جستجو

گرنویل

برند عطر ایرانی گرنویل اولین عطریات خود را در سال 2019 یا 1398 به بازار عرضه نمود.

نام این برند از جزیره ای کوچک و زیبا در مرکز شهر ونکوور کانادا با همین نام الهام گرفته شده است. هنر دست هنرمندان محلی، سالن های تئاتر و جشنواره های سالیانه، جزیره ی گرنویل را به مکانی هنری و فرهنگی تبدیل کرده است که با چشم انداز زیبایی از دریا و جنگل تابلویی شگفت انگیز را ترسیم می نماید. گرنویل ترکیبی بینظیر از هنر و طبیعت می باشد.

تا به امروز دو عطر سانرایز و مون لایت از این برند تولید شده اند که زیبایی طبیعت گرنویل را تقدیم می کنند.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ادو پرفیوم مردانه راک گرنویل

رایحه‌ ادو پرفیوم مردانه راک گرنویل میوه‌ای و گیاهی است. نت‌ ابتدایی هندوانه است، که در ابتدای عطر شیرین و شاداب حس می‌شود. بخش میانی عطر با رایحه‌ی ریحان گیاهی می‌شود. بوی شکلات تلخ نت پایانی گرنویل راک است. گرنویل راک با الهام از صخره‌ای در دل دریا طراحی شده است. فضایی که آبی و آرام اما سرسخت و استوار است.
760,000 تومان

ادو پرفیوم مردانه تورنادو گرنویل

رایحه‌ی ادو پرفیوم مردانه تورنادو گرنویل مرکباتی و گیاهی است که ته بویی ادویه‌ای و عنبری دارد. نت‌های ابتدایی این عطر ترنج و لیمو هستند، فضایی مرکباتی و تند تیز که بخش ابتدایی عطر را مزین کرده‌اند. در بخش میانی نت‌های شمعدانی و زنبق الوادی فضایی گیاهی و کمی گلی به عطر می‌بخشند. در پایان عطر فرودی گرم و نرم در نت‌های دانه‌ی تونکا و عنبر دارد. به نظر می‌رسد، در این عطر سعی شده است بوی عطر محبوب مردانه دانهیل دیزایر بلو یا دانهیل آبی بازسازی شود.
800,000 تومان

ادو پرفیوم زنانه سان شاین گرنویل

ادو پرفیوم زنانه سان شاین گرنویل عطری با ساختار خطی، گرم و شیرین است. در واقع گرنویل سانشاین را می‌توان عطری با محوریت بوی گرم و دلچسب وانیل دانست. فضای این عطر متشکل از بوی غالب وانیل است که در گلبرگ نت‌های گلی ارکیده و رز پیچیده شده است. نت‌هایی که فضایی شرقی گلی ایجاد می‌کنند. اگر به بوی وانیل در کنار بوی گل علاقه دارید، گرنویل سانشاین را امتحان کنید.
715,000 تومان

ادو پرفیوم زنانه اسکای گرنویل

ادو پرفیوم زنانه اسکای گرنویل عطری با ساختار خطی، گلی سفید است. در واقع گرنویل اسکای را می‌توان عطری با محوریت بوی گل‌های سفید یاس و مریم دانست. فضای این عطر متشکل از بوی غالب مریم و یاس است که در میان گلبرگ نیلوفر رنگون قرار گرفته است. نت‌هایی که فضایی کاملا گلی ایجاد می‌کنند. اگر رایحه‌ی عطرهای گلی را دوست دارید. این عطر را امتحان کنید.
715,000 تومان

ادو پرفیوم مردانه گرنویل مدل مون لایت

رایحه‌ی ادو پرفیوم مردانه گرنویل مدل مون لایت با طراوت و آرامش بخش برای مردی رمانتیک اما ماجراجو، مرموز اما امروزی، آزاد و جذاب است.
ناموجود

ادو پرفیوم زنانه گرنویل مدل سان رایز

رایحه ادو پرفیوم زنانه گرنویل مدل سان رایز تجربه لذت بخشی از طراوت و شادابی را به همراه دارد و تجلیلی است از خورشید که با گرمای دل انگیزش لذتی بی پایان به خنکی نسیم دریا که در لا به لای درختان می رقصند، می بخشد. رایحه ای گرم و هیجان آور، در عین حال با طراوت و نیرو بخش برای زنی امروزی و مدرن، شاد و سرزنده، با وقار و اغواگر، ماجراجو و آزاد
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display