جستجو

لوازم اصلاح برقی

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ریش تراش سه تیغ پرومکس مدل 9855

ماشین اصلاح صورت پرومکس مدل 9855(Promax 9855 Shaver) قابلیت‌ها و مزیت‌های فراوانی دارد که برای یک ماشین اصلاح با این قیمت عالی هستند. قابلیت‌هایی نظیر خز زن، قابلیت شست‌وشو، موتور قوی و شارژ عالی مدل 8737 را به یک ماشین اصلاح کامل تبدیل کرده آند. سری مدل 8737 از نوع فویلی است و با شماره‌ی صفر اصلاح می‌کند. البته ماشین اصلاح به یک خط زن هم مجهز است که برای مرتب کردن خط ریش کاربرد دارد.
ناموجود

ریش تراش سه تیغ پرومکس مدل 9646

ریش تراش پرومکس مدل 9646 (Promax 9646 Shaver) دستگاهی با طراحی زیبا و در عین حال کاربردی است که با داشتن سه تیغه شناور به راحتی روی برآمدگی و فرورفتگی های صورت قرار گرفته و اصلاحی سریع و کامل را برای شما انجام می دهد.
ناموجود

ریش تراش سه تیغ پرومکس مدل 9632

قابلیت‌هایی نظیر خز زن، قابلیت شست‌وشو، استفاده به صورت خشک و مرطوب، موتور قوی و شارژ عالی ماشین اصلاح صورت پرومکس مدل 9632 (Promax 9632 Shaver) را به یک ماشین اصلاح کامل تبدیل کرده آند. سری مدل 9632 از نوع فویلی است و با شماره‌ی صفر اصلاح می‌کند. البته ماشین اصلاح به یک خط زن هم مجهز است که برای مرتب کردن خط ریش کاربرد دارد.
ناموجود

ریش تراش سه تیغ پرومکس مدل 8414

ماشین اصلاح صورت پرومکس مدل 8414 (Promax 8414 Shaver) از نوع سه‌تیغه‌ی چرخشی بوده و می‌توان از آن به شکل بی‌سیم استفاده کرد. تیغه‌های ریش‌تراش از استیل ضدزنگ ساخته شده‌اند و در تماس با آب دچار زنگ‌زدگی نمی‌شوند. به کمک این تیغه‌ها می‌توان موهای صورت را از ته کوتاه کرد. تیغه‌ها در جای خود قابلیت حرکت دارند و روی صورت می‌نشینند. این دستگاه مجهز به خط زن است.
ناموجود

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 2235

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 2235 (Promax 2235 Hair Clipper) دارای تیغه‌‌ای از جنس استیل ضد زنگ با طول اصلاح ۱ تا ۱.۹ میلی‌متر بوده و با برق و باتری قابل‌استفاده است. تیغه‌ی این ماشین اصلاح از استیل ضدزنگ ساخته شده و برای اصلاح موهای سر مناسب است.
ناموجود

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 2226

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 2226 (Promax 2226 Hair Clipper) دارای تیغه‌‌ای از جنس استیل ضد زنگ با طول اصلاح ۱ تا ۱.۹ میلی‌متر بوده و با برق و باتری قابل‌استفاده است. تیغه‌ی این ماشین اصلاح از استیل ضدزنگ ساخته شده و برای اصلاح موهای سر مناسب است.
ناموجود

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 2115

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 2115 (Promax 2115 Hair Trimmer) دارای تیغه‌ی استیل ضدزنگ ، طول اصلاح قابل تنظیم از ۱ تا ۱.۹ میلی‌متر، ۲ شانه‌ی اصلاح از ۶-۳ و ۱۲-۹ میلی‌متر و باتری قابل شارژ بوده و با برق و باتری می‌توان از آن استفاده کرد.
ناموجود

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1944AB

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس (Promax 1944AB Hair Clipper) مدل 1944AB دارای صفحه‌نمایش دیجیتال، دکمه‌ی تنظیم طول اصلاح از ۰.۵ تا ۲.۵ میلی‌متر، ۴ عدد شانه‌ی اصلاح از ۴ تا ۱۸ میلی‌متر، باتری قابل شارژ همراه با باتری یدک و پایه‌ی شارژ بوده و برای اصلاح حرفه‌ای موهای سروصورت مناسب است.
ناموجود

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1921AB

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس (Promax 1921AB Hair Clipper) مدل 1921AB دارای تیغه‌ی تریمر Accu Blade، دکمه‌ی تغییر طول برش تیغه از ۰.۵ تا ۲.۵ میلی‌متر، ۴ عدد شانه‌ی اصلاح از ۴ تا ۱۸ میلی‌متر، باتری قابل شارژ لیتیومی و پایه‌ی شارژ بوده و به شکل بی‌سیم یا با برق می‌توان از آن استفاده کرد.
ناموجود

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1880AB

ماشین اصلاح پرومکس (Promax 1880AB Hair Clipper) مدل 1880AB دارای تیغه تریمر با عرض ۴۰ میلی‌متر، دکمه‌ی تنظیم طول اصلاح از ۰.۵ تا ۲.۵ میلی‌متر، ۶ شانه‌ی اصلاح از ۶ تا ۳۰ میلی‌متر، سرعت موتور دوحالته، باتری قابل شارژ است و با امکاناتی فراوانی که دارد برای اصلاح موهای سر و صورت بسیار مناسب است.
ناموجود

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1862AB

ماشین اصلاح پرومکس (Promax 1862AB Hair Clipper) مدل 1862AB دارای تیغه‌ی ۴۰ میلی‌متری، اهرم تنظیم طول اصلاح از ۰.۶ تا ۴.۱ میلی‌متر، ۴ عدد شانه‌ی اصلاح از ۳ تا ۱۲ میل متر، باتری قابل شارژ و بدنه‌ی استیل بوده و با امکانات خوب و قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای که دارد انتخاب مناسبی برای اصلاح موهای سر و صورت در منزل است.
ناموجود

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1733

ماشین اصلاح مو پرومکس مدل1733 (Promax 1733 Hair Clipper) دارای خط زن اصلی با طول اصلاح ۱ میلی‌متر، خط زن باریک کشویی، باتری لیتیوم یونی، دو عدد شانه‌ی اصلاح از ۱ تا ۲۰ میلی‌متر بوده و به شکل بی‌سیم و باسیم می‌توان از آن استفاده کرد.
ناموجود

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1536AB

ماشین اصلاح مو پرومکس (Promax 1536AB Hair Clipper) مدل 1536AB دارای تیغه‌ی تریمر، اهرم ۷ دنده‌ی تنظیم طول اصلاح از ۱ تا ۳ میلی‌متر، ۶ عدد شانه با طول اصلاح ۳ تا ۳۰ میلی‌متر بوده و برای اصلاح و مرتب کردن موهای سروصورت مناسب است.
ناموجود

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1472AB

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس (Promax 1472AB Grooming Kit) مدل 1472AB یک دستگاه حرفه ای پیرایش و آرایش مو است که جهت کوتاه کردن، مرتب کردن یا فرم و حالت دادن به موهای سر و صورت مورد استفاده قرار می گیرد که دارای پنج سر متنوع (شامل تیغه بزرگ با پهنای ۳۵ میلیمتر، تیغه متوسط با پهنای ۲۵ میلیمتر، مو زن گوش و بینی ، تیغه کوچک با پهنای ۵ میلیمتر و یک سری شیور)جهت اصلاح در انواع مدل ها و سایزهای مختلف می باشد.
ناموجود

ریش تراش سه تیغ پرومکس مدل 9900

ریش تراش پرومکس مدل 9900 (Promax 9900 Shaver) دارای تیغه‌‌های چرخشی از جنس استیل ضدزنگ، خط زن جدای دوطرفه، باتری لیتیوم یونی قابل شارژ، پایه‌ی شارژ، صفحه‌نمایش دیجیتال، طراحی ارگونومیک و قابلیت شستشو بوده و به شکل بی‌سیم و باسیم قابل‌استفاده است.
ناموجود

موزن ابرو پرومکس مدل 3712

موزن ابرو پرومکس مدل 3712 (Promax 3712 Eyebrow Trimmer) دارای تیغه‌ی تریمر، دو عدد شانه، چراغ LED، طراحی ارگونومیک و قابلیت شست‌وشو بوده و به کمک یک باتری نیم‌قلم برای مرتب‌کردن موهای ابرو و سایر موهای زائد صورت مناسب است.
ناموجود

دستگاه اصلاح ابرو و صورت پرومکس مدل 3808

موزن ابرو پرومکس مدل 3808 (Promax 3808 Eyebrow Trimmer) دارای تریمر باریک از جنس استیل ضدزنگ، دو عدد شانه‌ی اصلاح ۴ و ۷ میلی‌متری، منبع انرژی باتری قلمی، برس پاک‌سازی و باتری بوده و برای اصلاح و مرتب کردن موهای ابرو مناسب است.
ناموجود

موزن گوش و بینی و ابرو پرومکس مدل 3260

موزن گوش، بینی و ابرو پرومکس مدل 3260 (Promax 3260 Nose, Ear And Eyebrow Trimmer) با دو سری و یک شانه‌ی قابل تنظیم، لامپ برای روشن کردن موضع اصلاح و پایه‌ی نگهداری برای اصلاح کردن موهای گوش، بینی و ابرو عالی است. سری کوچک و چرخشی آن مخصوص اصلاح موهای داخل بینی و گوش طراحی شده و سری تریمر، همراه با شانه برای کوتاه و مرتب کردن موهای ابرو کاربرد دارد.
ناموجود

موزن گوش و بینی پرومکس مدل 3250T

موزن گوش و بینی پرومکس (Promax 3250T Nose And Ear Trimmer) مدل 3250T با طراحی بی نظیر دارای بدنه تمام استیل بوده که در اثر ضربه و سقوط بسیار مقاوم می باشد همچنین جهت رعایت بهداشت بیشتر، دارای درب پوش پلاستیکی شفاف می باشد.
ناموجود

موزن گوش و بینی پرومکس مدل 3230

موزن گوش، بینی و ابرو پرومکس مدل 3230 (Promax 3230 Nose And Ear Trimmer) با تیغه‌ی استیل و سری قابل شست‌وشو، برای آقایانی که موهای گوش و بینی بلندی دارند ایدئال است. در طراحی بدنه‌ی این دستگاه اصول ارگونومیک رعایت شده‌اند و از این رو استفاده از آن بسیار آسان است. همچنین روی بدنه یک روکش لاستیکی تعبیه شده که از لیز خوردن موزن جلوگیری می‌کند.
ناموجود

دستگاه اتوی پوست درما اف التراسونیک

دستگاه درما اف التراسونیک یک محصول با کیفیت با طراحی زیبا و ظرافتی خاص و قابل حمل و استفاده آسان می باشد که برای پاکسازی عمیق پوست صورت، منافذ باز، درمان آکنه، بهبود گردش خون، از بین بردن چروک پوست، حذف کک و مک و لکه ها، روشن کردن سیاهی دور چشم، حذف سلولهای مرده، لایه برداری و جوانسازی پوست، روشن تر شدن و نرم کننده پوست، افزایش متابولیسم سلولی، تخلیه لنف ها، کاهش پف کردگی و پاکسازی مواد سمی استفاده می شود و برای این کار از تکنولوژی امواج فراصوتی سطح بالا که به لایه های زیرین سطح پوست نفوذ پیدا میکند بهره میگیرد،در این روش حبابهایی ریز با سرعت بسیار بالا تولید می شوند که از خصیصه الکترونیکی فراصوتی یونها کمک میگیرند، وجود سه حالت پاکسازی، آبرسانی و لیفتینگ یا بالا کشیدن پوست در این محصول می تواند یک دستگاه کامل پاکسازی و جوانسازی صورت برای شما باشد که از آن می توان در سالن های آرایشی و بصورت شخصی نیز استفاده کرد.
ناموجود

ریش تراش آکوا تاچ AT890 فیلیپس

ریش تراش آکوا تاچ AT890 فیلیپس با قابلیت اصلاح با کف و بصورت خشک یکی از بهترین و با کیفیت ترین ریش تراش های برند فیلیپس بوده که در سطح دنیا با بهترین ها در حال رقابت است این ریش تراش دارای سه تیغه بوده و براحتی دارای قابلیت شستشوی راحت و آسان می باشد, ماشین اصلاح صورت آکوا تاچ فیلیپس ضد آب بوده و از آن می توان هم به صورت خشک و هم به صورت تر استفاده نمود و همچنین استفاده در رطوبت حمام نیز هیچ مشکلی برای این ریش تراش ایجاد نخواهد کرد, ریش تراش فیلیپس را می توان به صورت مستقیم از برق استفاده نمود و هم دارای قابلیت شارژی را دارا می باشد و برای همین یکی از ریش تراش هایی می باشند که قابل حمل در سفر و همچنین مناسب استفاده در منزل می باشد.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display