جستجو

کامان

کامان برند سوئیسی است. محصولات این برند سازگار با پوست است و کمترین آسیب را به محیط زیست میزند. فرمولاسیون برند کامان در لابراتورهای پیش رفته کشور سوئیس طراحی شده است و به ۷۰ کشور جهان صادرات دارد. برند كامان داراى گواهى بالاترين استاندارد كيفيت از لابراتور اتو و گارنو سوييس بوده و فعاليت خود در ايران را در راستاى بهبود كيفيت زندگى آغازنموده است. کامان در ایران با مجوز رسمی وزارت بهداشت تولید می شود و کلیه مواد اولیه و بسته بندی آن تحت نظارت برند است

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

کرم مرطوب کننده بی کمپلکس اویل پلاس کامان

کرم مرطوب کننده بی کمپلکس اویل پلاس کامان (comeon Moisturizing oily B complex Cream) دارای فرمولاسیونی مؤثر و حاوی ویتامین بی کمپلکس می باشد که پوست خشک شما را به خوبی آبرسانی کرده، آن را نرم و لطیف می سازد و رطوبت آن را تا 24 ساعت حفظ می کند. همچنین کرم مرطوب کننده بی کمپلکس اویلی پلاس کامان توسط عصاره آووکادو پوست را مغذی می کند و با محفاظت از آن در برابر رادیکال های آزاد و آلودگی، از پیری پوست جلوگیری کرده و سلامت و زیبایی پوست را حفظ می کند.
ناموجود

کرم مرطوب کننده بی کمپلکس اویل فری کامان

کرم مرطوب کننده بی کمپلکس اویل فری کامان (comeon Moisturizing oilfree B complex Cream) دارای فرمولاسیونی مؤثر و حاوی ویتامین بی کمپلکس می باشد که بدون ایجاد حس چربی یا چسبندگی، پوست را به خوبی آبرسانی کرده و رطوبت آن را تا 24 ساعت حفظ می کند. همچنین کرم مرطوب کننده بی کمپلکس اویل فری کامان توسط روغن آرگان پوست را مغذی می کند و با محفاظت از آن در برابر رادیکال های آزاد و آلودگی، از پیری پوست جلوگیری کرده و سلامت و زیبایی پوست را حفظ می کند.
ناموجود

کرم مرطوب کننده پوست خشک کامان

کرم مرطوب کننده پوست خشک کامان (Come'On Moisturizinig Cream With Avocado For Dry Skins 240ml) دارای فرمولاسیونی مؤثر می باشد که بدون ایجاد حس چربی یا چسبندگی، پوست را عمیقاً آبرسانی کرده و رطوبت آن را تا 24 ساعت حفظ می کند. همچنین کرم مرطوب کننده پوست خشک کامان توسط عصاره آووکادو پوست را مغذی می کند و با محفاظت از آن در برابر رادیکال های آزاد و آلودگی، از خشکی و پیری پوست جلوگیری کرده و سلامت و زیبایی پوست را حفظ می کند.
ناموجود

کرم مرطوب کننده پوست معمولی کامان

کرم مرطوب کننده کامان عصاره توت وحشی مناسب پوست نرمال 75 میل (Com'On Moisturizing Cream With PassionBerry For Normal Skins 75ml) حاوی عصاره توت وحشی است و به همین دلیل می تواند برای انواع پوست، که شامل پوست های نرمال نیز می شود بهترین انتخاب باشد. توت وحشی خواص بسیاری برای پوست و مو دارد که مورد تایید جامعه پزشکی قرار گرفته است.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display