جستجو

سپیژن

سلامت، زیبایی و ابزار رسیدن به آن از زمانی که مردم برای استفاده از آن وجود داشته اند مورد توجه بوده است، در این راستا پوست، موی سر، ابرو ها، مژه ها و ناخن ها در طی دوران مختلف پیوسته مورد توجه خاص بوده اند.

پیشینه استفاده از وسایل و مواد مرتبط با کازمتیک به هزاران سال پیش بر می گردد، در این بین ٢ ملت فرانسه و ایران در این حوزه فعالیت های گسترده ای داشته اند. ایرانیان باستان جزء اولین کسانی بوده اند که فرمولاسیون های آرایشی را برای درمان و زیبایی به کار می بردند و ملت فرانسه نیز در حوزه علم کازمتیک مدرن شهرت جهانی دارند.

با تکیه بر تجربیات موفق قبلی در همکاری کشور در قالب شرکت روبرته فرانسه و شاخه خاورمیانه آن کمپانی در ایران، برند سپیژن (cepigene) با هدف ارئه محصولات کازمتیک اثر بخش (Pharma – cosmetic) پس از ٣ سال مطالعه در سال ٢٠٠٨ راه اندازی گردید.

متخصصین سپیـــژن (cepigene) با مطالعـــه همه جانبه روی ساختار مـو و پوست سر و آگاهی کامل از عملکرد هر قسمت، برای نخستین بار در ایران محصــولات تخصصــی درمانــی به مصرف کنندگان ارائه می دهند که علاوه بر حفظ سلامت این بخش ‌هـا، اختلالات آن ها را نیز درمان نمـــوده تا بستر (پوست سر) برای داشتــن موهــــایی سالم و زیبا آماده شود. همه این محصولات از ترکیبات طبیعی و گیاهی و با pH منطبق با پوست سر تهیه شده اند تا در مدت زمان طولانی، مصرف آن ها به این بخش ها آسیب نرساند.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

محلول تخصصی ضد ریزش و تقویت کننده مو انواع پوست سر سپیژن

محلول تخصصی ضد ریزش و تقویت کننده مو انواع پوست سر سپیژن (Cepigene Anti Hair Loss Lotion For All Scalp Types) یک محلول جهت مهار ریزش مو‌ها، افزایش استحکام مو و کمک به رویش مو‌های جدید است. این محلول با ممانعت از فعالیت آنزیم ۵-آلفاردوکتاز نوع I و II و کاهش میزان DHT باعث مهار ریزش موها شده و با جذب اضافی و استفاده از تکنولوژی پپتیدهای سیگنالینگ موجب افزایش امکان نفوذ پذیری مواد محرک رویش مو و مغذی و در نتیجه کمک به رویش موهای جدید می‌گردد.
ناموجود

شامپو تخصصی ضد ریزش و تقویت کننده انواع مو HT2 سپیژن (125 میل)

شامپو تخصصی ضد ریزش و تقویت کننده مو سپیژن مدل TH2 مناسب برای انواع مو، یک پاک کننده ملایم جهت حفاظت از پوست سر بدون آسیب به اجزاء سازنده مو به واسطه داشتن pH مناسب است. این شامپو علاوه بر خاصیت رطوبت رسانی و تنظیم کنندگی چربی پوست سر باعث محافظت و ترمیم مو‌های آسیب دیده، بدون آسیب به رنگ مو می‌شود.
ناموجود

شامپو ضد ریزش و تنظیم کننده سبوم موی چرب سپیژن

شامپو ضد ریزش موی چرب سپیژن (Cepigene Sebo Regulator & Fortifying Anti Hair Loss Shampoo) با فرمولاسیون تخصصی خود به خوبی قادر به کنترل چربی پوست سر و جلوگیری از تجمع چربی های اضافی بر روی پوست سر می شود. این شامپو آمادگی پوست سر برای دریافت عناصر کنترل کننده ریزش موی ناشی از چربی پوست سر را افزایش داده و فعالیت غدد سباسه را تنظیم می کند. علاوه بر این، ترکیبات تقویت کننده و مغذی به کار رفته در ساختار شامپو ضد ریزش موی چرب سپیژن با نفوذ عمقی به ریشه موها، سبب تغذیه، اکسیژن رسانی و بهبود گردش خون به پیاز موها شده و محرک رشد موها می باشد.
ناموجود

شامپو تخصصی تقویت کننده برای موهای خشک سپیژن 125 میل

شامپو ضد ریزش و آبرسان عمقی موی خشک سپیژن (Cepigene Revitalizing & Deep Hydrating Anti Hair Loss Shampoo) یک شامپوی ضد ریزش جهت انعطاف‌پذیر نمودن مو‌های خشک با آبرسانی عمیق به آن‌ها است. این شامپو با تامین رطوبت مو‌ها و پوست سر به کاهش ریزش موی ناشی از خشکی موی سر و کنترل پوسته ریزی کمک می‌کند.
ناموجود

محلول تخصصی ضد ریزش و محرک رشد مو سپیژن

ویال تقویت‌کننده و ضد ریزش و محرک رشد موی سپیژن (Cepigene Trichogene & Anti Hair Loss Lotion) با مهار انواع ریزش موی آندروژنیک و غیرآندروژنیک به‌جز طاسی ناشی از سوختگی‌های شدید که پوست سر در آن آسیب دیده باشد، باعث رویش مجدد موها می‌شود.
ناموجود

محلول تخصصی ضد ریزش مو پوست سر چرب سپیژن

محلول ضد ریزش مو پوست سر چرب سپیژن (Cepigene Trichogene & Anti Hair Loss Lotion for Greasy Scalp) محصولی تخصصی در زمینه کمک به رفع ریزش موی ناشی از چربی بیش از حد پوست سر می باشد. محلول ضد ریزش مو پوست سر چرب سپیژن با بهره گیری از ترکیبات کاملا منحصر به فرد و تخصصی به خوبی قادر به مهار ریزش موی ناشی از چربی بیش از حد پوست سر می باشد. این محصول با تنظیم فعالیت و ترشح غدد سباسه موجود در پوست سر، چربی پوست سر را کنترل کرده و مانع از تجمع آن بر روی پوست سر می شود.
ناموجود

محلول تخصصی ضد ریزش مو پوست سر خشک سپیژن

محلول ضد ریزش مو پوست سر خشک سپیژن (Cepigene Trichogene & Anti Hair Loss Lotion for Dry Scalp) با فرمولاسیون کاملا تخصصی مناسب برای رفع ریزش موی ناشی از خشکی پوست سر فرموله سازی شده است. این محلول با آبرسانی عمقی به پوست سر و فعال نمودن رطوبت رسان های طبیعی، موجب از بین رفتن خشکی و کمبود رطوبت بر روی پوست سر شده و تاثیر زیادی در جلوگیری از ریزش موها دارد. محلول ضد ریزش مو پوست سر خشک سپیژن با کنترل خشکی بیش از حد پوست سر نه تنها این مشکل را برطرف می سازد بلکه از بروز مجدد این مشکل بر روی پوست سر جلوگیری کرده و استحکام موها را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.
ناموجود

محلول تقویت کننده و ضد ریزش موی سر بانوان سپیژن

محلول ضد ریزش موی سر بانوان سپیژن (Cepigene Anti Hair Loss Lotion for Women) محصولی سرشار از ترکیبات تقویت کننده و مغذی برای تقویت عمقی تارهای مو و مهار ریزش موی ناشی از بارداری، شیردهی و سیکل های جنسی بانوان می باشد. این محلول با بهره گیری از ترکیبات تقویت کننده و مغذی ریزش موی ناشی از اختلالات هورمونی، عوامل آسیب رسان فیزیکی و شیمیایی نظیر رنگ کردن و آرایش موها و استرس را برطرف کرده و تاثیر بسزایی در افزایش مقاومت تارهای مو در برابر این عوامل مخرب دارد. با استفاده از محلول ضد ریزش موی سر بانوان سپیژن، رشد مجدد تارهای مو تحریک شده و مواد موثره به کار رفته در ساختار آن تاثیر زیادی در بلند شدن تارهای مو خواهند داشت.
ناموجود

محلول تقویت کننده و ضد ریزش موی سر آقایان سپیژن

محلول ضد ریزش موی سر آقایان سپیژن (Cepigene Anti Hair Loss Lotion for Men) با فرمولاسیونی کاملا مغذی و تخصصی برای تقویت موهای ظریف و نازک آقایان و کنترل طاسی آندروژنیک می باشد. این محصول با بهره گیری از ترکیبات تقویت کننده و تغذیه رسان عمقی ضعف عمومی پوست سر و موها را برطرف کرده و اثرات سوء شیمی درمانی، بیماری های عمومی، استرس های محیطی و درونی، تغذیه نامناسب و کمبود عناصر ریز مغذی بدن و پیری زودرس را به طور کامل از بین می برد. محلول ضد ریزش موی سر آقایان سپیژن با کاهش فعالیت آنزیم آلفا 5 ردوکتاز نوع I و II به میزان بالایی ریزش موی آندروژنیک را مهار کرده و از تشدید این مشکل در تارهای مو جلوگیری می نماید.
ناموجود

محلول ضد ریزش موی فصلی (انواع مو) سپیژن

محلول ضد ریزش موی فصلی سپیژن (Cepigene Anti Seasonal Hair Loss Lotion) محصولی با تاثیرگذاری قوی برای درمان ریزش موی ناشی از تغییر فصل و تغییرات آن در بدن می باشد. این محلول با بهره گیری از ترکیبات تقویت کننده و مغذی به طور عمقی تارهای مو را تغذیه رسانی و تقویت کرده و کمک زیادی به رویش مجدد موها از دست رفته ناشی از تغییرات آب و هوایی می کند. علاوه بر این، ترکیبات به کار رفته در ساختار محلول ضد ریزش موی فصلی سپیژن، خشکی پوست سر و ریشه موها را نیز متعادل کرده و از بروز مشکل ریزش موی ناشی از خشکی پوست سر جلوگیری می نماید.
ناموجود

کرم تخصصی تقویت کننده و حجم دهنده مژه سپیژن

کرم تخصصی تقویت کننده، افزایش دهنده ضخامت و حجم دهنده مژه (Cepigene Eyelash Reviver Cream) با کمک به رویش مجدد مژه و تحریک تمایز و تکثیر سلول های سازنده ریشه مژه باعث تقویت مژه ها می‌شود و با طولانی‌کردن فاز رشد و میزان عمر مژه‌ها، باعث افزایش ضخامت و طول مژه می‌شود.
ناموجود

کرم تخصصی تقویت کننده و حجم دهنده ابرو سپیژن

کرم تخصصی تقویت کننده، افزایش دهنده ضخامت و حجم دهنده ابرو سپیژن (Cepigene Eyebrow Reviver Cream) به‌واسطه‌ی فعال‌کردن ژن‌های پروتئین اتصالی لامینین و افزایش تولید کلاژن، موجب افزایش استحکام موهای ابرو می‌شود.
ناموجود

شامپو تقویت کننده مناسب برای موهای دارای شوره سپیژن (200 میل)

شامپو ضد شوره و تقویت کننده مو سپیژن (Cepigene Anti Dandruff & Scalp Care Shampoo) محصولی تخصصی و فرموله شده جهت کنترل شوره های خفیف تا ملایم چرب و خشک می باشد. این شامپو با مهار قارچ های مولد شوره بر روی پوست سر، روند پوسته ریزی را کنتل کرده و از بروز شوره بر روی پوست سر جلوگیری می نماید. همچنین، لایه برداری موضعی صورت گرفته بواسطه شامپو ضد شوره و تقویت کننده مو سپیژن، تاثیر بسزایی در رفع شوره ها و پوسته ها خواهد داشت. این محصول با بهره گیری از ترکیبات التیام بخش و تسکین دهنده آسیب های ناشی از شوره های چرب و خشک نظیر خارش و التهابات پوست سر را به طور کامل بهبود بخشیده و آرامش از دست رفته را به پوست سر باز میگرداند.
ناموجود

شامپو مناسب برای موهای شوره دار چرب سپیژن

شامپو تقویت کننده و ضد شوره چرب سپیژن (Cepigene Sebo Desqu Regulator Anti dandruff Shampoo) با قدرت پاک کنندگی بالا محصولی مناسب برای رفع شوره های چرب بروز یافته بر روی پوست سر می باشد. این شامپو بدون تحریک غدد سباسه پوست سر، آلودگی ها و چربی اضافی تجمع یافته بر روی پوست سر را از بین برده و کمک زیادی به حفظ پاکیزگی و شادابی پوست سر و موها موها می نماید. استفاده از ترکیبات مغذی و تقویت کننده در ساختار شامپو تقویت کننده و ضد شوره چرب سپیژن، ضمن رفع شوره های چرب، موجب تقویت عمقی و تغذیه رسانی به تارهای مو و سلولهای سازنده ریشه موها شده و کمبود عناصر مغذی و مورد نیاز سلولهای پوست سر برای ترمیم و رشد موها نیز برطرف می شود.
ناموجود

شامپو ضد شوره خشک و تقویت کننده مو سپیژن (200 میل)

شامپو ضد شوره خشک و تقویت کننده مو سپیژن (Cepigene Squ Hydratant Anti Dandruff Shampoo) محصولی با قدرت تاثیرگذاری بالا به خوبی قادر به کنترل شوره های خشک بوده و با رطوبت رسانی عمقی به پوست سر از بروز خشکی بر روی پوست سر نیز جلوگیری می نماید. این شامپو تاثیر بسزایی در جلوگیری از رشد و تکثیر میکروارگانیسم های مولد شوره داشته و بدین ترتیب از تشدید شوره و بروز مجدد آنها بر روی پوست سر پیشگیری می نماید. همچنین وجود ترکیبات تسکین دهنده و التیام بخش در ساختار شامپو ضد شوره خشک ، احیا کننده و آبرسان به مو و پوست سر سپیژن ، موجب بهبود خارش، التهاب و آسیب های ناشی از شوره بر روی پوست سر شده و کمک زیادی به بازیابی و احیا سد دفاعی پوست می نمایند.
ناموجود

محلول تخصصی ضد شوره و سبورئیک درماتیت سپیژن

محلول تخصصی ضد شوره و سبورئیک درماتیت سپیژن (Cepigene Anti Dandruff & Seborrheic Dermatitis Lotion) با ممانعت از رشد و تکثیر قارچ‌های مولد شوره، منجربه تسکین التهاب و خارش پوست سر می‌شود. همچنین به تنظیم فعالیت و ترشح غدد سباسه و بهبود خون‌رسانی فولیکول مو کمک می‌کند.
ناموجود

محلول درمان خشکی پوست سر سپیژن

محلول درمان خشکی پوست سر سپیژن (Cepigene Scalp Hydratant Anti Dryness Lotion) محصولی با کیفیت بالا و تاثیرگذاری قوی به صورت تخصصی برای رفع خشکی پوست سر می باشد. این محلول با فعال نمودن عوامل مرطوب کننده و رطوبت رسان های طبیعی پوست، موجب آبرسانی عمقی به سلولهای پوست سر شده و خشکی ایجاد شده را برطرف می نماید. علاوه بر این، ترکیبات به کار رفته در ساختار محلول درمان خشکی پوست سر سپیژن، با جلوگیری از رشد و تکثیر قارچ های مولد شوره، تاثیر زیادی در مهار شوره های خشک و پوسته ریزی سر داشته و سلامت پوست سر و موها را حفظ می نماید.
ناموجود

محلول درمان چربی پوست سر سپیژن

محلول درمان چربی پوست سر سپیژن (Cepigene Greasless Anti Seborrhea Lotion) محصولی تخصصی برای از بین بردن چربی اضافی پوست سر و بهبود فعالیت غدد سباسه می باشد. این محلول با تنظیم ترشح غدد سباسه و متعادل نمودن چربی پوست، مهمترین عامل آسیب رسان به پوست سر و تارهای مو را از بین برده و سلامت پوست سر را حفظ می نماید. همچنین محلول درمان چربی پوست سر سپیژن تاثیر بسزایی در مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز داشته و بدین ترتیب از ریزش موی ناشی از چربی پوست سر به میزان بالایی جلوگیری می نماید. این محلول با جذب سریع چربی پوست سر، ظاهری تمیز و پاکیزه برای موها به ارمغان آورده و حالت پذیری موها را افزایش میدهد.
ناموجود

محلول ضد شوره چرب و درماتیت سبوریک سپیژن

عامل اصلی ایجاد شوره بر روی پوست سر قارچ مالاسزیا می باشد. این قارچ که فلور طبیعی پوست سر است، برخی اوقات در رشد خود از حد تعادل خارج شده و موجب تحریک پوست سر و افزایش سرعت جایگزینی سلولهای جدید بر روی پوست سر می شود. محلول ضد شوره چرب و درماتیت سبوریک سپیژن (Cepigene Anti Greasy Dandruff & Seborrheic Dermatitis Lotion) با تاثیر قوی بر قارچ مولد شوره، به خوبی روند پوسته ریزی را کنترل کرده و آن را متعادل می نماید. این محلول علاوه بر مهار کلونیزاسیون قارچ ها، با تنظیم فعالیت غدد سباسه و جلوگیری از تجمع چربی بر روی پوست سر، شوره های چرب شدید و مقاوم ایجاد شده بر روی پوست سر را از بین برده و آرامش از دست رفته را به پوست سر بازمیگرداند.
ناموجود

محلول ضد شوره خشک و پسوریازیس سپیژن

محلول ضد شوره خشک و پسوریازیس سپیژن (Cepigene Anti Dry Dandruff & Psoriasis Lotion) محصولی با کیفیت فوق العاده برای کنترل شوره خشک شدید و مقاوم می باشد. این محلول با بهره گیری از عوامل رطوبت رسان و از بین برنده خشکی پوست سر و مهار کلونیزاسیون قارچ ها شوره های بروز یافته بر روی پوست سر را از بین برده و تاثیر بسزایی در افزایش شادابی موها دارد. محلول ضد شوره خشک و پسوریازیس سپیژن با کمک به بازیابی سد دفاعی پوست، از فعالیت عوامل مخرب و قارچ ها جلوگیری کرده و مانع از بروز عفونت بر روی پوست سر می شود.
ناموجود

شامپو ضد ریزش مو و ضد شوره سپیژن

شامپو ضد ریزش مو و ضد شوره سپیژن (Cepigene Anti Hair Loss and Anti Dandruff Shampoo) با قدرت پاک کنندگی بالا بدون ایجاد آسیب به پوست سر و تارهای مو، تمام آلودگی ها و عوامل مخرب را از پوست سر و تارهای مو حذف می کند. این شامپو با حذف میکروارگانیسم های مضر پوست سر، از بروز شوره و ریزش موی ناشی از آن بر روی پوست سر جلوگیری کرده و سلامت پوست سر و تارهای مو را حفظ می نماید. همچنین ترکیبات التیام بخش و تسکین دهنده موجود در ساختار شامپو ضد ریزش مو و ضد شوره سپیژن، التهاب، خارش و آسیب های ناشی از شوره را برطرف کرده و بدین ترتیب ریزش مو را نیز به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.
ناموجود

اسپری آبرسان مخصوص پس از کاشت مو سپیژن

اسپری آبرسان مخصوص پس از کاشت مو سپیژن (Cepigene Humigene Hydrator Lotion) جهت تامین و حفظ آب، مواد معدنی و عناصر ضروری مورد نیاز پوست سر پس از جراحی کاشت مو می باشد. این اسپری باعث تسکین التهاب، سوزش و خارش پوست سر و کمک به ترمیم سریع‌تر زخم‌ها و بهبود عملکرد سد پوستی و افزایش انعطاف پذیری و نرمی پوست می‌شود.
ناموجود

محلول تقویت کننده مو مخصوص مراقبت از کاشت مو و PRP سپیژن

محلول تقویت‌کننده‌ مو مخصوص مراقبت از کاشت مو سپیژن (Cepigene Tricho Graft Support Lotion) حاوی 16 ویال برای مهار سرخی، خارش و التهاب پوست سر پس از جراحی کاشت مو و PRP است.
ناموجود

ژل التیام بخش و ترمیم کننده بعد از کاشت مو سپیژن

ژل التیام بخش و ترمیم کننده بعد از کاشت مو سپیژن (Cepigene Hair Graft Micro Bandage Gel) مخصوص مراقبت از زخم بعد از جراحی دارای فرمولاسیون پیشرفته با مواد طبیعی و زیست فناوری شده است. این ژل باعث پیشگیری از ایجاد عفونت در نواحی جراحی شده، تسکین درد و التهابات ناشی از جراحی می شود و همچون یک ریز پانسمان طبیعی جهت حفظ سلامت سطح پوست سر و واحد های فولیکولی تازه پیوند شده طراحی شده است به این صورت که به واسطه ترکیبات طبیعی و ترشحات مختلف سلول های بنیادی، به روند ترمیم صحیح و سریع زخم کمک می نماید.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display