جستجو

دوکری

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

کرم شامپو ضد ریزش مو آنافاز دوکری

شوینده آنافاز دوکری (Ducray ANAPHASE Shampooing Cream) با ساختار کرمی و با داشتن کمپکس ویتامین های B از جمله بیوتین باعث استحکام و کمک به افزایش ضخامت تار مو می شود. این شامپو مناسب انواع مو و مکمل در انواع درمان های ریزش مو می باشد. عملکرد شگفت انگیز این شامپو در تقویت و احیای موهای ضعیف و بی جان بسیار مشهود می باشد. این محصول با افزایش خون رسانی و با داشتن عصاره گیاه راسکوس تغذیه کننده و انرژی دهنده بسیار خوبی برای پیاز مو می‌باشد.
129,000 تومان 98,000 تومان

شامپو مناسب مو های خشک و آسیب دیده نوتری سرات دوکری

شامپو نوتری سرات دوکری شوینده اختصاصی مو و پوست سر خشک و آسیب دیده می باشد. این شامپو تغذیه کننده، ترمیم کننده، رطوبت رسان و نرم کننده مو است. محافظت کننده و تامین چربی مورد نیاز مو و پوست سر خشک و آسیب دیده با داشتن لیپید های گیاهی مقلد چربی مو نیز می باشد.
240,000 تومان 220,000 تومان

شامپو مناسب موهای چرب آرژل دوکری

شامپو آرژل دوکری برای موهای چرب مناسب است و جاذب سبوم (چربی) پوست سر می باشد. این محصول حاوی عصاره ی سابال (کنترل ترشح چربی)، کائولین (نوعی خاک رس سفید جهت جذب چربی) و سیلیکا (رطوبت رسان و نرم کننده کف سر) است که به راحتی می توان از آن برای مصرف روزانه استفاه کرد.
210,000 تومان 190,000 تومان

شامپو مناسب موهای چرب سابال دوکری

شامپو سابال دوکری شوینده اختصاصی مو و پوست سر چرب با خاصیت پاکسازی عمقی می باشد و از ایجاد شوره و عفونت ها ی قارچی جلوگیری می کند. همچنین باعث حالت گیری مو ها می شود. ترکیبات این شامپو به گونه ای است که از انتقال چربی پوست سر به ساقه مو ها جلوگیری می کند و اثر ضد قارچی ملایم دارد.
220,000 تومان 210,000 تومان

پن ایکتیان دوکری

پن ایکتیان دوکری شوینده ای غیر صابونی است که برای پوست های خشک و خیلی خشک و افراد تحت درمان با محصولات درمانی ضد آکنه مانند ایزوتروتینوئین و… مناسب می باشد.
100,000 تومان 94,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش