جستجو

اینسایت

محصولات بهداشتی و درمانی اینسایت (INSIGHT) از کمپانی ایتالیایی الی (Eley ) در بیش از 20 کشور جهان به فروش می‌رسد. این شرکت که به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت می کند دارای گواهینامه متعدد و معتبر از جمله ISO 9001 (سیستم مدیریت کیفیت) و ISO 22716 (استاندارد در زمینه تولید مواد آرایشی و بهداشتی) است. مواد اولیه فعال و اصلی در فرمولاسیون تمامی محصولات برگرفته از کشاورزی ارگانیک و بذرهای تایید شده گیاهان می باشد که به معنای محافظت از سلامتی شما و در نهایت محافظت از سیاره زمین است.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شامپو مخصوص موهای خشک اینسایت

شامپو مخصوص موهای خشک اینسایت با دارا بودن یک ترکیب به خصوص از مواد اولیه ، برای تغذیه موهای خشک و کدر طراحی شده است که بدون ایجاد حالت چسبندگی، باعث احیا و بازسازی و تقویت موهای نازک و شکننده از طریق نفوذ مویرگی مواد و ایجاد خاصیت ارتجاعی شده و همچنین باعث حجم دهندگی و نرم کنندگی فوق العاده موها می گردد.
ناموجود

شامپو مخصوص موهای رنگ شده اینسایت

شامپو مخصوص موهای رنگ شده اینسایت، از فیبر مو در برابر عوامل مخرب خارجی محافظت می کند و باعث افزایش دوام و طول عمر رنگ مو می شود.
ناموجود

شامپو مخصوص موهای آسیب دیده اینسایت

شامپو مخصوص موهای آسیب دیده اینسایت، ترمیم کننده و بازسازی کننده موها بوده و به لطف فرمولاسیون غنی از مواد اولیه فعال و مغذی، موها را صاف، هموار و نرم¬ کرده و آن را روشن و شفاف می¬ سازد.
ناموجود

ماسک انرژی دهنده ی روزانه اینسایت

ماسک انرژی دهنده روزانه اینسایت (Insight Daily Use Energizing Mask) سبب آبرسانی عمیق مو و احیا کردن آن بدون ایجاد حالت چسبندگی می شود. همچنین این ماسک انرژی دهنده قدرت و قابلیت ارتجاعی موها را برای شما به ارمغان می آورد
ناموجود

ماسک آب رسان موهای فر اینسایت

ماسک آب رسان مخصوص موهای فر اینسایت (Insight Anti Frizz Hydrating Mask) با خواص رطوبت رسانی بالا و برطرف کننده گره و کرک مو در چند روز ابتدایی مصرف, موها را درخشان می کند و می توانید از حالت ابریشمی موهای خود لذت ببرید. ماسک آب رسان مخصوص موهای فر اینسایت, موهای مجعد و وزدار ، خشک و غیر قابل شانه شدن را به صورت اختصاصی درمان می کند.
ناموجود

ماسک تغذیه کننده موهای خشک اینسایت

ماسک تغذیه کننده موهای خشک اینسایت(Insight Dry Hair Nourishing Mask) از فیبر مو در برابر عوامل مخرب خارجی محافظت می کند. این ماسک مو حاوی کره ایلیپ، جو دوسر، روغن بادام شیرین و روغن نارگیل می باشد که این ترکیبات به طور عمیق در فیبر مو نفوذ کرده و بافت موها را کاملا تغذیه و ترمیم می کنند. همچنین این محصول باعث صاف تر و نرم تر شدن مو شده و موها را درخشان می کند. این ماسک مو فاقد روغن های معدنی، پارابن، کلرانت، سیلیکون و مواد عطری حساسیت زا می باشد.
ناموجود

ماسک محافظ موهای رنگ شده اینسایت

ماسک مخصوص موهای رنگ شده اینسایت(Insight Colored Hair Protective Mask) از فیبر مو در برابر عوامل مخرب خارجی محافظت می کند و باعث افزایش دوام و طول عمر رنگ مو می شود. این ماسک مو حاوی روغن فندق، عصاره حنا، کره انبه و روغن هسته انگور می باشد که این ترکیبات به طور عمیق در فیبر مو نفوذ کرده و بافت موهای رنگ شده را تغذیه و تقویت می کند. همچنین این محصول باعث صاف تر و نرم تر شدن مو می شود و موها را درخشان می کند. این ماسک مو فاقد روغن های معدنی، پارابن، کلرانت، سیلیکون و مواد عطری حساسیت زا می باشد.
ناموجود

ماسک ترمیم کننده مو آنتی اکسیدان اینسایت

ماسک ترمیم کننده مو اینسایت(Insight Antioxidant Rejuvenating Hair Mask) از فیبر مو در برابر عوامل مخرب خارجی محافظت می کند. این ماسک مو حاوی عصاره هویج، کره سویا، روغن جوجوبا و روغن فندق می باشد که این ترکیبات به طور عمیق در فیبر مو نفوذ کرده و بافت موها را کاملا ترمیم و احیا می کنند. همچنین این محصول باعث صاف تر و نرم تر شدن مو شده و موها را درخشان می کند. این ماسک حاوی ویتامین E غنی شده و آنتی اکسیدان می باشد که تارهای مو را عمیقا تغذیه می کند. همچنین این محصول فاقد روغن های معدنی، پارابن، کلرانت، سیلیکون و مواد عطری حساسیت زا می باشد.
ناموجود

ماسک موهای آسیب دیده اینسایت

ماسک موهای آسیب دیده اینسایت (INSIGHT DAMAGED HAIR NOURISHING MASK) برای احیا و بازسازی موهای آسیب­ دیده و شکننده ) طراحی شده است. این ماسک به لطف فرمولاسیون غنی از اسیدهای چرب و ویتامین قادر است به بخش اصلی ریشه مو تغذیه کرده و آن را ترسیم کند.
ناموجود

سرم مو ضد ریزش اینسایت

سرم ضد ریزش مو سر اینسایت (INSIGHT LOSS CONTROL FORTIFYING TREATMENT) تقویت و درمان کننده سینرژیک ریشه مو، به منظور جلوگیری از ریزش آن با تحریک گردش خون مویرگی و تقویت فیبر مو است. این سرم باعث احساس طراوت و تازگی در پوست می شود.
ناموجود

شامپو ترمیم کننده آنتی اکسیدان اینسایت

شامپو ترمیم کننده آنتی اکسیدان اینسایت، تقویت کننده و استحکام بخش فیبر مو از ریشه بوده و آنها را بازسازی و ترمیم می نماید.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display