جستجو

بیبی اسکین

محصولات برند بیبی اسکین baby skin محصولات تخصصی برای مراقبت از پوست و موی کودکان است. برند بی بی اسکین در ایران و توسط شرکت آریا شیک تجارت قشم به تولید رسیده است. نکته مهم در رابطه با محصولات بیبی اسکین همکاری این شرکت با شرکت های فرانسوی برای دریافت فرمول فرانسوی است. محصولات بیبی اسکین برای سازگاری و بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا دارای فرمول فرانسوی می باشد. 

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

محلول پاک کننده کودک بدون نیاز به آبکشی بیبی اسکین

محلول پاک کننده کودک بدون نیاز به آبکشی بیبی اسکین برای پاک نمودن پوست حساس کودک و استفاده در نواحی خاص طراحی شده و باقیمانده کرم ها و ادرار و مدفوع از ناحیه پوشک را پاک می کند.
285,000 تومان

لوسیون مرطوب کننده بدن کودک بیبی اسکین

لوسیون مرطوب کننده بدن کودک بیبی اسکین با توجه به اصلی ترین نیاز پوست نوزادان و کودکان که همان آبرسانی به پوست حساس آنها می باشد و برای استفاده روی پوست بدن طراحی شده است.
280,000 تومان

اسپری باز کننده گره مو کودکان بیبی اسکین

اسپری باز کننده گره مو کودکان بیبی اسکین برای کودکان و پس از طی دوره نوزادی فرموله شده تا شانه پذیری مو را بهبود بخشیده و گره موها را باز نماید.
150,000 تومان

کرم مرطوب کننده صورت کودک بیبی اسکین

کرم مرطوب کننده صورت کودک بیبی اسکین با توجه به اصلی ترین نیاز پوست نوزادان و کودکان که همان آبرسانی به پوست حساس آنها می باشد و برای استفاده روی پوست صورت طراحی شده است.
220,000 تومان

کرم درمان شقاق سینه بیبی اسکین

کرم درمان شقاق سینه بیبی اسکین با دارا بودن ترکیبات ضدالتهاب و ترمیم کننده موجب کاهش تحریک پذیری پوست و کمک به درمان زخم های ایجاد شده می گردد.
270,000 تومان

کرم کیو زینک ادرار سوختگی بیبی اسکین

کرم کیو زینک ادرار سوختگی بیبی اسکین در درمان انواع ادرار سوختگی، زخم و التهاب پویت کودکان و نوزادان با استفاده از ترکیب روی، مس و آلفا بیزابولول بابونه مصرف می شود.
210,000 تومان

کرم ضد ترک دوران بارداری بیبی اسکین

کرم ضد ترک دوران بارداری بیبی اسکین محصولی مناسب برای مراقبت از پوست مادران می باشد. کرم استرچ مارک بیبی اسکین با دارا بودن ترکیب انحصاری REGESTIL برای پیشگیری و برطرف نمودن ترک های پوستی در مادران باردار فرموله شده است.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display