جستجو

بررسی کرم ترمیم کننده سیکاپست ایزدین

بررسی کرم ترمیم کننده سیکاپست ایزدین

 

راهی برای درمان اسکار هایپرتروفیک

 

تا حالا با جای زخم پهن و اغلب برجسته ای که در ناحیه اسیب دیده پوست ایجاد می شود برخورد کردید؟ این اسکارهای برجسته در اصطلاح اسکار هایپرتروفیک یا زخم هایپرتروفیک نامیده می شوند. باقی ماندن جای زخم بعد از آسیب دیدن پوست امری معمول و نرمال است اما جای زخم هایپرتروفیک در نتیجه یک پاسخ غیر طبیعی بدن به اسیب دیدن آن می باشد.

 

 

در هنگام بازسازی پوست در مدت آسیب دیدن پوست سلولهای بدن میوفیبروبلاست بسیار بالایی تولید می کنند که این تولید با افزایش بسیار زیاد کلاژن پوست همراه است. این تولید بسیار بالای کلاژن می تواند باعث زخم هایپرتروفیک شود. این زخم ها حتی می توانند در اثر آکنه هم بر روی پوست ایجاد شوند. این زخم ها معمولا از سطح و مرز طبیعی پوست بیشتر رشد نمی کنند و برجستگی آن در حد مرز طبیعی بدن باقی می ماند. علائم این فرآیند اسکار شامل خارش بیش از حد استزی (احساس سوزن سوزن شدن)، درد و یا ناتوانی است. این زخم ها از لحاظ زیبایی می توانند برای فرد ایجاد مشکل کنند ولی هیچ نوع مشکلی از لحاظ سلامتی برای پوست ایجاد نمی کنند. برای درمان و کمتر کردن این اسکار راههای درمانی مختلفی وجود دارد که برند ایزدین کرم سیکاپست خود را برای درمان این عارضه معرفی کرده است.

 

کرم سیکاپست برند ایزدین (CICAPOST ISDIN) به ترمیم بافت پس از اسکار کمک می کند و خاصیت ارتجاعی از دست رفته پوست آسیب دیده را بهبود می بخشد.کرم سیکاپست می تواند به خوبی رنگ پوست را یکدست کند و خارش جای زخم را کنترل کند. سیکاپست با فرمول حاوی دکسپانتنول و اسید مادکاسیک با بافتی بسیار سبک باعث بهبود پوست حساس پس از تحریکات و تغییرات زیرپوستی می شود. 

برای مصرف این محصول فقط دقت کنید که برای استفاده روی زخم باز طراحی نشده است و صرفا برای از بین بردن اسکارهای به جا مانده از زخم از این محصول استفاده کنید. به خوبی این محصول اسکارهای هایپوتروفیک را از بین می برد. بهترین نکته این محصول توانایی کنترل رنگدانه زخم هایپرتروفیک می باشد. در بازار امروز که به سختی می توان کرم ترمیم کننده مناسب پیدا کرد حضور این محصول می تواند کمک بسیار زیادی برای  افرادی باشد که از عارضه اسکار هایپوتروفیک رنج می برند. به خصوص اگر از تغییر رنگ ناشی از اسکار زخم بیشتر رنج می برید این محصول خبر خوبی برای شما می باشد.  

 

لطفا نظرتان راجع به این مطلب را وارد نمائید
فیلتر
Sort
display