جستجو

مراقبت مژه

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ژل مژه لیپوسیلز سه کاره تالیکا

ژل مژه لیپوسیلز (Talika Eyelash Lipocils) صد در صد طبیعی و ترکیبی از عصاره خالص گیاهان است و موجب رشد دوباره مژه ها می شود. در حالت طبیعی مژه ها هیچگاه به حداکثر رشد خود نمی رسند. چراکه به دلایل گوناگون مانند آلودگی و استفاده از مواد آرایشی و پاک کننده ها، می ریزند و یا می شکنند. لیپوسیلز، تنها محصول در کشور فرانسه است که اجازه دارد رشد دوباره مژه ها را تبلیغ کند. محصول بی همتایی که امکان داشتن مژه هایی بلندتر و ضخیم تر را به طور طبیعی و در مدت زمانی کوتاه فراهم می کند.
450,000 تومان 280,000 تومان

ژل مژه لیپوسیلز اکسپرت سه کاره تالیکا

ژل مژه لیپوسیلز اکسپرت سه کاره تالیکا (Talika Lipocils Expert) محصول اعجاب‌انگیز بلندکننده مژه ها، در سال 1948 در فرانسه، از مخلوط ترکیبات فعال طبیعی رشد دهنده مژه ها به‌دست آمده است. هرگاه احساس کردید مژه هایتان کوتاه،کم‌پشت یا شکننده شده‌اند؛ یا درخشندگی و انعطاف‌پذیری خود را از دست داده‌اند و یا اگر در رویای داشتن مژه هایی بلندتر، درخشان‌تر و جذاب‌تر هستید، ژل لیپوسیلز اکسپرت، پاسخ نهایی شماست.
675,000 تومان 650,000 تومان

ژل تقویت کننده و افزایش دهنده رشد مژه و ابرو لکسیون

ژل تقویت کننده و افزایش دهنده رشد مژه و ابرو لکسیون حاوی ویتامبن ب 5 ،مژه ها را تقویت کرده و موجب بلند شدن و پرشدن آنها می شود .ویتامین ای موجود در محصول رطوبت مورد نیاز مژه و ابروها را تامین و رشد آن ها را تحریک میکند .حالت داده این محصول به مژه و ابرو باعث زیبایی چشم و ابرو میگردد.برای نتیجه مطلوب حداقل 8 هفته استفاده مداوم به صورت روزانه گردد.حتما روی پوست تمیز استفاده شود .مناسب برای حالت دادن و لیفت فوری ابرو و مژه می باشد .
400,000 تومان 370,000 تومان

محلول تقویت‌ کننده مژه و ابرو ماوالا

محلول تقویت‌ کننده مژه و ابرو ماوالا( Mavala Double Lash and Double Cils) حاوی موکوپلی ساکارید طبیعی (افزایش دهنده رشد مژه ها)، ویتامین B2 و آمینواسید (تقویت گردش خون) می باشد.
ناموجود

ریمل تقویت کننده و حجم دهنده مژه تالیکا

ریمل تقویت کننده و حجم دهنده مژه تالیکا (TALIKA Lipocils & Black Mascara) یک سر این محصول، پد آغشته به ترکیب موثر و انحصاری Lipocils بوده که باعث بلند و ضخیم تر شدن مژه ها شده و در طرف مقابل، ریمل حجم دهنده و آرایشی قرار دارد که رنگ مشکی نافذی به مژه ها می بخشد و در نتیجه مژه ها حجیم تر، حالت دار و جراب جلوه می کنند. ژل مژه 100٪ طبیعی و ترکیبی از عصاره خالص گیاهان است و موجب رشد دوباره مژه ها می شود. این محصول فاقد ترکیبات دارویی شیمیایی و عوارض جانبی بوده و هر روز قابل استفاده است. چشم ها را نمی آزارد و با داشتن لنز طبی نیز می شود از آن استفاده کرد.
ناموجود

کرم تخصصی تقویت کننده و حجم دهنده مژه سپیژن

کرم تخصصی تقویت کننده، افزایش دهنده ضخامت و حجم دهنده مژه (Cepigene Eyelash Reviver Cream) با کمک به رویش مجدد مژه و تحریک تمایز و تکثیر سلول های سازنده ریشه مژه باعث تقویت مژه ها می‌شود و با طولانی‌کردن فاز رشد و میزان عمر مژه‌ها، باعث افزایش ضخامت و طول مژه می‌شود.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display