جستجو

بوتانیس

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ماسک موهای خشک با آبکشی بوتا درای بوتانیس

ماسک موهای خشک با آبکشی بوتا درای بوتانیس مناسب موهای خشک، تغذیه کننده و ترمیم کننده مو می باشد و سبب برطرف شدن خشکی مو می شود. این ماسک مو از ایجاد موخوره و خرد شدن موهای آسیب دیده جلوگیری می کند.
89,500 تومان 87,000 تومان

ماسک موهای رنگ شده با آبکشی بوتا کالرد بوتانیس

ماسک موهای رنگ شده با آبکشی بوتا کالرد بوتانیس مناسب موهای رنگ شده، تغذیه کننده و ترمیم کننده مو می باشد و سبب تثبیت رنگ مو می شود. این ماسک مو آبرسان و آنتی اکسیدان و محافظت کننده از مو در برابر عوامل مخرب محیطی است.
89,500 تومان 87,000 تومان

ماسک آبرسان مو با آبکشی بوتا نورم بوتانیس

ماسک آبرسان مو با آبکشی بوتا نورم بوتانیس مناسب موهای معمولی، آبرسان و ترمیم کننده مو می باشد و سبب برطرف شدن خشکی مو می شود. همچنین این ماسک مو محافظت کننده و آنتی اکسیدان مو نیز می باشد.
89,500 تومان 87,000 تومان

اسپرى دو فاز موى خشک بوتانیس

اسپرى دو فاز موى خشک بوتانیس مناسب موهای خشک، محافظت کننده از مو در برابر حرارت و عوامل مخرب محیطی می باشد و سبب جلوگیری از ایجاد موخوره و بازسازی کننده لایه شاخی مو می شود. این اسپری مو حالت دهنده و درخشان کننده مو نیز می باشد.
115,000 تومان 99,000 تومان

اسپرى دو فاز موى رنگ شده بوتانیس

اسپرى دو فاز موى رنگ شده بوتانیس مناسب موهای رنگ شده، محافظت کننده از مو در برابر حرارت و عوامل مخرب محیطی می باشد و حاوی عصاره انار تثبیت کننده و افزایش دهنده ماندگاری رنگ مو است. این اسپری مو حالت دهنده و درخشان کننده مو نیز می باشد.
115,000 تومان 99,000 تومان

اسپرى دو فاز موى نرمال بوتانیس

اسپرى دو فاز موى نرمال بوتانیس مناسب موهای نرمال، محافظت کننده از مو در برابر حرارت و عوامل مخرب محیطی می باشد و حاوی عصاره آلوئه ورا آبرسان قوی و تقویت کننده موهای ضعیف و شکننده است. این اسپری مو حالت دهنده و درخشان کننده مو نیز می باشد.
115,000 تومان 99,000 تومان

کرم دست و صورت نارگیل و ماکادمیا بوتانیس

کرم دست و صورت نارگیل و ماکادمیا بوتانیس حاوی شی باتر سبب التیام و نرم شدن پوست می شود و خشکی پوست را کاهش می دهد. روغن نارگیل و ماکادمیا منبع غنی ای از ویتامین E هستند. همچنین روغن نارگیل سبب تقویت لایه دفاعی پوست شده و به حفظ رطوبت در پوست کمک می کند.
82,900 تومان 80,000 تومان

کرم دست و صورت انگور و سیب سبز بوتانیس

کرم دست و صورت انگور و سیب سبز بوتانیس حاوی شی باتر سبب التیام و نرم شدن پوست می شود و خشکی پوست را کاهش می دهد. روغن هسته انگور و سیب سبز در سلامت پوست موثرند. سیب سبز حاوی ویتامین C است که از آسیب های محیطی به پوست جلوگیری می کند.
82,900 تومان 80,000 تومان

کرم دست و صورت منگو و آووکادو بوتانیس

کرم دست و صورت منگو و آووکادو بوتانیس حاوی شی باتر سبب التیام و نرم شدن پوست می شود و خشکی پوست را کاهش می دهد. روغن روغن منگو و آووکادو منبع غنی ای از ریز مغذی های مورد نیاز پوست هستند. ویتامین های A و C و آنتی اکسیدان های موجود در منگو از پیری زودرس پوست و آسیب های ناشی از نور خورشید جلوگیری می کند.
82,900 تومان 80,000 تومان

کرم دست و صورت تمشک و بلوبری بوتانیس

کرم دست و صورت تمشک و بلوبری بوتانیس حاوی شی باتر سبب التیام و نرم شدن پوست می شود و خشکی پوست را کاهش می دهد. عصاره تمشک و بلوبری از پوست در برابر عوامل مخرب محیطی همچون آفتاب محافظت می کند و قرمزی پوست در افراد با پوست حساس را کاهش می دهد. همچنین توت های قرمز منبعی غنی از آنتی اکسیدان و فیبر هستند که سبب شادابی پوست می شوند.
82,900 تومان 80,000 تومان

ژل شستشوی صورت آبرسان بوتا هیدرا بوتانیس

ژل شستشوی صورت آبرسان بوتا هیدرا بوتانیس صورت پاک کننده عمقی آلودگی و آرایش پوست و شاداب کننده و رطوبت رسان انواع پوست می باشد.
75,000 تومان 72,000 تومان

ژل شستشوی صورت مغذی بوتا نوتری بوتانیس

ژل شستشوی صورت مغذی بوتا نوتری بوتانیس پاک کننده کامل آلودگی و آرایش از پوست بوده و همچنین مغذی و آبرسان مناسب مصرف روزانه پوست خشک می باشد.
75,000 تومان 72,000 تومان

کرم مرطوب کننده دست بوتانیس

کرم مرطوب کننده دست بوتانیس، رطوبت رسان و التیام بخش پوست حاوی عصاره بابونه و نرم کننده و ترمیم کننده پوست دست با روغن آرگان می باشد.
56,500 تومان 54,000 تومان

کرم ترمیم کننده پا بوتانیس

کرم پا بوتانیس حاوی موم عسل و اوره، نرم کننده ای قوی است که در ترمیم ترک های پا موثر است.
71,500 تومان 69,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display