمغ اُپوپوناکس رفته رفته گرم و سنگین می‌شود.
770,000 تومان

ادو پرفیوم زنانه نایت بوگاتینی

ادو پرفیوم زنانه نایت بوگاتینی با بوی تمشک و گل رُز آغازی ملیح و زنانه دارد. شروعی زنانه در عین حال تاثیرگذار، بخش میانی عطر زنانگی آن با بوی برگ انگور فرنگی، فلفل صورتی، گل صدتومانی و یاس فضایی سبز و زنانه‌تر به خود می‌گیرد. بخش پایانی عطر ساده اما تاثیرگذار است، فضایی که با بوی وانیل، مشک و چوب سدر قدرتمند اما زنانه به پایان می‌رسد.
ناموجود

ادو پرفیوم مردانه اورینتال بوگاتینی

ادو پرفیوم مردانه اورینتال بوگاتینی با آناناس، انگور فرنگی سیاه، ترنج و سیب سبز آغاز می‌شود، شروعی که میوه‌ای، شاداب و انرژی‌بخش است. بخش میانی عطر با بوی چوب توس، پچولی،یاس و گل رُز، تقابلی از قدرت مردانه و لطافت زنانه می‌گیرد. بخش پایانی عطر نیز با بوی مشک، خزه‌ی بلوط، عنبرسائل و وانیل در ادامه‌ی همین تقابل بین قدرت و لطافت حرکت می‌کند.
ناموجود

ادو پرفیوم مردانه والمارت بوگاتینی

ادو پرفیوم مردانه والمارت بوگاتینی با بوی شیرین گلابی، تند و تیز فلفل صورتی و مست‌کننده‌ی بهارنارنج آغاز می‌شود، شروعی که میوه‌ای اما کمی تند و تیز است. بخش میانی عطر با بوی قهوه، بادام تلخ، یاس و شیرین بیان شکل می‌گیرد، فضایی ادویه‌ای و قدرتمند که شیرازه‌ی این عطر محبوب است. در بخش پایانی عطر نیز بوی گرم وانیل و پچولی در کنار بوی چوبی سدر و کشمیر به مشام می‌رشد.
ناموجود
فیلتر
Sort
display