جستجو

بی یلندا

کمپانی بیلندا در سال ۱۹۹۰ در شهر کراکو لهستان پایه‌گذاری شده است و با پشت سر گذاشتن ۲۴ سال تحقیق، مطابق آخرین متدهای پیشرفته علمی فعالیت می‌نماید. تعهد و تاکید بی یلندا از ابتدا استفاده از ترکیبات گیاهی و تمرکز روی رایحه فوق العاده در تولید محصولات می‌باشد. این محصولات در بهترین سالن‌های زیبایی دنیا استفاده می‌شود و سطح توقع بالای مشتریان از این محصول باعث پیشرفت روز افزون کیفیت آن شده است. این کمپانی با خلق خطوط تولید متنوع و مورد نیاز مشتریان، در زمینه‌های مختلف (محصولات SPA، محصولات مختص خانم‌های باردار، کرم‌های بدن با رایحه‌های استثنایی و …) جایگاه ویژه‌ای در بازار اروپا پیدا کرده است. محصولات این شرکت توسط بهترین داروشناسان و متخصصین پوست اروپا تایید شده است.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

بالم بدن هندوانه و موز بی یلندا

بالم بدن هندوانه و موز بی یلندا محصولی از برند لهستانی بی یلندا است. این محصول یک مرطوب کننده بوده که بافت مخملی و سبک، شبیه به یک کوکتل میوه ای دارد به خوبی جذب پوست می شود. این بالم بدن، در عین اینکه از میکرودرم طبیعی پوست مراقبت می کند، پوست را نرم و آبرسانی می نماید.
850,000 تومان

بالم بدن بلوبری و کیوی بی یلندا

بالم بدن بلوبری و کیوی بی یلندا محصولی از برند لهستانی بی یلندا است. این محصول یک مرطوب کننده بدن بوده که به خوبی جذب پوست می شود. این بالم بدن، در عین اینکه از میکرودرم طبیعی پوست مراقبت می کند، پوست را نرم و آبرسانی می نماید.
850,000 تومان

شامپو بدن هندوانه و موز بی یلندا

شامپو بدن هندوانه و موز بی یلندا محصولی از برند لهستانی بی یلندا است. این محصول با کف نرم و معطر میوه ای خود، بدن را پوشانده و پس از هر بار استفاده پوست را مرطوب، مخملی و نرم می کند. رایحه آرامش بخش ژل شستشوی بدن هندوانه و موز بی یلندا، حس تازگی به پوست می بخشد.
850,000 تومان

شامپو بدن بلوبری و کیوی بی یلندا

شامپو بدن بلوبری و کیوی بی یلندا محصولی از برند لهستانی بی یلندا است. این محصول با کف نرم و معطر میوه ای خود، بدن را پوشانده و پس از هر بار استفاده پوست را مرطوب، مخملی و نرم می کند. رایحه آرامش بخش ژل شستشوی بدن بلوبری و کیوی بی یلندا، حس تازگی به پوست می بخشد.
850,000 تومان

شامپو بدن کرمی پروبیوتیک شیر بادام بی یلندا

شامپو بدن کرمی پروبیوتیک شیر بادام بی یلندا پوست را مرطوب می کند و با رطوبت رسانی بالا نرمی و لطافت را به پوست بدن باز می گرداند. رایحه بی نظیر و جذاب این مرطوب کننده بدن طولانی مدت بر روی پوست باقی می ماند. این محصول دارای 97% مواد با منشا گیاهی است، سریع جذب پوست می شود و حالت چسبنده و چرب به پوست نمی دهد. پروبیوتیک موجود در محصول موجب تحریک رشد یک فلور باکتریایی سالم می گردد.
850,000 تومان

شیر بدن پروبیوتیک شیر بادام بی یلندا

شیر بدن پروبیوتیک شیر بادام بی یلندا پوست را مرطوب می کند و با رطوبت رسانی بالا نرمی و لطافت را به پوست بدن باز می گرداند. رایحه بی نظیر و جذاب این مرطوب کننده بدن طولانی مدت بر روی پوست باقی می ماند. این محصول دارای 99% مواد با منشا گیاهی است، سریع جذب پوست می شود و حالت چسبنده و چرب به پوست نمی دهد. پروبیوتیک موجود در محصول موجب تحریک رشد یک فلور باکتریایی سالم می گردد.
850,000 تومان

شیر بدن پروبیوتیک شیر برنج بی یلندا

شیر بدن کرمی پروبیوتیک شیر برنج بی یلندا محصولی از برند لهستانی بی یلندا است. این محصول مراقبت از بدن یک انتخاب ایده آل برای پوست هایی است که نیاز به تغذیه دارد. این محصول وگان بوده و در تولید آن هیچگونه تست حیوانی صورت نگرفته است.
850,000 تومان

شیر بدن پروبیوتیک شیر نارگیل بی یلندا

شیر بدن پروبیوتیک شیر نارگیل بی یلندا دارای خواص مرطوب کنندگی و آنتی اکسیدانی قوی است که پوست را مرطوب می کند و با رطوبت رسانی بالا نرمی و لطافت را به پوست بدن باز می گرداند. رایحه بی نظیر و جذاب این مرطوب کننده بدن طولانی مدت بر روی پوست باقی می ماند. این محصول دارای 99% مواد با منشا گیاهی است، سریع جذب پوست می شود و حالت چسبنده و چرب به پوست نمی دهد. پروبیوتیک موجود در محصول موجب تحریک رشد یک فلور باکتریایی سالم می گردد.
850,000 تومان

میسلار واتر رطوبت رسان و شاداب کننده هلو بی یلندا

میسلار واتر رطوبت رسان و شاداب کننده هلو بی یلندا محصولی از برند لهستانی بی یلندا است. این محصول به واسطه وجود هلو در ترکیبات آن خاصیت مغذی، مرطوب کنندگی و نرم کنندگی برای پوست صورت دارد. همچنین پری بیوتیک ها موجود در آن باعث تقویت و بهبود مقاومت پوست می گردد. این میسلار واتر حاوی 99% مواد طبیعی است. پوست را کاملا تمیز و شاداب می کند، به خوبی آرایش و سایر ناخالصی ها را به طور موثر پاک می کند. این محصول وگان بوده و در تولید آن هیچ گونه آسیبی به حیوانات وارد نشده است. میسلار واتر رطوبت رسان و شاداب کننده بی یلندا حاوی هلو در طول پاکسازی هر آنچه را که پوست نیاز دارد فراهم می کند و پوست را برای درمان بیشتر و استفاده از کرم های پوستی آماده می کند.
800,000 تومان 795,000 تومان

میسلار واتر رطوبت رسان و روشن کننده آناناس بی یلندا

میسلار واتر رطوبت رسان و روشن کننده آناناس بی یلندا محصولی از برند لهستانی بی یلندا است. این میسلار واتر حاوی 99% مواد طبیعی است. پوست را کاملا تمیز و شاداب می کند و به خوبی آرایش و سایر ناخالصی ها را به طور موثر پاک می کند. عصاره آناناس موجود در این میسلار واتر به طور موثری پوست را مرطوب و درخشان می کند و ظاهری درخشان به آن می بخشد. این محصول وگان بوده و در تولید آن هیچ گونه آسیبی به حیوانات وارد نشده است. میسلار واتر رطوبت رسان و روشن کننده بی یلندا حاوی آناناس در طول پاکسازی هر آنچه را که پوست نیاز دارد فراهم می کند و پوست را برای درمان بیشتر و استفاده از کرم های پوستی آماده می کند.
795,000 تومان

میسلار واتر رطوبت رسان و تسکین دهنده انبه و گل یاسمن بی یلندا

میسلار واتر رطوبت رسان و تسکین دهنده انبه و گل یاسمن بی یلندا محصولی از برند لهستانی بی یلندا است. این میسلار واتر حاوی 99% مواد طبیعی است. این محصول لایه اپیدرم پوست را کاملا تمیز و شاداب می کند، آرایش و سایر ناخالصی ها را به طور موثر پاک می کند. همچنین در طول پاکسازی هر آنچه را که پوست نیاز دارد فراهم می کند و پوست را برای درمان بیشتر و استفاده کرم های پوستی آماده می کند. گل یاسمن موجود در این میسلاور واتر به طور کامل پوست را نرم می کند و آن را تسکین می دهد. انبه دارای خواص مرطوب کنندگی قوی است از این رو پوست را موجب خشکی پوست نمی شود.این محصول وگان بوده و در تولید آن هیچ گونه آسیبی به حیوانات وارد نشده است.
795,000 تومان

سرم روز و شب احیا کننده عمیق گلدن سرامید بی یلندا

سرم احیا کننده عمیق گلدن سرامید بی یلندا محصولی از برند لهستانی بی یلندا است. محصولات لاین ضد چروک گلدن سرامید برای پوست بالغی که نیاز به مراقبت جدی دارد مناسب است. فرمولاسیون لاین گلدن سرامید غنی از مولتی سرامیدهای جامع 1،3 و 6 با طلای 24 عیار گرانبها و اثر ضد چروکی که مولتی تراپی ضد چروک خلق می کنند با علائم پیری که بر اثر مرور زمان نمایان می شود مبارزه می کند و پوست بالغ را کاملا احیا می کند. این سرم صورت احیا کننده یک ضد چروک قوی با فرمولاسیون ژلی به همراه طلای 24 عیار، چروک ها را به خوبی صاف می نماید، پوست را آبرسانی و مغذی و کاملا احیا می کند.
1,100,000 تومان

کرم دور چشم ضد چروک و آبرسان گلدن سرامید بی یلندا

کرم دور چشم گلدن سرامید بی یلندا محصولی از برند لهستانی بی یلندا است. محصولات لاین ضد چروک گلدن سرامید برای پوست بالغی که نیاز به مراقبت جدی دارد مناسب است. فرمولاسیون لاین گلدن سرامید غنی از مولتی سرامیدهای جامع 1،3 و 6 با طلای 24 عیار گرانبها و اثر ضد چروکی که مولتی تراپی ضد چروک خلق می کنند با علائم پیری که بر اثر مرور زمان نمایان می شود مبارزه می کند و پوست بالغ را کاملا احیا می کند. این دور چشم پوست نازک، حساس و بالغ اطراف چشم را مستحکم و مرطوب می کند، به خوبی چروک ها را صاف کرده، پوست را روشن و تیرگی اطراف چشم را به صورت آشکار کاهش می دهد.
1,250,000 تومان

میسلار واتر آبرسان و تسکین دهنده گلدن سرامید بی یلندا

میسلار واتر گلدن سرامید بی یلندا محصولی از برند لهستانی بی یلندا است. این محصول یک محلول پاک کننده پوست صورت بوده که به خوبی آرایش و آلودگی را از روی پوست پاک می نماید. این میسلار واتر هر آنچه پوست در مرحله پاکسازی نیاز داشته باشد فراهم می کند. لاین گلدن سرامید غنی از طلای 24 عیار بوده که کلاژن پوست را تحریک می کند و موجب سفتی پوست می گردد. این محصول پوست را بازسازی می کند، خاصیت ارتجاعی و رنگ پوست را بهبود می بخشد. هیالورونیک اسید موجود در این میسلار واتر با خاصیت مرطوب کنندگی از خشکی و کشیدگی پوست محافظت می کند.
795,000 تومان

سرم آبرسان صورت گود اسکین بی یلندا

سرم آبرسان صورت گود اسکین بی یلندا محصولی از برند لهستانی بی یلندا است. اگر پوست خشک، کم آب و حساس دازد به سراغ این محصول کارآمد بروید. این محصول غلظت بالایی دارد و با اثر مرطوب کنندگی و تغذیه کنندگی قوی از خشکی پوست محافظت می کند. هیالورونیک موجود در این سرم پوست با رطوبت رسانی بالا، از پوست در برابر خشک شدن لایه اپیدرم محافظت می کند. سرم آبرسان هیدرا بوست بی یلندا به واسطه ترکیبات موثر دیگر اثر ضد پیری نیز دارد و به کاهش چین و چروک و بهبود خاصیت ارتجاعی، استحکام پوست کمک می نماید.
890,000 تومان

ژل شستشوی لایه بردار گود اسکین بی یلندا

ژل شستشو لایه بردار گود اسکین بی یلندا محصولی از برند لهستانی بی یلندا است. این محصول خاصیت لایه برداری میکرو و کنترل کنندگی چربی پوست را دارد. ژل شوینده صورت لایه بردار گود اسکین بی یلندا حاوی AHA و نیاسینامید است که به خوبی مواد آرایشی و تمامی ناخالصی ها را از روی پوست بر می دارد. این محصول با بافتی ژلی، برق ناشی از چربی پوست را بدون خشک کردن پوست کاهش می دهد و در نهایت شادابی را به پوست شما باز می گرداند. اگر پوستی چرب، مختلط و دارای منافذ دارید ژل شستشوی کنترل کننده چربی بی یلندا برای شما مناسب است
998,000 تومان 990,000 تومان

روغن صورت حاوی آرگان بی یلندا

روغن صورت بی یلندا (Bielenda Enriched Argan Face Oil With Sebu Control Complex 15ml) حاوی روغن آرگان می باشد که پوست را کاملا تغذیه و ترمیم می کند. این محصول باعث تنظیم ترشح چربی پوست شده و براقیت پوست را از بین می برد. همچنین این روغن صورت دو ویژگی بسیار جالب دارد، کسانی که پوست مختلط یا چرب دارند معمولا با جوش‌ های صورت دست به گریبانند. این مشکل وقتی بیشتر می‌شود که جوش‌ ها ملتهب هم می‌‌شوند. این التهاب به دلیل تجمع باکتری‌ ها در چربی پوست ایجاد می شود. این محصول خاصیت آنتی‌ باکتریالی دارد که به سرعت پس از استفاده پوست صورت را میکروب‌ زدایی می کند. با این کار نه‌ تنها کمتر به جوش‌ های سر سفید مبتلا می‌شوید، بلکه جوش‌ها نیز کمتر هم دچار التهاب می‌شوند.
ناموجود

کرم مرطوب کننده روز بی یلندا

کرم مرطوب کننده روز ویتامین سی بی یلندا (Bielenda Neuro Glicol And Vitamin C Day Moisturizing Face Cream 50ml) ترکیبی بسیار غنی از ویتامین سی پایدار ، اسید گلیکولیک و نوروپپتید بوده که 2 برابر محصولات دیگر از پوست محافظت نموده و سبب کاهش نشانه های پیری و تقویت پوست می گردد. ویتامین سی با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قوی سبب افزایش تولید کلاژن و کاهش روند پیری پوست می گردد همچنین تاثیر بسزایی در افزایش شفافیت پوست و تنظیم رطوبت آن دارد. اسید گلیکولیک به کار رفته در کرم روز ویتامین سی بی یلندا با لایه برداری ملایم از سطح پوست سبب تنظیم چربی و تولید کلاژن پوست می گردد همچنین این اسید در کاهش خطوط و چروک پوست موثر می باشد. نوروپپتید موجود در فرمولاسیون کرم روز ویتامین سی بی یلندا سبب تقویت ماهیچه های صورت گردیده و از ایجاد چروک جلوگیری می نماید.
ناموجود

کرم روز و شب مرطوب کننده و آبرسان بی یلندا

کرم روز و شب مرطوب کننده و آبرسان بی یلندا (+Bielenda Neuro Hyaluron crema facial hidratante 40) یک کرم چند منظوره است که با داشتن این محصول دیگر نیازی به استفاده همزمان از چند محصول را ندارید. این محصول هم یک کرم روز است هم یک کرم شب. هم یک مرطوب کننده و آبرسان قوی است که پوست صورت را عمیقا مرطوب می کند و هم به دلیل اینکه نسبت به محصولات دیگر 2 برابر بیشتر حاوی هیالورونیک اسید است یک ضد چروک و سفت کننده فوق العاده برای پوست نیز می باشد که از ایجاد چین و چروک روی پوست صورت و دور چشم جلوگیری می کند.
ناموجود

امولسیون نرم و تغذیه کننده کراتین موهای رنگ شده بی یلندا

امولسیون نرم کننده مو بی یلندا حاوی کراتین (Bielenda Artisti Professional Color Keratin Cleansing Conditioner) غنی از پروتئین های مغذی و D پنتانول (پرو ویتامین B5) به طور موثری موهای آسیب دیده و ضعیف شده از طریق رنگ شدن و سایر درمان ها را بازسازی و مرطوب می کند، درخشندگی موها را بهبود می بخشد و باعث می شود موهای شما صاف و انعطاف پذیر باشد. از محو شدن رنگ مو جلوگیری می کند، شانه شدن مو را آسان کرده و مانع از شکست و ریزش مو می شود.
ناموجود

امولسیون پاک کننده و لایه بردار صورت بی یلندا

امولسیون پاک کننده و لایه بردار صورت بی یلندا (Bielenda Neuro Glycol + VIT.C Exfoliating Face Cleanser 150gr) علاوه بر پاک کردن آلودگی و آرایش از روی پوست، لایه برداری هم انجام می دهد و سلول های مرده پوست را از بین می برد. این محصول حاوی گلیکولیک اسید، ویتامین C و نورو پپتید می باشد. گلیکولیک اسید خاصیت لایه برداری دارد که چربی اضافی و سلول های مرده پوست را از بین می برد. ویتامین C یک آنتی اکسیدان قوی است که باعث شفاف و درخشان شدن پوست می شود. نورو پپتید موجود در این پاک کننده نیز انقباض عضله های صورت را کاهش داده و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند.
ناموجود

اسکراب و پاک کننده زغال سه کاره بی یلندا

اسکراب پاک کننده 3کاره زغال چوب بی یلندا (Bielenda 3*1 Carbon face Cleansing Paste 150gr) محصولی با سه کارکرد متفاوت به عنوان ماسک، اسکراب و شوینده می باشد که سبب رفع چربی و سبوم مازاد پوست می گردد. این محصول با شست و شو و پاکسازی پوست با زغال فعال سبب رفع سم های موجود در سطح پوست و تنظیم چربی پوست می گردد. اسکراب پاک کننده زغال چوب بی یلندا نمایی مات به چهره بخشیده و پوست را احیا می نماید.
ناموجود

شیر آفتاب حاوی روغن نارگیل بی یلندا

شیر آفتاب حاوی روغن نارگیل بی یلندا (Bielenda Coconut SPF15 Sun Milk 200ml) دارای فیلتر محافظت از آفتاب است. این محصول که مانند لوسیون است، با SPF15 از پوست در برابر اشعه‌های مضر UVB و UVA مراقبت می‌کند و خطر ایجاد لکه‌های ناشی از آفتاب را کاهش می‌دهد. این محصول حاوی روغن نارگیل است که خاصیت مرطوب کنندگی شدید و همچنین تاثیر در بهبود الاستیک پوست دارد. این لوسیون به سرعت جذب پوست شده و حس دلپذیری را روی پوست ایجاد می‌کند. مرطوب کنندگی این محصول از دیگر ویژگی‌های خوب آن است که نرمی و لطافت پوست را حفظ می‌کند.
ناموجود

روغن پاک کننده صورت گل رز بی یلندا

روغن پاک کننده صورت گل رز بی یلندا (Bielenda Rose Care Cleansing Oil 140ml) در قالب روغن هیدروفیل سبک، برای تمیز کردن و شستشوی صورت و پوست های حساس تولید و عرضه شده است که حاوی ترکیباتی بسیار موثر از مواد شوینده ملایم، اسانس گرانبها از میوه های گل رز، مرطوب کننده اسید هیالورونیک، مجموعه آنتی اکسیدان ها و ویتامین های E و C، با اثرات ضد پیری و محافظتی پوست در برابر آثار منفی آلودگی های محیطی می باشد. ساختار و فرمول منحصر بفرد روغن پاک کننده صورت گل رز بی یلندا، هنگام شستشو، روغن را تبدیل به فوم سبک کرده تا هر نوع آلودگی و آرایش، بر پایه آب یا روغن مانند انواع آرایش، چربی اضافی پوست و هر نوع آلودگی را از سطح پوست و منافذ آن پاک کند. روغن موجود در این محصول پوست را ابریشمی، صاف و لطیف کرده و مانع خشکی و از دست دادن رطوبت و چربی طبیعی پوست می شود و از پوست محافظت و آن را تغذیه می کند
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display