جستجو

فراری

فراری يک کمپانی بسيار معروف ايتاليايی در زمينه ی توليد خودرو می باشد که سال 1929 توسط Enzo Ferrari کارش را با ساخت اتومبيل های اسپرت برای مسابقات فرمول 1 آغاز کرد. اولين اتومبيل آن در سال 1947 که غير مسابقه ای بود توليد شد . Ferrari پس از کسب موفقيت های پی در پی در ساخت اتومبيل های مدرن، دست به توليد محصولات ديگر از قبيل عطر و ادکلن زد تا در اين عرصه نيز با استفاده از نام پرآوازه فراری به شهرت خاصی برسد. توليدات کمپانی فراری دارای لوگوی اسب مشکی با بک گراند زرد می باشد. اولين عطر و ادکلن فراری در سال 1999 با نام Ferrari Black که دارای رايحه ای گياهی چوبی بود ، به بازار عرضه شد. برند فراری در بازه زمانی 1999 تا 2013 دارای 14 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد .

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ادو تویلت زنانه و مردانه فراری مدل برایت نرولی

عطر و ادکلن زنانه و مردانه فراری برایت نرولی Ferrari Bright Neroli For Women and Men عطری است با رایحه ای خنک و شیرین که در سال 2015 معرفی گردید. ادکلن فراری برایت نرولی رایحه ای مرکباتی داشته که با عطر دلنشین گل های سفید ادغام گردیده است .
ناموجود

ادو تویلت زنانه و مردانه فراری مدل رادیانت برگاموت

عطر و ادکلن زنانه و مردانه فراری رادیانت برگاموت Ferrari Radiant Bergamot For Women and Men آخرین نسخه از سری عطرهای مشترک زنانه و مردانه فراری اسنس کالکشن می باشد که در سال 2016 با رایحه ای خنک و تلخ معرفی گردید. فراری رادیانت برگاموت رایحه ای ادویه ای و مرکباتی دارد که با نت هایی چون لیمو ، ترنج و زنجبیل آغاز می گردد .
ناموجود

ادو تویلت زنانه و مردانه فراری مدل نوبل فیگ

عطر و ادکلن زنانه و مردانه فراری نوبل فیگ Ferrari Noble Fig For Women and Men یکی از سه عطر فراری از لاین فراری اسنس کالکشن است که در سال 2015 معرفی گردید. همه ی نسخه های طراحی شده در سری فراری اسنس کالکشن رایحه ای مشترک میان بانوان و آقان می باشند که با تاکید بر یک نت خاص طراحی شده اند. عطر زنانه و مردانه فراری نوبل فیگ نیز با رایحه ای بر پایه برگ انجیر ساخته شده و رایحه ای خنک و شیرین دارد.
ناموجود

ادو تویلت زنانه و مردانه فراری مدل پیور لوندر

عطر و ادکلن زنانه و مردانه فراری پیور لوندر Ferrari Pure Lavender for men and women رایحه ای جذاب و شکیل دارد که از ترکیب نت های گیاهی و گلها تشکیل شده است .پیور لوندر در سال 2015 توسط برند محبوب فراری به بازار جهانی عرضه شد و دارای غلظت ادوتویلت است .
ناموجود
فیلتر
Sort
display