جستجو

درماتو پویتین

محصولات بهداشتی درمانی درماتوپویتین ساخت کشور ایران در بیشترین کشورهای جهان به فروش می‌رسد.
مواد اولیه فعال و اصلی در فرمولاسیون تمامی محصولات این برند برگرفته ازپروتئین می باشد که به معنای محافظت از موهای شما است.
هدف این برند حفاظت از سلامت و درخشندگی و سرزندگی مو ، از طریق انتخاب دقیق مواد خام ، همزمان با اطمینان کامل از بهترین نوع آن و وجود یک فوت و فن حرفه ای است.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شامپو ترمیم کننده موی رنگ شده بانوان درماتو پویتین

شامپو ترمیم کننده موی رنگ شده بانوان درماتو پویتین از عصاره پروتئین ابریشم، هسته انگور، کراتین هیدرولیز شده و عصاره انار تولید شده است. این محصول مراقبت مو، با افزایش مقاومت و استحکام مو، سبب تقویت موها شده و همچنین موهای آسیب دیده را ترمیم و بازسای می کند.شامپو بازسازی کننده موی رنگ شده بانوان درماتوپویتین سرشار از آنتی اکسیدان و موادی مغذی است که با ایجاد رطوبت رسانی عمقی مانع از ایجاد خشکی و وزی مو می شود. این محصول ماندگاری رنگ مو را افزایش داده و باعث درخشان شدن، نرمی و لطافت موها خواهد شد. یکی دیگر از خواص این شامپو از ایجاد موخوره جلوگیری می نماید.
115,000 تومان 100,000 تومان

شامپو ترمیم کننده مو آسیب دیده آقایان درماتو پویتین

شامپو ترمیم کننده مو آسیب دیده آقایان درماتو پویتین در جهت حفظ رطوبت طبیعی مو و ترمیم ها تولید شده است. این محصول مراقبت مو، با افزایش خاصیت ارتجاعی مو سبب تقویت و افزایش مقاومت و استحکام موها شده و علاوه بر این باعث تغذیه رسانی به فولیکولهای مو می شود. شامپو ترمیم کننده مو آسیب دیده آقایان درماتوپویتین خشکی سر را برطرف کرده و باعث نرمی و درخشان شدن موها می گردد.
ناموجود

شامپو ضد شوره بانوان درماتو پویتین

شامپو ضد شوره بانوان درماتو پویتین حاوی ترکیبات لایه بردار طبیعی BHA میباشد. این شامپوی ضد شوره با مهار قارچ مولد شوره سر و همینطور تنظیم چربی کف سر از شوره سر جلوگیری می کند. شامپو ضدشوره بانوان درماتوپویتین حاوی مواد ضد التهاب و ضدخارش پوست سر میباشد. که باعث تسریع درمان انواع شوره های مقاوم می شود. و موجب لطافت و درخشندگی و احیا موهای شما می شود.
ناموجود

شامپو ضد شوره آقایان درماتو پویتین

شامپو ضد شوره آقایان درماتو پویتین، شوره یکی از بیماری هایی می باشد که شخص از نمود ظاهری این بیماری بسیار رنج می برد و در زمان های مختلف سال با نوسانات آب و هوا علائم بیماری ظاهر می شوند. به عنوان مثال در فصول سرد فرد مبتلا ، دچار خارش و گاها التهاب بیشتری می گردد. شامپو ضدشوره آقایان درماتوپویتین حاوی مواد ضدالتهاب و ضدخارش پوست سر میباشد که باعث تسریع درمان انواع شوره های مقاوم می شود و لطافت و درخشندگی به موهای شما می بخشد.
ناموجود

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی بانوان درماتو پویتین

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی بانوان درماتو پویتین حاوی اسید آمینه آرژنین جهت تقویت و افزایش خون رسانی به فولیکول مو است. علاوه بر آن استفاده از این شامپو، از ایجاد التهاب در پوست سر ممانعت کرده و pH کف سر را تنظیم می کند.
ناموجود

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی آقایان درماتو پویتین

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی آقایان درماتو پویتین با افزایش خون رسانی به فولیکول های مو، رشد مو را افزایش خواهد داد. این محصول مراقبت مو، از ریزش موی سر پیشگیری کرده و موجب تقویت و تغذیه رسانی به موها می شود.شامپو ضدریزش آقایان درماتوپویتین با ایجاد آبرسانی به کل موها از خشکی و زبری مو جلوگیری می کند و باعث نرمی و لطافت موها می شود. با استفاده از این شامپو دیگر نگران ریزش موی سر خود نباشد زیرا با داشتن ترکیبات منحصربفرد موهایی پر پشت و زیبا برای فرد به ارمغان می آورد.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display