جستجو

دکتر وینسنت اوشن

دکتر وینسنت اوشن، جراح پوست فرانسوی، کار خود را از سال 1992 در لیون فرانسه آغاز کرد. در طول 20 سال سابقه ی کار با مراجعینی در سنین مختلف، تمام نگرانی او پوستهای حساس و آسیب دیده از آب و هوا، پیری پوست، درمان های آرایشی بهداشتی نامناسب و آلودگی هوا بوده است. پس از 3 سال تحقیقات مداوم، لاین پوستی دکتر اوشن (Dr. Vincent Auchane) به بازار فرانسه عرضه شد.

محصولات او در رده ای ما بین محصولات آرایشی و محصولات درمانی پوستی قرار می گیرد. نوآوری این برند، استفاده از سلولهای بنیادی شکوفه انگور و فرایند کشت انحصاری آن هاست. این محصولات به دلیل غلظت بالای مواد موثره ی (بیش از 1 میلیون سلول بنیادی در هر محصول) اثر گذاری بسیار بالایی دارند. محصولات دکتر اوشن با محیط زیست سازگار می باشند، به این معنی که عاری از  رنگ،  پارابن، EDTA و روغن های معدنی هستند. هیچ کدام از محصولات این برند بر روی حیوانات آزمایش نشده اند و تمامی آزمایش ها تحت نظارت پزشکان متخصص انجام شده است. بسته بندی تمامی این محصولات قابل بازیافت بوده و آسیبی به محیط زیست نمی رساند.

این برند، 100 % ساخته شده در فرانسه است و شامل 6 لاین به شرح ذیل می باشد:

  • Essential Program
  • Moisturizing Program
  • Professional Program
  • Purifying Program
  • Regenerating Program
  • Unifying Program

در لاین های مختلف این برند، تمایز سلول های شکوفه تاک با توجه به اثر و نتیجه آنها صورت گرفته است.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

کرم بازسازی کننده و ضد چروک روز دکتر وینسنت اوشن

کرم بازسازی کننده دکتر اوشن، باعث تقویت عملکرد بازسازی سلولی شده و با خاصیت آنتی اکسیدانی، باعث محافظت پوست در برابر رادیکال های آزاد می شود. همچنین باعث صافی و نرمی پوست شده و خاصیت ارتجاعی و درخشندگی پوست را افزایش می دهد.
ناموجود

کرم بازسازی کننده و ضد چروک شب دکتر وینسنت اوشن

کرم بازسازی کننده شب دکتر اوشن، با گرد هم آوری مواد بازسازی کننده، توانایی پوست را برای بازسازی دوباره افزایش می دهد. در نتیجه عملکرد طبیعی پوست بهبود پیدا می کند و حالتی مخمل گونه به پوست داده و در واقع پوست بازسازی شده، نرم تر و مستحکم تر می شود.
ناموجود

سرم مرطوب کننده پوست دکتر وینست اوشن مدل +Hydra

سرم مرطوب کننده دکتر وینست اوشن برای انواع پوست های معمولی و حساس مناسب است. ترکیبات این کرم منجر به فعال شدن هیدراتاسیون اصلی پوست می شود و با خواص آنتی اکسیدانی بالایی که دارد از نفوذ آلودگی به درون پوست جلوگیری می کند.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display