جستجو

فارمونا

آزمایشگاه آرایشی و بهداشتی محصولات طبیعی فارمونا در سال ۱۹۹۷ در شهر کراکوف لهستان تأسیس شد. فلسفه تاسیس این شرکت ساخت بهترین محصولات زیبایی و سلامت از ترکیبات  کاملا گیاهی و طبیعی می‌باشد. در حال حاضر این شرکت تولید کننده بیش از ۴۵۰ محصول شامل محصولات پوست و مو است. بین سال‌های  ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۱ این شرکت با گسترش لابراتوار خود در مساحت ۲۸۰۰ مترمربع و تجهیز این فضا به آخرین تکنولوژی‌های موجود وارد فاز جدیدی از فعالیت خود شد. این شرکت تاکنون موفق به دریافت جوایز و عناوین متعددی در سطح اروپا و جهان شده است. در آغاز سال ۲۰۱۲ این شرکت (به عنوان اولین شرکت آرایشی لهستانی) استانداردهای GMP(Good Manufacturing Practice)  را پیاده سازی و اخذ کرد که این استاندارد  تضمین کننده‌ی خلوص و کیفیت بالای مواد اولیه، مراحل  ساخت و محصول نهایی می‌باشد.

 

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

اسکراب و لوسیون بدن ۲ در ۱ آناناس و نارگیل توتی فروتی فارمونا

اسکراب و لوسیون بدن ۲ در ۱ آناناس و نارگیل توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti 2in1 Scrub And Body Lotion In-Shower) با رایحه آناناس و نارگیل، یک اسکراب با دانه‌های کریستالی شکر با ترکیبات روغنی است که به راحتی برروی پوست مرطوب حل شده و با وجود مواد لایه بردار موجود در آن و قدرت کریستال‌های شکر پوست را به خوبی لایه‌برداری کرده و آن را صاف و یکدست می‌کند. رایحه این محصول انرژِی بخش بوده و رایحه دلپذیر آن در کل طول روز همراه شما خواهد بود.
ناموجود

اسکراب بدن پرتقال و توت فرنگی توتی فروتی فارمونا

اسکراب بدن پرتقال و توت فرنگی توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Orange And Strawberry Moisturizing Body Scrub) یک اسکراب با دانه‌های کریستالی شکر با ترکیبات روغنی است که به راحتی برروی پوست مرطوب حل شده و با وجود مواد لایه بردار موجود در عصاره پرتقال و قدرت کریستال‌های شکر پوست را به خوبی لایه‌برداری کرده و آن را صاف و یکدست می‌کند. رایحه این محصول انرژِی بخش بوده و رایحه دلپذیر آن در کل طول روز همراه شما خواهد بود.
ناموجود

لوسیون بدن نارگیل و آناناس توتی فروتی فارمونا

لوسیون بدن نارگیل و آناناس توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Energizing Body Lotion) پوست بدن شما را در طولانی مدت آبرسانی کرده و حالت چربی برجای نمی‌گذارد و آن را نرم و مخملی می‌کند. مواد مغذی موجود در این لوسیون استحکام پوست را تقویت کرده و حالت ارتجاعی آن را بهبود می‌بخشد. این محصول رایحه میوه‌ای دلپذیری داشته و به مدت طولانی برروی پوست شما باقی می‌ماند.
ناموجود

کرم صورت هربال‌کر آرگان فارمونا

تا ۹۱ درصد از ترکیبات لاین هربال کر فارمونا را مواد گیاهی و ارگانیک تشکیل داده است. کرم و روز شب آرگان این لاین مخصوص پوست‌های خشک و خیلی خشک طراحی شده است. روغن آرگان موجود در این محصول عمیقا پوست را آبرسانی کرده و به بازسازی سریعتر پوست کمک می‌کند. عصاره برگ زیتون عمیقا پوست را تغذیه کرده و سرامید از خشک شدن دوباره پوست جلوگیری می‌کند. وجود ویتامین A ،E وF پروسه پیری پوست را به تعویق می‌اندازد و در نهایت کره شیا و روغن بادام در کرم صورت هربال‌کر آرگان فارمونا (Farmona Herbal Care My Nature Regenerating Argan Face Cream 50ml) وظیفه رطوبت رسانی و نرم کردن پوست را برعهده دارند.
ناموجود

کرم صورت هربال‌کر چای سبز فارمونا

تا ۹۱ درصد از ترکیبات لاین هربال کر فارمونا را مواد گیاهی و ارگانیک تشکیل داده است. کرم و روز شب چای سبز فارمونا برای پوست چرب و مختلط طراحی شده است. عصاره چای سبز موجود در این محصول التهاب، قرمزی و احساس آزار حاصل از جوش را التیام داده و عصاره فندق موجود در آن به گوچک شدن منافذ باز پوست کمک میکن.زینک موجود در این محصول که به صورت زیست فعال عمل می‌کند به‌طور فعال چربی موجود در سبوم‌ها را کنترل می‌کند در نتیجه پوست در کل طول روز مات باقی خواهد ماند. وجود روغن بادام و کره شیا در این کرم صورت هربال‌کر چای سبز فارمونا (Farmona Herbal Care My Nature Normalising Green Tea Face Cream 50ml) به حفاظت پوست در برابر عوامل خارجی کمک کرده و در عین حال آن را آبرسانی و نرم می‌کند.
ناموجود

کره بدن گلابی و کرنبری توتی فروتی فارمونا

کره بدن گلابی و کرنبری توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Pear and Cranberry Body Butter) پوست بدن شما را در طولانی مدت آبرسانی کرده و حالت چربی برجای نمی‌گذارد و آن را نرم و مخملی می‌کند. مواد مغذی موجود در این کره بدن استحکام پوست را تقویت کرده و حالت ارتجاعی آن را بهبود می‌بخشد. این محصول رایحه میوه‌ای دلپذیری داشته و به مدت طولانی برروی پوست شما باقی می‌ماند.
ناموجود

کره بدن گیلاس و انگور فرنگی توتی فروتی فارمونا

کره بدن گیلاس و انگور فرنگی توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Cherry and Currant Body Butter) پوست بدن شما را در طولانی مدت آبرسانی کرده و حالت چربی برجای نمی‌گذارد و آن را نرم و مخملی می‌کند. مواد مغذی موجود در این کره بدن استحکام پوست را تقویت کرده و حالت ارتجاعی آن را بهبود می‌بخشد. این محصول رایحه میوه‌ای دلپذیری داشته و به مدت طولانی برروی پوست شما باقی می‌ماند.
ناموجود

کره بدن توت سیاه و تمشک توتی فروتی فارمونا

کره بدن توت سیاه و تمشک توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Blackberry and Raspberry Body Butter) پوست بدن شما را در طولانی مدت آبرسانی کرده و حالت چربی برجای نمی‌گذارد و آن را نرم و مخملی می‌کند. مواد مغذی موجود در این کره بدن استحکام پوست را تقویت کرده و حالت ارتجاعی آن را بهبود می‌بخشد. این محصول رایحه میوه‌ای دلپذیری داشته و به مدت طولانی برروی پوست شما باقی می‌ماند.
ناموجود

اسکراب شکری طالبی و هندوانه توتی فروتی فارمونا

اسکراب شکری طالبی و هندوانه توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Melon and Watermelon Sugar Body Scrub) یک اسکراب با دانه‌های کریستالی شکر با ترکیبات روغنی است که به راحتی برروی پوست مرطوب حل شده و با وجود مواد لایه بردار موجود در آن و قدرت کریستال‌های شکر پوست را به خوبی لایه‌برداری کرده و آن را صاف و یکدست می‌کند. رایحه این محصول انرژِی بخش بوده و رایحه دلپذیر آن در کل طول روز همراه شما خواهد بود.
ناموجود

اسکراب شکری کیوی و کارامبولا توتی فروتی فارمونا

اسکراب شکری کیوی و کارامبولا توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Kiwi and Carambola Sugar Body Scrub) یک اسکراب با دانه‌های کریستالی شکر با ترکیبات روغنی است که به راحتی برروی پوست مرطوب حل شده و با وجود مواد لایه بردار موجود در آن و قدرت کریستال‌های شکر پوست را به خوبی لایه‌برداری کرده و آن را صاف و یکدست می‌کند. رایحه این محصول انرژِی بخش بوده و رایحه دلپذیر آن در کل طول روز همراه شما خواهد بود.
ناموجود

اسکراب شکری هلو و انبه توتی فروتی فارمونا

اسکراب شکری هلو و انبه توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Peach and Mango Sugar Body Scrub) یک اسکراب با دانه‌های کریستالی شکر با ترکیبات روغنی است که به راحتی برروی پوست مرطوب حل شده و با وجود مواد لایه بردار موجود در آن و قدرت کریستال‌های شکر پوست را به خوبی لایه‌برداری کرده و آن را صاف و یکدست می‌کند. رایحه این محصول انرژِی بخش بوده و رایحه دلپذیر آن در کل طول روز همراه شما خواهد بود.
ناموجود

اسکراب شکری گیلاس و انگور فرنگی توتی فروتی فارمونا

اسکراب شکری گیلاس و انگور فرنگی توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Cherry and Currant Sugar Body Scrub) یک اسکراب با دانه‌های کریستالی شکر با ترکیبات روغنی است که به راحتی برروی پوست مرطوب حل شده و با وجود مواد لایه بردار موجود در آن و قدرت کریستال‌های شکر پوست را به خوبی لایه‌برداری کرده و آن را صاف و یکدست می‌کند. رایحه این محصول انرژِی بخش بوده و رایحه دلپذیر آن در کل طول روز همراه شما خواهد بود.
ناموجود

شامپو بدن دوفاز توت‌فرنگی و پرتقال توتی فروتی فارمونا

شامپو بدن دوفاز توت‌فرنگی و پرتقال توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Orange and Strawberry Bath and Shower Gel) از مجموعه شاورژل‌های تخصصی این برند با رایحه میوه‌ای است. این محصول علاوه بر پاکسازی و تمیز کردن سطح پوست شما از سلول‌های مرده و آلودگی‌ها، آن را آبرسانی کرده و سبب نرمی پوست شما می‌شود. رایحه این محصولات ماندگار و ارگانیک است.
ناموجود

شامپو بدن توت سیاه و تمشک توتی فروتی فارمونا

شامپو بدن توت سیاه و تمشک توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Blackberry and Raspberry Bath and Shower Gel) از مجموعه شاورژل‌های تخصصی این برند با رایحه میوه‌ای است. این محصول علاوه بر پاکسازی و تمیز کردن سطح پوست شما از سلول‌های مرده و آلودگی‌ها، آن را آبرسانی کرده و سبب نرمی پوست شما می‌شود. رایحه این محصولات ماندگار و ارگانیک است.
ناموجود

شامپو بدن لیچی و رامبوتان توتی فروتی فارمونا

شامپو بدن لیچی و رامبوتان توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Lychee and Rambutan Bath and Shower Gel) از مجموعه شاورژل‌های تخصصی این برند با رایحه میوه‌ای است. این محصول علاوه بر پاکسازی و تمیز کردن سطح پوست شما از سلول‌های مرده و آلودگی‌ها، آن را آبرسانی کرده و سبب نرمی پوست شما می‌شود. رایحه این محصولات ماندگار و ارگانیک است.
ناموجود

شامپو بدن هندوانه و طالبی توتی فروتی فارمونا

شامپو بدن هندوانه و طالبی توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Melon and Watermelon Bath and Shower Gel) از مجموعه شاورژل‌های تخصصی این برند با رایحه میوه‌ای است. این محصول علاوه بر پاکسازی و تمیز کردن سطح پوست شما از سلول‌های مرده و آلودگی‌ها، آن را آبرسانی کرده و سبب نرمی پوست شما می‌شود. رایحه این محصولات ماندگار و ارگانیک است.
ناموجود

شامپو بدن گیلاس و انگور فرنگی توتی فروتی فارمونا

شامپو بدن گیلاس و انگور فرنگی توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Cherry and Currant Bath and Shower Gel) از مجموعه شاورژل‌های تخصصی این برند با رایحه میوه‌ای است. این محصول علاوه بر پاکسازی و تمیز کردن سطح پوست شما از سلول‌های مرده و آلودگی‌ها، آن را آبرسانی کرده و سبب نرمی پوست شما می‌شود. رایحه این محصولات ماندگار و ارگانیک است.
ناموجود

شامپو بدن کیوی و کارامبولا توتی فروتی فارمونا

شامپو بدن کیوی و کارامبولا توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Kiwi and Carambala Bath and Shower Gel) از مجموعه شاورژل‌های تخصصی این برند با رایحه میوه‌ای است. این محصول علاوه بر پاکسازی و تمیز کردن سطح پوست شما از سلول‌های مرده و آلودگی‌ها، آن را آبرسانی کرده و سبب نرمی پوست شما می‌شود. رایحه این محصولات ماندگار و ارگانیک است.
ناموجود

شامپو بدن دوفاز آناناس و نارگیل توتی فروتی فارمونا

شامپو بدن دوفاز آناناس و نارگیل توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Pineapple and Coconut Bath and Shower Gel) از مجموعه شاورژل‌های تخصصی این برند با رایحه میوه‌ای است. این محصول علاوه بر پاکسازی و تمیز کردن سطح پوست شما از سلول‌های مرده و آلودگی‌ها، آن را آبرسانی کرده و سبب نرمی پوست شما می‌شود. رایحه این محصولات ماندگار و ارگانیک است.
ناموجود

شامپو بدن گلابی و کرنبری توتی فروتی فارمونا

شامپو بدن گلابی و کرنبری توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Pear and Cranberry Bath and Shower Gel) از مجموعه شاورژل‌های تخصصی این برند با رایحه میوه‌ای است. این محصول علاوه بر پاکسازی و تمیز کردن سطح پوست شما از سلول‌های مرده و آلودگی‌ها، آن را آبرسانی کرده و سبب نرمی پوست شما می‌شود. رایحه این محصولات ماندگار و ارگانیک است.
ناموجود

شامپو بدن پاپایا و تاماریو توتی فروتی فارمونا

شامپو بدن پاپایا و تاماریو توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Papaya and Tamarillo Bath and Shower Gel) از مجموعه شاورژل‌های تخصصی این برند با رایحه میوه‌ای است. این محصول علاوه بر پاکسازی و تمیز کردن سطح پوست شما از سلول‌های مرده و آلودگی‌ها، آن را آبرسانی کرده و سبب نرمی پوست شما می‌شود. رایحه این محصولات ماندگار و ارگانیک است.
ناموجود

بادی اسپلش هلو و انبه توتی فروتی فارمونا

رایحه دلپذیر میوه‌های تابستانی به همراه دانه‌های ریز طلایی در بادی اسپلش هلو و انبه توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Peach And Mango Illuminating Body Mist) روز شما را دگرگون خواهد کرد. عصاره میوه‌های طبیعی به‌همراه ویتامین A،EوF نه‌تنها پوست شما را خوشبو می‌کند بلکه آن را همانند یک پارچه ابریشمی نرم‌ خواهد کرد.
ناموجود

بادی اسپلش گلابی و کرنبری توتی فروتی فارمونا

بادی اسپلش گلابی و کرنبری توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Pear and Cranberry Moisturizing Body Mist) یک محصول با رایحه دلپذیر و انرژِی بخش از میوه‌های طبیعی است که عصاره آلوئه‌ورا و هیالورونیک اسید موجود در آن پوست شما را آبرسانی کرده و رایحه خنک گلابی موجود در این محصول پوست شما را تازه کرده و انرژی می‌بخشد. این محصول پوست شما را نرم و در کل طول روز رایحه‌ای دلپذیر به آن می‌بخشد.
ناموجود

بادی اسپلش پاپایا و تاماریرو توتی فروتی فارمونا

بادی اسپلش پاپایا و تاماریرو توتی فروتی فارمونا (Farmona Tutti Frutti Papaya and Tamarillo Nourishing Body Mist) یک محصول با رایحه دلپذیر میوه‌های استوایی است که علاوه‌بر رایحه دلپذیر خود قدرت آبرسانی نیز دارد. وجود پروتئین شیر موجود در این محصول به نرم شدن پوست بدن کمک کرده و در کل طول روز رایحه خود را حفظ میکند
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display