جستجو

اینسایت

محصولات بهداشتی و درمانی اینسایت (INSIGHT) از کمپانی ایتالیایی الی (Eley ) در بیش از 20 کشور جهان به فروش می‌رسد. این شرکت که به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت می کند دارای گواهینامه متعدد و معتبر از جمله ISO 9001 (سیستم مدیریت کیفیت) و ISO 22716 (استاندارد در زمینه تولید مواد آرایشی و بهداشتی) است. مواد اولیه فعال و اصلی در فرمولاسیون تمامی محصولات برگرفته از کشاورزی ارگانیک و بذرهای تایید شده گیاهان می باشد که به معنای محافظت از سلامتی شما و در نهایت محافظت از سیاره زمین است.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شامپو ترمیم کننده آنتی اکسیدان اینسایت

شامپو ترمیم کننده آنتی اکسیدان اینسایت، تقویت کننده و استحکام بخش فیبر مو از ریشه بوده و آنها را بازسازی و ترمیم می نماید.
135,000 تومان 127,000 تومان

شامپو مخصوص موهای آسیب دیده اینسایت

شامپو مخصوص موهای آسیب دیده اینسایت، ترمیم کننده و بازسازی کننده موها بوده و به لطف فرمولاسیون غنی از مواد اولیه فعال و مغذی، موها را صاف، هموار و نرم¬ کرده و آن را روشن و شفاف می¬ سازد.
138,000 تومان 130,000 تومان

شامپو مخصوص موهای خشک اینسایت

شامپو مخصوص موهای خشک اینسایت با دارا بودن یک ترکیب به خصوص از مواد اولیه ، برای تغذیه موهای خشک و کدر طراحی شده است که بدون ایجاد حالت چسبندگی، باعث احیا و بازسازی و تقویت موهای نازک و شکننده از طریق نفوذ مویرگی مواد و ایجاد خاصیت ارتجاعی شده و همچنین باعث حجم دهندگی و نرم کنندگی فوق العاده موها می گردد.
132,000 تومان 127,000 تومان

شامپو مخصوص موهای رنگ شده اینسایت

شامپو مخصوص موهای رنگ شده اینسایت، از فیبر مو در برابر عوامل مخرب خارجی محافظت می کند و باعث افزایش دوام و طول عمر رنگ مو می شود.
134,000 تومان 127,000 تومان

سرم مو ضد ریزش اینسایت

سرم ضد ریزش مو سر اینسایت (INSIGHT LOSS CONTROL FORTIFYING TREATMENT) تقویت و درمان کننده سینرژیک ریشه مو، به منظور جلوگیری از ریزش آن با تحریک گردش خون مویرگی و تقویت فیبر مو است. این سرم باعث احساس طراوت و تازگی در پوست می شود.
220,000 تومان 208,000 تومان

ماسک آب رسان موهای فر اینسایت

ماسک آب رسان مخصوص موهای فر اینسایت (Insight Anti Frizz Hydrating Mask) با خواص رطوبت رسانی بالا و برطرف کننده گره و کرک مو در چند روز ابتدایی مصرف, موها را درخشان می کند و می توانید از حالت ابریشمی موهای خود لذت ببرید. ماسک آب رسان مخصوص موهای فر اینسایت, موهای مجعد و وزدار ، خشک و غیر قابل شانه شدن را به صورت اختصاصی درمان می کند.
102,000 تومان

ماسک انرژی دهنده ی روزانه اینسایت

ماسک انرژی دهنده روزانه اینسایت (Insight Daily Use Energizing Mask) سبب آبرسانی عمیق مو و احیا کردن آن بدون ایجاد حالت چسبندگی می شود. همچنین این ماسک انرژی دهنده قدرت و قابلیت ارتجاعی موها را برای شما به ارمغان می آورد
102,000 تومان

ماسک ترمیم کننده مو آنتی اکسیدان اینسایت

ماسک ترمیم کننده مو اینسایت(Insight Antioxidant Rejuvenating Hair Mask) از فیبر مو در برابر عوامل مخرب خارجی محافظت می کند. این ماسک مو حاوی عصاره هویج، کره سویا، روغن جوجوبا و روغن فندق می باشد که این ترکیبات به طور عمیق در فیبر مو نفوذ کرده و بافت موها را کاملا ترمیم و احیا می کنند. همچنین این محصول باعث صاف تر و نرم تر شدن مو شده و موها را درخشان می کند. این ماسک حاوی ویتامین E غنی شده و آنتی اکسیدان می باشد که تارهای مو را عمیقا تغذیه می کند. همچنین این محصول فاقد روغن های معدنی، پارابن، کلرانت، سیلیکون و مواد عطری حساسیت زا می باشد.
102,000 تومان

ماسک تغذیه کننده موهای خشک اینسایت

ماسک تغذیه کننده موهای خشک اینسایت(Insight Dry Hair Nourishing Mask) از فیبر مو در برابر عوامل مخرب خارجی محافظت می کند. این ماسک مو حاوی کره ایلیپ، جو دوسر، روغن بادام شیرین و روغن نارگیل می باشد که این ترکیبات به طور عمیق در فیبر مو نفوذ کرده و بافت موها را کاملا تغذیه و ترمیم می کنند. همچنین این محصول باعث صاف تر و نرم تر شدن مو شده و موها را درخشان می کند. این ماسک مو فاقد روغن های معدنی، پارابن، کلرانت، سیلیکون و مواد عطری حساسیت زا می باشد.
102,000 تومان

ماسک محافظ موهای رنگ شده اینسایت

ماسک مخصوص موهای رنگ شده اینسایت(Insight Colored Hair Protective Mask) از فیبر مو در برابر عوامل مخرب خارجی محافظت می کند و باعث افزایش دوام و طول عمر رنگ مو می شود. این ماسک مو حاوی روغن فندق، عصاره حنا، کره انبه و روغن هسته انگور می باشد که این ترکیبات به طور عمیق در فیبر مو نفوذ کرده و بافت موهای رنگ شده را تغذیه و تقویت می کند. همچنین این محصول باعث صاف تر و نرم تر شدن مو می شود و موها را درخشان می کند. این ماسک مو فاقد روغن های معدنی، پارابن، کلرانت، سیلیکون و مواد عطری حساسیت زا می باشد.
102,000 تومان

ماسک موهای آسیب دیده اینسایت

ماسک موهای آسیب دیده اینسایت (INSIGHT DAMAGED HAIR NOURISHING MASK) برای احیا و بازسازی موهای آسیب­ دیده و شکننده ) طراحی شده است. این ماسک به لطف فرمولاسیون غنی از اسیدهای چرب و ویتامین قادر است به بخش اصلی ریشه مو تغذیه کرده و آن را ترسیم کند.
102,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش