جستجو

بیوکلین

ایستیتو گاناسینی در سال ۱۹۳۵ میلادی با هدف تحقیق و نوآوری و تولید محصولا بهداشتی و دارویی مدرن در میلان ایتالیا تاسیس شد. انتخاب دقیق مواد اولینه و آزمایش و کنترل کیفیت این مواد قبل از کاربر و نیز کنترل‌های شیمیایی، فیزیکی و میکروبیولوژی در تمام مراحل تولید، موجب شده است تا محصولات این انیستیتو همواره در ردیف برترین فرآورده‌های بهداشتی و دارویی جهان باشند. واحد کنترل کیفیت بر تمام مراحل تولید نظارت دقیق داشته و کیفیت فرآورده‌های نهایی را تضمین می‌نماید. همه ساله بخش چشمگیری از درآمد موسسه صرف تحقیق و توسعه می‌شود و همین امر سبب حفظ و ارتقای جایگاه محصولات این موسسه در سطح جهان شده است. ایستیتو گاناسینی در حال حاضر در زمینه‌های دارویی، بهداشتی و آرایشی، مکمل‌های غذایی و محصولات مراقبت‌های اولیه بهداشتی فعال است و محصولات آن در اروپا، خاور دور، خاورمیانه و آمریکای شمالی و جنوبی در سطح گسترده به فروش می‌رسند. دو برند بیوکلین و ریلاستیل مشهورترین محصولات این انیستیتو در سطح جهان هستند.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شامپو مخصوص موهای چرب بیوکلین

شامپو مخصوص موهای چرب بیوکلین (Bioclin Oily Hair Shampoo) دارای مواد فعال گیاهی مناسب برای تنظیم ترشح چربی پوست سر می باشد. همچنین حاوی روغن Copaiba و روغن Euterpe Oleracea و دارای نیاسین (ویتامین B3) و بیوتین به عنوان متعادل کننده ترشح چربی می باشد.
ناموجود

شامپو انرژی دهنده و تقویت کننده روزانه بیوکلین

شامپو انرژی دهنده و تقویت کننده روزانه بیوکلین (BioClin Energizing & Protective Shampoo) حاوی مواد حساس تمیز کننده با منشاء گیاهی می باشد که موجب حفاظت از مو و پوست سر می شود. این شامپو حاوی آمینو اسیدهای گیاهی (ذرت، سویا، سبوس) و همچنین حاوی مجموعه ای از بیوفلاونوئیدها است که تقویت کننده و آنتی اکسیدان مو و پوست سر می باشند.
ناموجود

شامپو موی رنگ شده و آسیب دیده بیوکلین

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده فیدیریوم-اس بیوکلین (BioClin Phydrium-ES Treated And Lifeless Hair Shampoo) ترمیم کننده و درخشان کننده موهای آسیب دیده و رنگ شده است که به طرز موثری موهای شما را تغذیه کرده و از آنها محافظت می نماید.
ناموجود

شامپو ضد ریزش مو بیوکلین

شامپو ضد ریزش مو بیوکلین (Bioclin Anti-Loss Shampoo) حاوی فیتوکراتین که مقاومت موها را در برابر عوامل خارجی بیشتر می کند. همچنین این شامپو حاوی کمپلکس استایموکسیدیل، اینوزیتول که موجب آبرسانی و مرطوب شدگی پوست سر می شود.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display