جستجو

ایزدین

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ضد آفتاب فتوپروتکتور فیوژن واتر SPF 50+ ایزدین (جدید)

ضدآفتاب فوتوپراتکتور فیوژن واتر (Fotoprotector ISDIN Fusion Water SPF 50+) برای مصارف روزانه و سازگار با همه انواع پوست، با تکنولوژی جدید خود جذب پوست شده و لایه حفاظتی قوی و غیرقابل رویت همراه با اثر لطافت بخش و ضدبراقی روی پوست ایجاد می نماید.
760,000 تومان 740,000 تومان

ضد آفتاب فیوژن فلویید +SPF 50 ایزدین

ضد آفتاب فیوژن فلویید +SPF 50 ایزدین بی رنگ و دارای بافت فوق سبک که براحتی روح پوست ذوب شده و جذب آن میشود و مناسب برای مصارف روزانه و محافظت از نواحی حساس پوست در برابر آفتاب است. این ضد آفتاب دارای فیلتر 100% است.
960,000 تومان

ضد آفتاب فیوژن ژل اسپرت SPF50 ایزدین

ضد آفتاب فیوژن ژل اسپرت SPF50 ایزدین ایده آل ترین ضدآفتاب برای تمرینهای ورزشی در هوای آزاد و زیر نور آفتاب و نواحی مودار بدن و کف سر است. بهره گیری از تکنولوژی فیوژن باعث جذب بسیار سریع در پوست شده همچنین باعث احساس خنکی در پوست نیز میشود. این ضد آفتاب برای انواع پوست حتی مواقعی که پوست خیس است مناسب بوده و فاقد چربی است.
915,000 تومان 900,000 تومان

کرم ضد آفتاب SPF30 اربن فیوژن واتر ایزدین

کرم ضد آفتاب SPF30 اربن فیوژن واتر ایزدین از جدیدترین محصولات 5 ستاره این برند اسپانیایی محبوب و پر طرفدار است. بافت ضد آفتاب ایزدین بسیار سبک و بر پایه آب است. ضد آفتاب اربن فیوژن واتر ایزدین از پیری پوست مقابل اشعه های مضر آفتاب جلوگیری می کند و باعث درخشش پوست و‌ ایجاد ظاهر سالم در آن می شود. همچنین باعث کاهش خستگی پوست شده و فرمول ضد آلودگی آن از آلودگی های محیطی شهری، مخصوصا در شهر های آلوده از پوست محافظت می کند.
920,000 تومان 800,000 تومان

ضد آفتاب رنگی فیوژن واتر SPF50 ایزدین

ضد آفتاب رنگی فیوژن واتر SPF50 ایزدین محصولی از برند اسپانیایی Isdin می‌باشد. این ضد آفتاب بر پایه آب است و بافت بسیار سبک دارد و همچنین حاوی رنگدانه است. به دلیل بافت بسیار سبک سریع جذب پوست شده و احساس سنگینی ایجاد نمی‌کند. ضد آفتاب فیوژن واتر رنگی ایزدین همانند نسخه بدون رنگ آن، حاوی هیالورونیک اسید و ویتامین E است که به خوبی پوست را آبرسانی کرده و یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است. این ضد آفتاب دارای تکنولوژی Safe Eye است که به راحتی می‌توانید در اطراف دور چشم از آن استفاده کنید و باعث ایجاد تحریک و سوزش در اطراف چشم نمی‌شود. تکنولوژی Wet Flex به‌کار رفته در این ضد آفتاب قابلیت استفاده از آن را برای پوست‌های خیس و مرطوب هم فراهم کرده است.
780,000 تومان 740,000 تومان

کرم ترمیم کننده سیکاپست ایزدین

کرم ترمیم کننده سیکاپست ایزدین درجهت از بین بردن جای زخم و کاهش رنگدانه ها تولید شده است و برای استفاده پس از لیزر، جراحی یا لایه برداری توصیه می شود. با محتوای بالای روغن گل رز، پوست را عمیقا بازسازی می کند، در حالی که دکسپانتنول به بهبود خاصیت ارتجاعی کمک می کند و نیاسینامید سد پوست را تقویت می کند و باعث تقویت آنتی اکسیدان می شود. این کرم خارش را کاهش می دهد، پوست را بازسازی می کند و به نرمال شدن رنگ پوست کمک می کند.
620,000 تومان 600,000 تومان

ژل کرم آبرسان، تسکین دهنده و ترمیم کننده اکنیبن ریپیر ایزدین

ژل کرم آبرسان، تسکین دهنده و ترمیم کننده اکنیبن ریپیر ایزدین پوست چرب و مستعد به آکنه محصولی از برند اسپانیایی Isdin می‌باشد. این ژل کرم یک محصول چندکاره بوده و علاوه‌بر آبرسانی پوست، باعث ترمیم و التیام آن نیز می‌شود. ژل کرم پوست چرب ایزدین باعث تسکین جوش و قرمزی پوست شده و به دلیل بافت سبک سریع جذب پوست می‌شود. این محصول حاوی Calmoactive، گلیسیرین و هیالورونیک اسید است که به صورت عمقی پوست را آبرسانی می‌کند.
610,000 تومان 590,000 تومان

ضد آفتاب رنگی SPF50 ایج ریپیر فیوژن واتر ایزدین

ضدآفتاب و ضد پیری ایج ریپیر فیوژن واتر ایزدین دارای بافت بسیار سبک با جذب شوندگی فوری و محافظت کنندگی قوی در برابر پرتوهای UVA و UVB به همراه کمپلکس ویژه ضدپیری با سه عملکرد محافظت کنندگی پوست، ترمیم آسیب دیدگی های پوست در سطح DNA و برگرداندن نشانه های افزایش سن و احیای جوانی پوست می باشد.
1,010,000 تومان 990,000 تومان

فلوئید ضد آفتاب ضد لک فتو اولترا اسپات +SPF50 ایزدین

فلوئید ضد آفتاب ضد لک فتو اولترا اسپات +SPF50 ایزدین دارای فرمول ویژه با سه برابر محافظت کنندگی قوی تر از حداقل معیار لازم برای SPF50 است و با ایجاد سد دفاعی از ایجاد لک ناشی از پرتوهای آفتاب UVA و UVB جلوگیری می کند.
1,100,000 تومان 990,000 تومان

پاک کننده میسلار ۴ در ۱ ایزدین

پاک کننده میسلار ۴ در ۱ ایزدین محصولی از برند اسپانیایی Isdin می‌باشد. این میسلار واتر یک پاک کننده کامل آرایش صورت، چشم و لب است. میسلار واتر ایزدین دارای ترکیبات عصاره نارگیل، روغن گیاه کرچک و روغن گل گلزا است. این محصول به راحتى و در یک مرحله آرایش را پاک کرده (حتى آرایش هاى ضد آب) و پوست را به صورت عمقى تمیز مى کند. همچنین به دلیل داشتن ترکیبات مرطوب کننده، پوست را به مدت ٢۴ ساعت آبرسانى مى‌کند. عصاره‌هاى طبیعى استفاده شده در این محصول باعث آبرسانى و نرم شدن پوست مى‌شود.
585,000 تومان 560,000 تومان

فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتیو یونیفای SPF۵٠ ایزدین

فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتیو یونیفای SPF۵٠ ایزدین قدرت حفاظتی فوق العاده‌ای دارد و از پوست در برابر امواج UVA و UVB محافظت می‌کند. این محصول به واسطه داشتن ترکیبات آبرسان و نرم کننده موجب نرمی و لطافت پوست شما نیز می‌شود.
1,420,000 تومان

فلوئید ضد آفتاب اریفوتونا آک +SPF100 ایزدین

فلوئید ضد آفتاب اریفوتونا آک +SPF100 ایزدین یک ضد آفتاب قدرتمند با SPF100 در بین محصولات این برند است. SPF100 یعنی محافظت کامل از پوست. این ضد آفتاب با ایجاد لایه ای محافظت کننده از پوست، DNA سلول را تعمیر و بازسازی کرده و از پوست شما در برابر آسیب های ناشی از نور خورشید محافظت می‌کند؛ با داشتن فاکتور محافظتی UVA39 و UVB109 از ظاهر شدن ضایعات و مشکلات جدید جلوگیری می‌کند و به طرز شگفت انگیزی باعث تقویت مکانیزم طبیعی ترمیم سلول می‌شود.
1,170,000 تومان 1,150,000 تومان

ضد آفتاب بی رنگ SPF50 ایج ریپیر فیوژن واتر ایزدین

ضدآفتاب و ضد پیری ایج ریپیر فیوژن واتر ایزدین دارای بافت بسیار سبک با جذب شوندگی فوری و محافظت کنندگی قوی در برابر پرتوهای UVA و UVB به همراه کمپلکس ویژه ضدپیری با سه عملکرد محافظت کنندگی پوست، ترمیم آسیب دیدگی های پوست در سطح DNA و برگرداندن نشانه های افزایش سن و احیای جوانی پوست می باشد.
1,190,000 تومان 1,180,000 تومان

کرم دور چشم K-Ox EYES ایزدین

کرم دور چشم K-Ox EYES ایزدین به کاهش و رفع تیرگی و پف زیر چشم کمک می کند و استفاده از آن به مرور چروک های اطراف چشم را از بین می برد و از بروز چروک های جدید جلوگیری می کند. این محصول پوست اطراف چشم را تقویت نموده و شادابی آن را تضمین می کند. این کرم دور چشم همچنین خاصیت آبرسانی دارد و بافت پوست اطراف چشم را بهبود می بخشد.
1,690,000 تومان

سرم فلاوو سی ایزدین

سرم فلاوو سی ایزدین حاوی ترکیب قدرتمند جهت محافظت پیشرفته در برابر آسیب و رادیکال های آزاد ناشی از پرتوهای آفتاب UVA و UVB به همراه روشن کنندگی و ایجاد نمای جوان و منعطف پوست می باشد. سرم ایزدین حاوی ویتامین C خالص با خواص روشن کنندگی، شاداب کنندگی و کاهش خطوط چروک است.
1,750,000 تومان 1,690,000 تومان

فلوئید ضد آفتاب سولار آلرژی +SPF100 ایزدین

فلوئید ضد آفتاب سولار آلرژی +SPF100 ایزدین، محصولی است که نشانه های مرتبط با آلرژی های نوری و دیگر حساسیت های نوری مانند فتودرماتوز را کاهش می دهد و از ایجاد آن ها پیشگیری می کند. این ضدآفتاب به خاطر وجود اکتوئین و فیلترهای UVA/UVB موجود در ساختار آن، مکانیسم طبیعی محافظت از پوست را تقویت می کند و به این ترتیب، پوست در مقابل آثار پرتوهای فرابنفش مقاوم تر می شود.
1,130,000 تومان 1,100,000 تومان

بالم لب ضد آفتاب و مرطوب کننده SPF30 ایزدین

بالم لب ضد آفتاب و مرطوب کننده SPF30 ایزدین دارای عملکرد چندگانه محافظت کننده لب در برابر پرتوهای آفتاب UVA و UBV، رطوبت رسان و ترمیم کننده می باشد. بالم لب ایزدین حاوی سال باتر (کره بدست آمده از دانه درخت گرمسیری سال) با خواص تغذیه کنندگی و آبرسانی قوی و حفظ طولانی مدت رطوبت لب ها می باشد. این ترکیب همچنین حاوی آنتی اکسیدان ویتامین E جهت محافظت و بازسازی پوست لب است و بدون برجای گذاشتن احساس چربی، خشکی لب ها را برطرف می کند و محافظت کننده کامل با فیلترهای SPF30 محسوب می شود.
500,000 تومان

بالم لب ضد آفتاب و مرطوب کننده +SPF50 ایزدین

بالم لب ضد آفتاب و مرطوب کننده +SPF50 ایزدین خشکی لب ها را ترمیم می کند و لب های حساس و قرمز را التیام می بخشد و همچنین با spf 50 از لب ها در برابر محیط و رادیکال های آزاد uva,uvb محافظت میکند و لب هایی براق و لطیف به شما هدیه می دهد. بالم لب ایزدین تغذیه کننده لبهایتان است و مرطوب کنندگی فوق العاده ای دارد خشکی لب را کاملا از بین برده و لطافت و شادابی را به لب بازمی گرداند و جلوه ای زیبا از لبهایتان به ارمغان می آورد. این محصول سبب نرمی، لطافت و زیبا شدن لب ها میشود از لب در برابر حمله های خارجی (باد ، خورشید …) محافظت می کند. همچنین این بالم لب از علائم پیری در پوست ناحیه لب جلوگیری می کند.
500,000 تومان

سرم فلاوو سی روز و شب ایزدین

سرم فلاوو سی روز و شب ایزدین شامل دو ویال می باشد: سرم اولتراگلیکان فلاوو سی ایزدین یک آنتی اکسیدان قوی که از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند و تولید کلاژن را فعال و درخشندگی را بازیابی می کند و در از بین بردن چین و چروک و خطوط ظریف بیان تاثیر می گذارد. این آمپول به ترمیم آسیب های انباشته شده خورشید در سطح سلولی کمک می کند. سرم ملاتونین فلاوو سی ایزدین که در هنگام خواب کار می کند و دفاع آنتی اکسیدانی پوست را تحریک می کند و پوست را برای مبارزه با استرس اکسیداتیو که در طول روز روی می دهد آماده می کند.
270,000 تومان 250,000 تومان

کرم ضد آفتاب رنگی فیوژن واتر SPF50 ایزدین (رنگ متوسط)

کرم ضد آفتاب رنگی فیوژن واتر SPF50 ایزدین بر پایه آب تولید شده، بافتی بسیار سبک و فاقد چربی داشته و با جذب سریعی که دارد هیچ‌گونه احساس چربی، سنگینی یا برق افتادن روی پوست ایجاد نکرده و پوستی مات را به شما هدیه می‌کند. به همین دلیل یکی از ضد آفتاب‌های محبوب و برای ایده آل برای پوست‌های مختلط و چرب است که می‌توانند بدون هیچ نگرانی از آن به صورت روزانه استفاده کنند.
980,000 تومان 950,000 تومان

سرم تقویت کننده ناخن ایزدین

سرم تقویت کننده ناخن سی نیلز ایزدین به محافظت و بهبود ظاهر ناخن ها و کوتیکول ها کمک می کند. همچنین مرطوب کننده است و می تواند به بهبود سختی و انعطاف پذیری ناخن کمک کند. رشد ناخن ها و صاف شدن سطح ناخن نیز تقویت می شود. این محصول خلاقانه جهت رشد بهتر ناخن ها که باعث افزایش ضخامت و سلامت ناخن ها می‌ گردد و نتیجه را در کمتر از 14 روز مشاهده خواهید کرد.
1,290,000 تومان

کرم مرطوب کننده اوره ایزدین

کرم لایه بردار مرطوب کننده اوره دین اولترا 30 ایزدین، یک کرم لایه بردار مرطوب کننده و ترمیم کننده مخصوص پوست های ضخیم و زبر می باشد که حاوی 30 درصد اوره است که جاذب آب و بازگرداننده رطوبت به حد مناسب است و در عین حال به تقویت سیستم دفاعی پوست کمک می کند. این کرم به لطف عمل لایه برداری، ضخیم شدن پوست را کاهش می دهد و پوست را دوباره نازک و انعطاف پذیر می کند. کرم لایه بردار 30٪ اوره ایزدین بافت غنی بدون چربی با جذب سریع دارد که استفاده روزانه را تسهیل می کند.
735,000 تومان 720,000 تومان

کرم دور چشم ویتال آیز ایزدین

کرم ضد چروک دور چشم ویتال آیز ایزدین یک کرم ترمیم کننده خطوط دور چشم با ملاتونین و کافئین است که به صاف شدن خطوط بیان و چین و چروک کمک می کند. ترکیبات آن دفاع آنتی اکسیدانی پوست را تحریک می کند و یک عمل سم زدایی ایجاد می کند. اپلیکاتور ویتالایز یک اثر خنک کننده ایجاد می کند که به رفع احتقان ناحیه دور چشم و طراوت ظاهر آن کمک می کند. نتایج این محصول فقط در 28 روز قابل مشاهده می باشد.
3,600,000 تومان 2,800,000 تومان

ضد آفتاب اکتیو یونیفای فیوژن فوتو اولترا +SPF 50 ایزدین (رنگ بژ روشن طبیعی)

ضد آفتاب اکتیو یونیفای فیوژن فوتو اولترا +SPF 50 ایزدین (FotoUltra 100 ISDIN Active Unity Fusion Fluid SPF 50+) ضدآفتابی است که به پیشگیری از ایجاد لک های ناشی از آفتاب کمک نموده همچنین نرم کننده، مرطوب کننده و التیام بخش پوست نیز است. این ضد آفتاب دارای تکنولوژی فیوژن با جذب بالا (جذب بسیار سریع روی پوست) بوده و برای مراقبت از پوست پس از اقدامات درماتولوژیک ایده آل است.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display