جستجو

آیتم

یوهانسن آیتم در سال 1947 برند آیتم (Item) را در سوئیس تاسیس کرد. تمرکز این شرکت در زمینه تولید محصولات مراقبت از مو است. شهرت این برند به دلیل استفاده از مواد طبیعی و ارگانیک است. کشف محصولات بهداشتی موی یوهان آیتم حاصل مطالعات وی در زمینه زیست شناسی در طول دوران انفجار جمعیت بوده است که با موفقیت فوق العاده‌ای همراه بود.

در زمان شیوع شپش در بیمارستان سنت لوئیس، یوهان تحقیات بیشتری در زمینه تولید لوسیون‌های ضد شپش انجام داد و به این ترتیب با کشف عامل بیماری توانست این باور غلط که شپش فقط در موهای کثیف یافت می‌شود را در جهان براندازد. امولوسیون جدید چرخه شیوع شپش در آغاز سال تحصیلی را در هم شکست. از آن پس تحولات مداوم در صنعت تولید محصولات درمانی، بهداشتی و مراقبتی مو به آیتم (Item) اجازه داد تا پرچم‌دار تولیدات بهداشتی در این زمینه باشد.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شامپو موهای چرب آلفاسدر آیتم

شامپو موهای چرب آلفاسدر آیتم به تنظیم مقدار چربی در کف سر و موها کمک کرده و به این طریق ریزش موها را کاهش می‌دهد. این محصول حاوی روغن‌ها و ترکیبات گیاهی است و به شما کمک می‌کند تا موهایی سالم و قوی داشته باشید.
ناموجود

شامپو ضد شوره سر چرب آلفاکپتول آیتم

شامپو ضد شوره سر چرب آلفاکپتول آیتم به بهبود و درمان شوره‌های چرب کمک می‌کند. این محصول چربی‌های اضافی پوست سر را کاهش داده و در افزایش رشد موها موثر است.
ناموجود

شامپو آلفادوکس مناسب موهای شکننده و موخوره آیتم

شامپو آلفادوکس آیتم حاوی عصاره‌های گیاهی بوده و به تقویت، نرم و درخشان شدن موهای شما کمک می‌کند. شما هر نوع مویی که داشته باشید می‌توانید از این شامپو استفاده نمایید. این شامپو در جلوگیری از بروز موخوره نیز موثر است.
ناموجود

شامپو ضد شوره سر خشک آلفاکید آیتم

شامپو ضد شوره سر خشک آلفاکید آیتم به درمان شوره سر در موهای خشک کمک می‌کند. در این شامپو از روغن و عصاره‌های گیاهی استفاده شده است. مصرف این شامپو علاوه بر از بین بردن شوره‌ها به نرمی و لطافت مو نیز کمک می‌کند.
ناموجود

شامپو ضد ریزش آلفاکتیف آیتم

شامپو ضد ریزش آلفاکتیف آیتم یک شامپوی تقویت کننده مو است که با تحریک جریان خون در پوست سر، سبب تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو می‌شود. با استفاده از این محصول می‌توانید موهایی حجیم‌تر و زیباتر داشته باشید.
ناموجود

لوسیون تقویت کننده مو آلفاکتیف آیتم

لوسیون تقویت کننده مو آلفاکتیف آیتم به رشد موهای جدید کمک کرده و از ریزش موهای شما پیشگیری می‌کند. این محصول حاوی عصاره‌های گیاهی است و به تقویت موهای ضعیف و شکننده می‌پردازد.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display