جستجو

کرویدوات

Kruidvat Originals از سال 1975 بر اساس مواد شناخته شده ، محصولات مراقبت با کیفیتی را برای پوست شما ارائه می دهد.
مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

کرم روز مرطوب کننده ویتامین E اوریجینالز کرویدوات

کرم روز مرطوب کننده ویتامین E اوریجینالز کرویدوات مناسب برای پوست های معمولی و مختلط حاوی ویتامین E به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی از پوست در برابر رادیکال های آزاد و اثرات مضر عوامل خارجی محافظت می کند و پوست را صاف و نرم می کند. ایمنی محصول در آزمایشات پوستی تایید شده است.
520,000 تومان 499,000 تومان

کرم روز آلوئه ورا اوریجینالز کرویدوات

کرم روز آلوئه ورا اوریجینالز کرویدوات یک کرم آرامش بخش مناسب برای پوست های خشک و حساس می باشد. این کرم حاوی آلوئه دارای خواص تغذیه ای و تسکین دهنده است. کرم روز آلوئه ورا کرویدوات به حفظ سطح کافی هیدراتاسیون پوست کمک می کند. پوست را نرم و صاف می کند. ایمنی محصول در آزمایشات پوستی تایید شده است.
520,000 تومان 499,000 تومان

کرم شب آلوئه ورا اوریجینالز کرویدوات

کرم شب آلوئه ورا اوریجینالز کرویدوات یک کرم آرامش بخش مناسب برای پوست های خشک و حساس می باشد. این کرم حاوی آلوئه و روغن هسته زردآلو دارای خواص تغذیه ای و تسکین دهنده است. کرم شب آلوئه ورا کرویدوات پوست را صاف می کند و ظرفیت بازسازی آن را در هنگام خواب افزایش می دهد. ایمنی محصول در آزمایشات پوستی تایید شده است.
520,000 تومان 499,000 تومان

روغن صورت بادام اوریجینالز کرویدوات

روغن صورت بادام اوریجینالز کرویدوات یک روغن خوب و سبک است که به سرعت جذب می شود تا پوستی نرم و صاف تر داشته باشید. روغن بادام شیرین کرویدوات به دلیل خواص تسکین دهنده و مغذی آن شناخته شده است.
450,000 تومان 410,000 تومان

روغن صورت بائوباب اوریجینالز کرویدوات

روغن صورت بائوباب اوریجینالز کرویدوات یک روغن خوب و سبک است که به سرعت جذب می شود تا پوستی نرم و تغذیه شده داشته باشید.
450,000 تومان 410,000 تومان

کرم شب مرطوب کننده ویتامین E اوریجینالز کرویدوات

کرم شب مرطوب کننده ویتامین E اوریجینالز کرویدوات مناسب برای پوست های معمولی و مختلط حاوی ویتامین E به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند و پوست را تغذیه می کند و خاصیت ارتجاعی آن را در هنگام خواب افزایش می دهد و از ظرفیت بازسازی پوست در طول استراحت شبانه پشتیبانی می کند. ایمنی محصول در آزمایشات پوستی تایید شده است.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display