جستجو

آلپسین

تحقیقات گسترده دکتر ولف و همکارانش در زمینه ریزش مو و علل آن ، در نهایت منجر به خلق محصولاتی شد که بطور جدی با ریزش مو مقابله می کرد . این محصولات که با نام آلپسین ابتدا در آلمان و اروپا و پس از آن در سراسر دنیا طرفداران بی شماری پیدا کرد با الهام از مکانیسم طبیعی بدن جهت رویش مو ، ریزش مو را متوقف کرده و به کمک مواد اولیه طبیعی و گیاهی خود که سرآمد آنها کافئین می باشد ، ریشه مو را تقویت کرده و زمینه را برای رشد مجدد موها فراهم می آورد .

 
 
مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شامپو اکتیو A1 آلپسین

شامپو اکتیو A1 آلپسین (Alpecin A1 Active Shampoo) دارای مواد موثره‌ی منتول، پانتنول و کافئین بوده که هر کدام به نوعی باعث تقویت و تغذیه رسانی عمقی موها می‌شوند. کافئین موجود در این شامپو به سرعت جذب پوست سر شده و به تقویت ریشه مو می پردازد. با توجه به اینکه یکی از مهمترین عوامل ایجاد خشکی در تارهای مو، تضعیف آنها و کمبود عناصر تقویت کننده در آنها می باشد، کافئین به کار رفته در این شامپو به سرعت عناصر مغذی مورد نیاز ریشه مو و فولیکولهای مو را فراهم کرده و به افزایش مقاومت و استحکام تارهای مو کمک زیادی می کند.
90,000 تومان 85,000 تومان

شامپو اکتیو A2 آلپسین

ساختار شامپو اکتیو A2 آلپسین (Alpecin A2 Active Shampoo) به گونه ای است که فعالیت غدد ترشح چربی پوست سر را متعادل نموده و از تجمع چربی بیش از حد در پوست سر جلوگیری می کند. این شاپو با حذف چربی اضافی موها، بسیاری از مشکلات موهای چرب به خصوص ریزش مو را رفع کرده و موجب حفظ حالت موها برای مدت طولانی خواهد شد. شامپو آلپسین مدل اکتیو A2 با استفاده از عوامل محافظت کننده قوی، مقاومت پوست سر و تارهای مو را افزایش داده و از ریشه موها محافظت می نماید. وجود ترکیبات مغذی و ضد چربی مو مانند: آلانتونین، بیزابولول و کافئین در این شامپو علاوه بر تقویت تارهای مو، مشکلات ناشی از چربی مو را رفع می نماید.
90,000 تومان 85,000 تومان

شامپو تیونینگ آلپسین

شامپو تیونینگ آلپسین (Alpecin Tuning Shampoo) با ساختار غنی و تقویت کننده خود، علاوه بر حفظ رنگ طبیعی موها، با استفاده از ترکیبات تغذیه رسان همانند کافئین، موها را به صورت عمق تقویت کرده و استحکام و مقاومت آنها را افزایش می دهد. کافئین به کار رفته در این شامپو طی مدت کوتاهی پس از استفاده جذب پوست سر و تارهای مو شده و ریشه موها را تغذیه رسانی عمقی می کند. این ترکیب با افزایش اکسیژن رسانی و خون رسانی در اطراف ریشه مو، انرژی لازم برای فعالیت فولیکول های مو را فراهم کرده و تارهای مو را احیا و بازسازی می کند. بدین ترتیب از ریزش موها به طور قابل ملاحظه ای جلوگیری می شود.
135,000 تومان 129,000 تومان

شامپو سنسیتیو S1 آلپسین

موهای حساس و شکننده نسبت به موهای دیگر بسیار آسیب پذیرتر بوده و نیاز به مراقبت بیشتری دارند. انتخاب شامپوی مناسب برای شستشوی موهای ضعیف و آسیب دیده مهمترین قدم برای مراقبت و درمان مشکلات موهای آسیب دیده و رنگ شده است. شامپو سنسیتیو S1 آلپسین (Alpecin S1 Sensitive Shampoo 250ml) محصولی مناسب برای پوست سر حساس و موهای ضعیف شده با ساختار کاملا مغذی و تقویت کننده می باشد. این شامپو با استفاده از عوامل محافظت کننده قوی، ضمن تقویت عمقی تارهای مو و افزایش مقاومت آنها، با ایجاد لایه محافظتی بر روی تارهای مو، از آنها در برابر نفوذ عوامل آسیب رسان و آلودگی ها محافظت می کند.
90,000 تومان 85,000 تومان

شامپو ضد شوره A3 آلپسین

تجمع آلودگی های محیطی و چربی بیش از حد در پوست سر، موجب ایجاد زمینه مناسب برای تشدید شوره ایجاد شده در پوست سر و فعالیت باکتری ها نیز می شود. در صورت عدم پاکسازی و درمان، به مرور زمان پوست سر به شدت آسیب دیده و خارش و التهاب و حساسیت های شدیدی در آن ایجاد می شود. از این رو می بایست با استفاده از شامپوی ضد شوره قوی پوست سر را پاکسازی کرده و از تجمع عوامل آسیب رسان محیطی و شوره های پوست سر جلوگیری کرد. شامپو ضد شوره A3 آلپسین (Alpecin A3 Anti Dandruff Shampoo) با بکارگیری ترکیبات ضد شوره قوی به خوبی قادر به رفع شوره ها و پوسته ریزی بیش از حد پوست سر شده و آرامش و زیبایی از دست رفته را به پوست سر و موها باز می گرداند.
90,000 تومان 85,000 تومان

شامپو ضد شوره سر آلپسین

شوره سر علاوه بر ایجاد ظاهری ناخوشایند برای موها و پوست سر، می تواند زمینه رشد باکتری ها و قارچ ها را فراهم کرده و مشکلات قارچی نیز در پوست سر ایجاد نماید. همچنین ترشح چربی بیش از حد و تجمع چربی در پوست سر نیز موجب بروز شوره سر و تشدید آن می شود. شامپو ضد شوره سر آلپسین (Alpecin Dandruff Killer Shampoo) برای حل این مشکل و درمان شوره انواع موها عرضه شده است. شامپو ضد شوره آلپسین با بهره گیری از ترکیبات پیریوتیون روی و پیروکتون اولامین، به عنوان عوامل آنتی باکتریال و ضد قارچ، از فعالیت باکتریها و قارچهای ایجاد کننده شوره سر جلوگیری کرده و در چربی پوست سر نیز تعادل ایجاد می نمایند.
145,000 تومان 125,000 تومان

شامپو ضد شوره و تقویت کننده دابل افکت آلپسین

ساختار شامپو ضد شوره و تقویت کننده آلپسین (Alpecin Double Effect Caffeine Shampoo) با بهره گیری از سالیسیلیک اسید و اکتوپیروکس موجب سست شدن سلولهای مرده پوست سر شده و شوره ها را به طور کلی از پوست سر جدا می سازد. وجود این دو ترکیب به عنوان عوامل ضد شوره قوی در این شامپو، علاوه بر حذف شوره های پوست سر، خاصیت ضد التهاب و تسکین دهندگی قوی نیز داشته و پوست سر را ضد عفونی کرده و مقاومت سلولها را در برابر نفوذ عوامل مخرب محیطی افزایش می دهند. شامپو ضد شوره و تقویت کننده آلپسین بواسطه دو ترکیب نام برده خاصیت ضد شوره قوی و با استفاده از کافئین خاصیت تقویت کنندگی قوی برای ریشه مو دارد.
180,000 تومان 149,000 تومان

شامپو کافئین C1 آلپسین

استفاده از شامپوی مناسب برای شستشوی موها تأثیر بسزایی در ریزش مو و تضعیف تارهای مو دارد. شامپو کافئین C1 آلپسین (Alpecin Caffeine C1 Shampoo) بر اساس تحقیقات و بررسی های صورت گرفته درمورد تأثیر کافئین بر ریزش مو، از خواص این عامل مهم استفاده کرده و ریزش موها را مهار می کند. کافئین موجود در این شامپو به سرعت جذب پوست سر و ریشه مو شده و با افزایش گردش خون در اطراف ریشه مو، اکسیژن رسانی و تغذیه رسانی قوی برای پیاز مو انجام داده و آن را تقویت می نماید. علاوه بر این، کافئین موجب متعادل نمودن هورمون ایجاد کننده ریزش مو شده و بدین ترتیب از ریزش موها تا حدود زیادی جلوگیری می نماید.
175,000 تومان 153,000 تومان

محلول تقویت کننده مو آلپسین مدل کافئین

لیکوئید آلپسین با مکانیزم‌های مختلف از ریزش موها جلوگیری کرده و موجب افزایش سرعت رشد و مقاوم‌سازی ریشه‌ی موها می‌شود؛ علاوه‌براین فولیکول‌های تضعیف‌شده‌ی مو را تحریک کرده و باعث رشد مجدد آن‌ها می‌شود.
140,000 تومان 135,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش