جستجو

کی لش

کی لش برند تولید شده در کشور کره جنوبی میباشد که در زمینه ی کاشت مژه و مژه والیوم فعالیت می کند.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

مژه والیوم رنگی 0/07 MIXED2 کی لش

مژه والیوم رنگی 0/07 MIXED2 کی لش تجربه حرفه ای از یک مژه رنگی با جنس الیاف سیلک و ایزی فن می باشد. در حال حاضر یکی از کامل ترین مجموعه مژه والیوم رنگی با توان فن سازی راحت و سریع ، مژه کی لش رنگی است.
400,000 تومان 390,000 تومان

مژه والیوم رنگی 0/07 MIXED1 کی لش

مژه والیوم رنگی 0/07 MIXED1 کی لش تجربه حرفه ای از یک مژه رنگی با جنس الیاف سیلک و ایزی فن می باشد. در حال حاضر یکی از کامل ترین مجموعه مژه والیوم رنگی با توان فن سازی راحت و سریع ، مژه کی لش رنگی است.
400,000 تومان 390,000 تومان

پالت مژه والیوم MIXED D 0/1 کی لش

پالت مژه والیوم 0/1 MIXED کی لش قطر 0.1 در 20 ردیف طراحی شده است که ازین جهت برای کاشت های کلاسیک بسیار مناسب میباشد. این مژه با فر D این امکان را به شما میدهد که در کاشت مژه از تکنیک های خاص استفاده کنید و محدودیتی نداشته باشید.
400,000 تومان 390,000 تومان

ساشه لیفت مژه و ابرو 3 شماره ای کی لش

لیفت مژه و ابرو 3 شماره ای کی لش با دوام حد اقل 50 روز در سه ساشه لیفت – فیکس – کراتین تولید و عرضه می شود. مواد موجود در این محصول تخصصی بسیار ملایم و حرفه ای است و بعد از لیفت کامل به هیچ عنوان موجب خشکی و آسیب نمی شود. ساشه های لیفت مژه و ابرو کی لش با حجم 1 گرم طراحی شده و به راحتی برای دو مژه قابل استفاده می باشد. لیفت k lash مواد ضد حساسیت و قابلیت استفاده برای هر سن و نوع مژه را دارد.
270,000 تومان 250,000 تومان

آی پد مژه جا چسب دار کی لش

صفحه آی پد مژه جا چسب دار کی لش با 9 لاین در سایز های مختلف مژه از 7 میلیمتر تا 15 میلیمتر روی آن درجه بندی شده است. مژه کار محترم می تواند به راحتی تمامی سایز های مژه مورد نیاز خود را روی صفحه آیپد بچسباند. سپس هنگام کاشت، مژه ها را به صورت تفکیک شده انتخاب کرده و کاشت را انجام دهد. همچنین این آی پد شامل جای چسب مژه طرح اشکی نیز می باشد.
ناموجود

مژه والیوم رنگی 0/07 MIXED3 کی لش

مژه والیوم رنگی 0/07 MIXED3 کی لش تجربه حرفه ای از یک مژه رنگی با جنس الیاف سیلک و ایزی فن می باشد. در حال حاضر یکی از کامل ترین مجموعه مژه والیوم رنگی با توان فن سازی راحت و سریع ، مژه کی لش رنگی است.
ناموجود

مژه والیوم رنگی 0/07 MIXED5 کی لش

مژه والیوم رنگی 0/07 MIXED5 کی لش تجربه حرفه ای از یک مژه رنگی با جنس الیاف سیلک و ایزی فن می باشد. در حال حاضر یکی از کامل ترین مجموعه مژه والیوم رنگی با توان فن سازی راحت و سریع ، مژه کی لش رنگی است.
ناموجود

پالت مژه والیوم MIXED CC 0/1 کی لش

پالت مژه والیوم 0/1 MIXED کی لش قطر 0.1 در 20 ردیف طراحی شده است که ازین جهت برای کاشت های کلاسیک بسیار مناسب میباشد. این مژه با فر CC این امکان را به شما میدهد که در کاشت مژه از تکنیک های خاص استفاده کنید و محدودیتی نداشته باشید.
ناموجود

پالت مژه والیوم MIXED CC 0/07 کی لش

پالت مژه والیوم 0/07 MIXED کی لش قطر 0/07 در 20 ردیف طراحی شده است که ازین جهت برای کاشت های والیوم بسیار مناسب میباشد. این مژه با فر CC این امکان را به شما میدهد که در کاشت مژه از تکنیک های خاص استفاده کنید و محدودیتی نداشته باشید.
ناموجود

پالت مژه والیوم MIXED L 0/07 کی لش

پالت مژه والیوم 0/07 MIXED کی لش مدل L سایز میکس از سری محصولات متنوع برند کی لش است. این پالت مژه در20 ردیف طراحی شده است که به‌راحتی می‌توانید از مژه‌ها استفاده کنید و آن‌ها را در بسته‌بندی مناسبی که دارد، نگه‌داری کنید. قطر مژه‌های این پالت 0.07 است. این محصول برای افراد مبتدی و حرفه‌ای گزینه مناسبی است.
ناموجود

پالت مژه والیوم MIXED D 0/07 کی لش

پالت مژه والیوم MIXED D 0/07 کی لش، ضخامت 0.07 سایز میکس دارای فر مدل D است و تمامی سایز های مختلف مژه در 20 ردیف را در خود جا داده است. به همین علت بسیار گزینه مناسبی برای خرید است.
ناموجود
فیلتر
Sort
display