جستجو

آلپسین

تحقیقات گسترده دکتر ولف و همکارانش در زمینه ریزش مو و علل آن ، در نهایت منجر به خلق محصولاتی شد که بطور جدی با ریزش مو مقابله می کرد . این محصولات که با نام آلپسین ابتدا در آلمان و اروپا و پس از آن در سراسر دنیا طرفداران بی شماری پیدا کرد با الهام از مکانیسم طبیعی بدن جهت رویش مو ، ریزش مو را متوقف کرده و به کمک مواد اولیه طبیعی و گیاهی خود که سرآمد آنها کافئین می باشد ، ریشه مو را تقویت کرده و زمینه را برای رشد مجدد موها فراهم می آورد .

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شامپو سنسیتیو S1 آلپسین

موهای حساس و شکننده نسبت به موهای دیگر بسیار آسیب پذیرتر بوده و نیاز به مراقبت بیشتری دارند. انتخاب شامپوی مناسب برای شستشوی موهای ضعیف و آسیب دیده مهمترین قدم برای مراقبت و درمان مشکلات موهای آسیب دیده و رنگ شده است. شامپو سنسیتیو S1 آلپسین (Alpecin S1 Sensitive Shampoo 250ml) محصولی مناسب برای پوست سر حساس و موهای ضعیف شده با ساختار کاملا مغذی و تقویت کننده می باشد. این شامپو با استفاده از عوامل محافظت کننده قوی، ضمن تقویت عمقی تارهای مو و افزایش مقاومت آنها، با ایجاد لایه محافظتی بر روی تارهای مو، از آنها در برابر نفوذ عوامل آسیب رسان و آلودگی ها محافظت می کند.
ناموجود

شامپو ضد شوره A3 آلپسین

تجمع آلودگی های محیطی و چربی بیش از حد در پوست سر، موجب ایجاد زمینه مناسب برای تشدید شوره ایجاد شده در پوست سر و فعالیت باکتری ها نیز می شود. در صورت عدم پاکسازی و درمان، به مرور زمان پوست سر به شدت آسیب دیده و خارش و التهاب و حساسیت های شدیدی در آن ایجاد می شود. از این رو می بایست با استفاده از شامپوی ضد شوره قوی پوست سر را پاکسازی کرده و از تجمع عوامل آسیب رسان محیطی و شوره های پوست سر جلوگیری کرد. شامپو ضد شوره A3 آلپسین (Alpecin A3 Anti Dandruff Shampoo) با بکارگیری ترکیبات ضد شوره قوی به خوبی قادر به رفع شوره ها و پوسته ریزی بیش از حد پوست سر شده و آرامش و زیبایی از دست رفته را به پوست سر و موها باز می گرداند.
ناموجود

شامپو اکتیو A1 آلپسین

شامپو اکتیو A1 آلپسین (Alpecin A1 Active Shampoo) دارای مواد موثره‌ی منتول، پانتنول و کافئین بوده که هر کدام به نوعی باعث تقویت و تغذیه رسانی عمقی موها می‌شوند. کافئین موجود در این شامپو به سرعت جذب پوست سر شده و به تقویت ریشه مو می پردازد. با توجه به اینکه یکی از مهمترین عوامل ایجاد خشکی در تارهای مو، تضعیف آنها و کمبود عناصر تقویت کننده در آنها می باشد، کافئین به کار رفته در این شامپو به سرعت عناصر مغذی مورد نیاز ریشه مو و فولیکولهای مو را فراهم کرده و به افزایش مقاومت و استحکام تارهای مو کمک زیادی می کند.
ناموجود

شامپو تیونینگ آلپسین

شامپو تیونینگ آلپسین (Alpecin Tuning Shampoo) با ساختار غنی و تقویت کننده خود، علاوه بر حفظ رنگ طبیعی موها، با استفاده از ترکیبات تغذیه رسان همانند کافئین، موها را به صورت عمق تقویت کرده و استحکام و مقاومت آنها را افزایش می دهد. کافئین به کار رفته در این شامپو طی مدت کوتاهی پس از استفاده جذب پوست سر و تارهای مو شده و ریشه موها را تغذیه رسانی عمقی می کند. این ترکیب با افزایش اکسیژن رسانی و خون رسانی در اطراف ریشه مو، انرژی لازم برای فعالیت فولیکول های مو را فراهم کرده و تارهای مو را احیا و بازسازی می کند. بدین ترتیب از ریزش موها به طور قابل ملاحظه ای جلوگیری می شود.
ناموجود

شامپو ضد شوره سر آلپسین

شوره سر علاوه بر ایجاد ظاهری ناخوشایند برای موها و پوست سر، می تواند زمینه رشد باکتری ها و قارچ ها را فراهم کرده و مشکلات قارچی نیز در پوست سر ایجاد نماید. همچنین ترشح چربی بیش از حد و تجمع چربی در پوست سر نیز موجب بروز شوره سر و تشدید آن می شود. شامپو ضد شوره سر آلپسین (Alpecin Dandruff Killer Shampoo) برای حل این مشکل و درمان شوره انواع موها عرضه شده است. شامپو ضد شوره آلپسین با بهره گیری از ترکیبات پیریوتیون روی و پیروکتون اولامین، به عنوان عوامل آنتی باکتریال و ضد قارچ، از فعالیت باکتریها و قارچهای ایجاد کننده شوره سر جلوگیری کرده و در چربی پوست سر نیز تعادل ایجاد می نمایند.
ناموجود

شامپو اکتیو A2 آلپسین

ساختار شامپو اکتیو A2 آلپسین (Alpecin A2 Active Shampoo) به گونه ای است که فعالیت غدد ترشح چربی پوست سر را متعادل نموده و از تجمع چربی بیش از حد در پوست سر جلوگیری می کند. این شاپو با حذف چربی اضافی موها، بسیاری از مشکلات موهای چرب به خصوص ریزش مو را رفع کرده و موجب حفظ حالت موها برای مدت طولانی خواهد شد. شامپو آلپسین مدل اکتیو A2 با استفاده از عوامل محافظت کننده قوی، مقاومت پوست سر و تارهای مو را افزایش داده و از ریشه موها محافظت می نماید. وجود ترکیبات مغذی و ضد چربی مو مانند: آلانتونین، بیزابولول و کافئین در این شامپو علاوه بر تقویت تارهای مو، مشکلات ناشی از چربی مو را رفع می نماید.
ناموجود

شامپو کافئین C1 آلپسین (اصل)

استفاده از شامپوی مناسب برای شستشوی موها تأثیر بسزایی در ریزش مو و تضعیف تارهای مو دارد. شامپو کافئین C1 آلپسین (Alpecin Caffeine C1 Shampoo) بر اساس تحقیقات و بررسی های صورت گرفته درمورد تأثیر کافئین بر ریزش مو، از خواص این عامل مهم استفاده کرده و ریزش موها را مهار می کند. کافئین موجود در این شامپو به سرعت جذب پوست سر و ریشه مو شده و با افزایش گردش خون در اطراف ریشه مو، اکسیژن رسانی و تغذیه رسانی قوی برای پیاز مو انجام داده و آن را تقویت می نماید. علاوه بر این، کافئین موجب متعادل نمودن هورمون ایجاد کننده ریزش مو شده و بدین ترتیب از ریزش موها تا حدود زیادی جلوگیری می نماید.
ناموجود

شامپو ضد شوره و تقویت کننده دابل افکت آلپسین (اصل)

ساختار شامپو ضد شوره و تقویت کننده آلپسین (Alpecin Double Effect Caffeine Shampoo) با بهره گیری از سالیسیلیک اسید و اکتوپیروکس موجب سست شدن سلولهای مرده پوست سر شده و شوره ها را به طور کلی از پوست سر جدا می سازد. وجود این دو ترکیب به عنوان عوامل ضد شوره قوی در این شامپو، علاوه بر حذف شوره های پوست سر، خاصیت ضد التهاب و تسکین دهندگی قوی نیز داشته و پوست سر را ضد عفونی کرده و مقاومت سلولها را در برابر نفوذ عوامل مخرب محیطی افزایش می دهند. شامپو ضد شوره و تقویت کننده آلپسین بواسطه دو ترکیب نام برده خاصیت ضد شوره قوی و با استفاده از کافئین خاصیت تقویت کنندگی قوی برای ریشه مو دارد.
ناموجود

محلول تقویت کننده مو آلپسین مدل کافئین (200 میل)

لیکوئید آلپسین با مکانیزم‌های مختلف از ریزش موها جلوگیری کرده و موجب افزایش سرعت رشد و مقاوم‌سازی ریشه‌ی موها می‌شود؛ علاوه‌براین فولیکول‌های تضعیف‌شده‌ی مو را تحریک کرده و باعث رشد مجدد آن‌ها می‌شود.
ناموجود

محلول تقویت کننده مو آلپسین مدل کافئین (75 میل)

لیکوئید آلپسین با مکانیزم‌های مختلف از ریزش موها جلوگیری کرده و موجب افزایش سرعت رشد و مقاوم‌سازی ریشه‌ی موها می‌شود؛ علاوه‌براین فولیکول‌های تضعیف‌شده‌ی مو را تحریک کرده و باعث رشد مجدد آن‌ها می‌شود.
ناموجود

شامپو ضد ریزش و آبرسان هیبرید کافئین آلپسین

شامپو ضد ریزش و آبرسان هیبرید کافئین آلپسین دارای فرمول پیشرفته توسعه یافته در آزمایشگاه دکتر ولف مناسب برای تقویت موهای ضعیف و نازک و کاهش ریزش مو می باشد. شامپو کافئین دارای دو عملکرد همزمان تقویت رشد مو و آبرسانی و تسکین پوست سر حساس، خشک و دارای خارش می باشد و برای مراقبت ملایم پوست سر حاوی روغن کرچک، پروتئین جوانه گندم و مواد موثر آبرسان می باشد.
ناموجود

شامپو کافئین مردانه بلک ادیشن C1 آلپسین

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی آقایان کافئین C1 آلپسین دارای فرمول پیشرفته توسعه یافته در آزمایشگاه دکتر ولف مناسب برای تقویت موهای ضعیف و نازک و کاهش ریزش مو می باشد. شامپو کافئین مردانه بلک ادیشن C1 آلپسین دارای ترکیب انحصاری ثبت شده جهت فعالسازی فرایند رشد مو است، این فرایند همراه با افزایش ضخامت و استحکام موها همراه است.
ناموجود

شامپو تیونینگ آلپسین

با افزایش سن، به تدریج توانایی ریشه‌های مو برای تولید رنگدانه طبیعی مو (ملانین) کاهش پیدا می‌کند. این موضوع باعث می‌شود تا فیبرهای موها به مرور از رنگ تیره به سمت سفید، تغییر رنگ دهند. اگرچه یکی دو تار سفید در بین موها قابل چشم پوشی است، اما به مرور تعداد بیشتری از موها سفید می‌شوند. هر چه این تعداد افزایش یابد، به تدریج رنگ مو از تیره به سمت خاکستری و در نهایت سفید، مشخص می‌شود. اگر با این روند طبیعی مشکل دارید و در عین حال نمی‌خواهید با مشاهده اولین موهای سفید، آن‌ها را رنگ کنید، به شما شامپو مردانه Tuning آلپسین را پیشنهاد می‌کنیم. زیرا این شامپوی رنگ کننده مو بدون اینکه تغییر ناگهانی در رنگ موی شما ایجاد کند، به تدریج با رنگدانه‌های خود سفیدی و تناژ خاکستری را به تیرگی مبدل می‌کند.
ناموجود

شامپو ضد ریزش و حذف زردی موهای خاکستری آلپسین

در بین آقایان ریزش مو و سفیدی مو دو مشکل بسیار متداول است که در صورت آشنایی نداشتن به بهترین محصولات درمانی و مراقبتی، می‌تواند آن‌ها را سردرگم کند. یک مارک آلمانی محصولات مو به نام برند آلپسین، محصولات تخصصی مو مردانه را تولید می‌کند که جزو بهترین‌ها در بازار اروپا محسوب می‌شود. شامپو موهای خاکستری Power Grau آلپسین یکی از معروف‌ترین تولیدات این کمپانی است که کمک می‌کند تا موهای خاکستری بهترین ظاهر را داشته باشند. همچنین یک شامپو ضد ریزش است که از رشد، سلامت و حجم موهای شما پشتیبانی می‌کند.
ناموجود

شامپو کافئین مردانه اسپرت CTX آلپسین

شامپو کافئین مردانه اسپرت CTX آلپسین دارای فرمول پیشرفته توسعه یافته در آزمایشگاه دکتر ولف مناسب برای تقویت و انرژی بخشی موهای ضعیف و نازک و مقابله با ریزش مو می باشد. شامپو انرژی دهنده و تقویت کننده کافئین آلپسین فرایند رشد مو را تسریع بخشیده و انرژی دهنده مو و پوست سر می باشد، این فرایند همراه با افزایش ضخامت و استحکام موها است.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display