جستجو

دالیز لش

DOLLY'S LASH یک شرکت تایوانی معتبر و معروف در عرصه تولید محصولات لوازم آرایش و اختصاصا محصولات چشم و انواع مژه و اسکتنشن است. این شرکت در سال 1990 با نام تجاری BELLA تاسیس شده است و تا امروز تولید کننده پیشرو در صنعت لوازم آرایشی دائمی شناخته می شود و نه تنها یکی از تولید کنندگان پیشرو بوده است، بلکه به یکی از توزیع کننده های منحصر به فرد برای محصولات Dolly Lash و Extension Eyelash Extension تبدیل شده است. محصولات DOLLY'S LASH  به خوبی شناخته شده و پذیرفته شده توسط بازار جهانی است

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

مواد فر مژه ساشه ای دالیزلش

مواد فر ساشه ای دالیز لش مناسب برای لیفت ابرو و مژه
ناموجود

ست لیف (فر) مژه دالیزلش

ست لیفت مژه دالیز لش، حاوی کلیه مواد و ابزارهای مورد نیاز برای لیفت مژه می باشد. محتویات این ست حداقل برای لیفت مژه 25 نفر کافی بوده و برخی از مواد و ابزارها ( از جمله بیگودی های این ست ) به دفعات مورد استفاده قرار می گیرد.
ناموجود

مواد فر مژه و ابرو شیشه ای دالیزلش

مواد فر مژه 2 عددی دالیز لش مناسب برای فر، کاشت و یا لیفت مژه و ابرو است و هر بطری مواد فر و تثبیت کننده 4 میل مناسب برای 25 نفر می باشد.
ناموجود

بیگودی پروانه ای لیفت مژه دالیزلش

بیگودی پروانه ای دالیزلش (Dollys Lash Silicone Pads 8 pack) به زیبایی مژه های شما را فر خواهد کرد و به دلیل جنس سیلیکونی آن مواد چسب بیگودی به راحتی از آن جدا خواهد شد. کار با بیگودی سیلیکونی مژه نیز راحت است و به آسانی پشت پلک جای می گیرد.
ناموجود

چسب لیفت مژه دالیزلش

چسب لیفت مژه دالیزلش بمنظور چسباندن مژه ها بر روی بیگودی مورد استفاده قرار می گیرد. این چسب از قدرت چسبندگی بالایی برخوردار بوده و همچنین با آب گرم به راحتی پاک می شود.
ناموجود
فیلتر
Sort
display