جستجو

اورین بیوتک

شرکت آرادرفام آرمین ، برای اولین بار در کشور با همکاری شرکت Silab فرانسه. اقدام به تولید محصولات حاوی فرآورده های بیوتکنولوژی با نام تجاری Evrin Biotech، برای مقاصد درمانی مشکلات پوست و مو کرده است. این سری از محصولات، با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پوست و مو تهیه شده. و با بهترین و به روزترین مواد اولیه فرموله شده اند. تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است. و اثربخشی آنها در این مطالعات اثبات شده است.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شامپو تقویت کننده کف سر چرب و مو خشک اورین بیوتک

شامپو تقویت کننده کف سر چرب و مو خشک اورین بیوتک حاوی مواد شوینده (سورفکتانت) ملایم و ایمن ، انرژی بخش و مناسب ریشه تا ساقه موها می باشد. در ضمن برای جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد موها موثر بوده و خنک کننده و طراوت بخش پوست و موی سر نیز هست. این محصول از قرمزی ، التهاب و خارش کف سر جلو گیری کرده و فابل استفاده برای موهای کراتینه و رنگ شده نیز می باشد.
ناموجود

شامپو تقویت کننده مناسب پوست سر حساس اورین بیوتک

شامپو تقویت کننده مناسب پوست سر حساس اورین بیوتک تسریع کننده روند ترمیم زخم‌ها و جراحات مختلف سر بوده و تغذیه کننده و تقویت کننده فولیکول‌های مو می‌باشد.
ناموجود

نرم کننده و تقویت کننده موی خشک و رنگ شده اورین بیوتک

نرم کننده و تقویت کننده موی خشک و رنگ شده اورین بیوتک باعث افزایش دوام و نرمی موها بعد از کراتینه کردن مو بوده و ماندگاری رنگ مو افزایش داده و از خرد شدن موها جلوگیری می‌کند.
ناموجود

شامپو تقویت کننده و ضد شوره روزانه اورین بیوتک

شامپو تقویت کننده و ضد شوره روزانه اورین بیوتک باعث درمان شوره‌های خفیف و جلوگیری از عود مجدد شوره و کاهش پوسته ریزی می‌گردد.
ناموجود

محلول پاک کننده آرایش پوست حساس بیوکام اورین بیوتک

محلول پاک کننده آرایش پوست حساس بیوکام اورین بیوتک می تواند به خوبی تمامی ارایش ها (حتی آرایش های ضد آب) را پاک نموده و انواع آلودگی ها و یا چربی های پوستی را به صورت عمق پاکسازی نماید. همین ویژگی سبب می شود استفاده مداوم از این محصول موجب زیباتر شدن، مرطوب و شاداب شدن پوست شده و انواع حساسیت ها و التهابات پوستی، آکنه، قرمزی ناشی از آکنه روزاسه، اگزما و … از بین رود. این محصول همچنین منافذ باز پوستی را نیز می بندد و موجب رفع تیرگی ها و لک های پوستی و نیز پیشگیری از رشد باکتری های پوست می شود.
ناموجود

محلول پاک کننده آرایش و روشن کننده بیووایت اورین بیوتک

محلول پاک کننده آرایش و روشن کننده بیووایت اورین بیوتک توسط تمامی پوست ها قابل استفاده بوده و می تواند انواع آلودگی ها، چربی ها و حتی مواد آرایشی ضد آب را به صورت کامل پاک نماید. استفاده از این محصول همچنین موجب برطرف شدن تیرگی ها و لک های پوستی، پاکسازی عمیق پوست بدون خشک شدن پوست و نیز مرطوب و شاداب شدن پوست و تسکین یافتن آن می شود. نکته مهم دیگر در خصوص این محصول مراقبت پوستی آن است که پس از استفاده نیازی به آبکشی نداشته و می تواند به راحتی و به صورت روزانه مورد استفاده قرار گیرد.
ناموجود

محلول پاک کننده آرایش و ضد چروک پوست بیولیفت اورین بیوتک

محلول پاک کننده آرایش و ضد چروک پوست بیولیفت اورین بیوتک یکی از این محصولات بوده که توسط تمامی پوست ها قابل استفاده بوده و موجب بهبود چروک های سطحی پوست، حفظ رطوبت پوست و پیشگیری از خشک شدن آن، پاک شدن عمقی پوست از چربی و انواع آلودگی ها، پاکسازی پوست از مواد آرایشی، حتی مواد آرایشی ضد آب، بهبود تیرگی و لک های ایجاد شده در اثر آفتاب و یا افزایش سن و نیز بهبود تحریکات و خارش پوستی ناشی از خشکی می شود. نکته مهم دیگر در خصوص این محصول مراقبت پوستی آن است که پس از استفاده نیازی به آبکشی نداشته و می تواند به راحتی و به صورت روزانه مورد استفاده قرار گیرد.
ناموجود

شامپو تقویت کننده موهای چرب اورین بیوتک

شامپو تقویت کننده موهای چرب اورین بیوتک ضمن داشتن مواد شوینده (سورفکتانت) ملایم و ایمن به خوبی قادر است چربی ها و آلودگی ها را از سطح پوست برداشته و بدون ایجاد تحریکات پوستی و ایجاد خشکی، تولید سبوم (چربی) پوست را کاهش دهد. همچنین به دلیل دارا بودن ترکیبات ضد التهاب، خنک کننده و مرطوب کننده، پس از شستشوی سر حس شادابی و طراوت را در کف سر ایجاد کرده و خارش های پوستی و بوی نامطبوع ناشی از فعالیت باکتری ها را نیز برطرف می‌کند. کمپلکس تقویت کننده موجود در شامپو از ریزش موها جلوگیری کرده و به رویش موها کمک می‌کند.
ناموجود

ژل شستشوی صورت پوست حساس بیوکام اورین بیوتک

ژل شستشوی صورت پوست حساس بیوکام اورین بیوتک حاوی سورفکتانت‌های ملایم و سازگار با پوست است و باعث پاکسازی عمیق پوست از آلودگی‌ها و چربی‌ها می‌گردد. این محصول به رفع خارش، سوزش و تحریک‌پذیری پوست کمک کرده و قرمزی ناشی از درماتیت، آکنه، رزاسه و ... را کاهش می‌دهد. این ژل شستشو به رفع التهاب و حساسیت‌های پوست کمک می‌کند و باعث افزایش شفافیت، شادابی و طراوت پوست می‌گردد.
ناموجود

ژل شستشوی صورت روشن کننده بیووایت اورین بیوتک

ژل شستشوی صورت روشن کننده بیووایت اورین بیوتک حاوی سورفکتانت‌های ملایم و سازگار با پوست بوده و پوست را از آلودگی‌ها و چربی‌ها به صورت عمقی پاکسازی می‌نماید. این ژل با حفظ رطوبت پوست مانع از خشکی پوست شده و باعث افزایش شفافیت، شادابی و طراوت پوست می‌گردد. ژل شستشو روشن کننده صورت بیو وایت اورین به رفع لک‌ها و تیرگی‌های پوست کمک می‌کند.
ناموجود

ژل شستشوی ضد چروک صورت بیولیفت اورین بیوتک

ژل شستشوی ضد چروک صورت بیولیفت اورین بیوتک حاوی سورفکتانت‌های ملایم و سازگار با پوست بوده و پوست را از آلودگی‌ها و چربی‌ها پاکسازی می‌نماید. این ژل شستشو به رفع لک‌ها و تیرگی‌های پوستی و رفع چروک‌های سطحی صورت کمک می‌کند و با حفظ رطوبت پوست مانع از خشکی پوست شده و باعث افزایش شفافیت، شادابی و طراوت پوست می‌گردد.
ناموجود

ژل شستشوی مرطوب کننده صورت پوست خشک بیومویست اورین بیوتک

ژل شستشوی مرطوب کننده صورت پوست خشک بیومویست اورین بیوتک حاوی سورفکتانت‌های ملایم و سازگار با پوست بوده و پوست را از آلودگی‌ها و چربی‌ها به صورت عمیق پاکسازی می‌نماید. این ژل شستشو با حفظ رطوبت و جلوگیری از خشکی پوست باعث افزایش شفافیت، شادابی و طراوت پوست می‌گردد. این محصول به رفع التهاب، قرمزی و سوزش پوست، خارش و تحریکات ناشی از خشکی پوست کمک می‌نماید.
ناموجود

ژل شستشوی صورت لایه بردار بیوسنیل اورین بیوتک

ژل شستشوی صورت پوست چرب و آکنه ای بیوسنیل اورین بیوتک حاوی مواد شوینده(سورفکتانت) ملایم و ایمن بوده و فاقد مواد صابونی، قلیایی، سولفات‌ها و پارابن‌ها می‌باشد. استفاده از این ژل شستشو باعث لایه برداری ملایم، حذف سلول‌های مرده و آلودگی‌ها از سطح پوست شده و پوست و منافذ آن را از آلودگی‌ها به صورت عمقی پاکسازی می‌نماید. ژل شستشوی صورت لایه بردار بیوسنیل اورین بیوتک ترشح سبوم پوست را کاهش داده و مات کننده و جمع کننده منافذ باز پوست است. این محصول به حذف جوش‌های سرسیاه و سرسفید کمک می‌کند و باعث رفع قرمزی، التهاب و خارش پوست می‌شود.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display