جستجو

آلوپینکس

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شامپو ضد ریزش مو مخصوص پوست سر چرب موی خشک آلوپینکس

شامپو پوست سر چرب و خشک آلوپینکس (Alopinex Caffeine For Oily Scalp And Dry Hair Shampoo) با هدف جلوگیری از ریزش مو و تقویت ریشه و ساقه مو فرموله گردیده است. این شامپو با فرمول منحصر به فرد و دارابودن مواد فعال کافئین، نیاسینامید و زینک پی اس ای، قادر است با تقویت جریان خون مویرگی اطراف فلیکول ها، تنظیم ترشح چربی پوست سر، مهار آنزیم 5 آلفا ، رودکتاز و جلوگیری از فعالیت هورمون تستوسترون، نقشی موثر در جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد موی ریخته شده داشته باشد.
ناموجود

شامپو ضد ریزش مو و تقویت کننده روزانه آلوپینکس

شامپو تقویت کننده روزانه آلوپینکس (Alopinex Caffeine For All HairTypes Shampoo) با هدف جلوگیری از ریزش مو و تقویت ریشه و ساقه مو فرموله گردیده است. این شامپو با فرمول منحصر به فرد و دارابودن مواد فعال کافئین، نیاسینامید و زینک پی اس ای، قادر است با تقویت جریان خون مویرگی اطراف فلیکول ها، تنظیم ترشح چربی پوست سر، مهار آنزیم 5 آلفا ، رودکتاز و جلوگیری از فعالیت هورمون تستوسترون، نقشی موثر در جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد موی ریخته شده داشته باشد، همچنین به دلیل حضور دکساپنتنول، پروتئین گندم هیدرولیز شده و ویتامین E شاقه مو نرم، درخشان و انعطاف پذیر تر خواهد شد.
ناموجود

شامپو ضد ریزش مو مخصوص موی چرب آلوپینکس

شامپو موی چرب آلوپینکس (Alopinex Caffeine For Oily Hair Shampoo) جهت جلوگیری از ریزش، شوره و تقویت مو متناسب برای موهای چرب فرموله گردیده است. این شامپو با فرمول منحصر به فرد و دارا بودن مواد فعال کافئین، نیاسینامید، منتول و زینک پی اس آی، قادر است با تقویت جریان خون مویرگی اطراف فولیکول ها ، تنظیم چربی پوست سر، مهار آنزیم 5 آلفا، رودکتاز و جلوگیری از فعالیت هورمون تست سترون، نقشی موثر در جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد موی ریخته شده داشته باشد، همچنین به دلیل حضور دکسپانتنول، بیزلبولول و ویتامین E ساقه مو نرم، درخشان و انعطاف پذیرتر خواهد شد و تحریکات پوست سر نیز کاهش خواهد یافت.
ناموجود

شامپو ضد ریزش مو مخصوص موی خشک آلوپینکس

شامپو خشک و آسیب دیده آلوپینکس (Alopinex Caffeine For Dry And Damaged Hair Shampoo) با هدف جلوگیری از ریزش مو و تقویت ریشه و ساقه مو و همچنین رفع شوره و خارش سر فرموله گردیده است. این شامپو با فرمول منحصر به فرد و دارابودن مواد فعال کافئین، نیاسینامید و زینک پی اس ای، قادر است با تقویت جریان خون مویرگی اطراف فلیکول ها، تنظیم ترشح چربی پوست سر، مهار آنزیم 5 آلفا ، رودکتاز و جلوگیری از فعالیت هورمون تستوسترون، نقشی موثر در جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد موی ریخته شده داشته باشد. همچنین به دلیل حضور آلانتوئین، دکسپانتنول ، گلیسریل اولثاث ، کراتین هیدرولیز شده و ویتامین E سلقه مو نرم ، درخشان و انعطاف پذیر تر خواهد شد و تحریکات کف سر کاهش خواهد یافت.
ناموجود

شامپو ضد شوره چرب آلوپینکس

شامپو ضد شوره چرب آلوپینکس (Alopinex Caffeine For Oily Dandruff Shampoo) با هدف جلوگیری از ریزش مو و تقویت ریشه و ساقه مو و همچنین رفع شوره و خارش سر فرموله گردیده است. این شامپو با فرمول منحصر به فرد و دارابودن مواد فعال کافئین، نیاسینامید و زینک پی اس ای، قادر است با تقویت جریان خون مویرگی اطراف فلیکول ها، تنظیم ترشح چربی پوست سر، مهار آنزیم 5 آلفا ، رودکتاز و جلوگیری از فعالیت هورمون تستوسترون، نقشی موثر در جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد موی ریخته شده داشته باشد. زینک پیریتیون ، پیروکتون اولامین ، فوماریک اسید و سالسیلیک اسید موجب رفع شوره و جلوگیری از عود آن می شوند. همچینین به موجب دلیل حضور ترکیباتی مانند دکسپانتنول ، آلانتوئین و ویتامین C و E موجب کاهش تحریکات پوست سر و خارش خواهد شد.
ناموجود

شامپو ضد شوره خشک آلوپینکس

شامپو ضد شوره خشک آلوپینکس (Alopinex Caffeine For Dry Dandruff Shampoo) با هدف جلوگیری از ریزش مو و تقویت ریشه و ساقه مو و همچنین رفع شوره و خارش سر فرموله گردیده است. این شامپو با فرمول منحصر به فرد و دارابودن مواد فعال کافئین، نیاسینامید و زینک پی اس ای، قادر است با تقویت جریان خون مویرگی اطراف فلیکول ها، تنظیم ترشح چربی پوست سر، مهار آنزیم 5 آلفا ، رودکتاز و جلوگیری از فعالیت هورمون تستوسترون، نقشی موثر در جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد موی ریخته شده داشته باشد. پیروکتون اولامنین، سدیم و زینک پی اس ای موجب رفع شوره خشک و جلوگیر از عود آن می شوند. همچنین ده دلیل حضور دکسپانتنول ، بیزابولول ، گلیسریل اولثاث و ویتامین E موجب مرطوب شدن کف سر و کاهش تحریکات پوست سر، رفع پوست ریزی و رفع خارش خواهد شد.
ناموجود

شامپو ضد شوره روزانه آلوپینکس

شامپو ضد شوره روزانه آلوپینکس (Alopinex Caffeine For Mild Dandruff Shampoo) مناسب مصرف روزانه با هدف جلوگیری از ریزش مو و تقویت ریشه و ساقه مو و همچنین رفع خارش سر فرموله گردیده است. این شامپو با فرمول منحصر به فرد و دارابودن مواد فعال کافئین، نیاسینامید و زینک پی اس ای، قادر است با تقویت جریان خون مویرگی اطراف فلیکول ها، تنظیم ترشح چربی پوست سر، مهار آنزیم 5 آلفا ، رودکتاز و جلوگیری از فعالیت هورمون تستوسترون، نقشی موثر در جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد موی ریخته شده داشته باشد. سالیسیلیک اسید ، پیریتیون زینک ، پیروکتون اولامین و فوماریک اسید موجب رفع شوره و جلوگیری از عود می شوند. همچنین به دلیل حضور دکسپانتنول، آلانتوئین و ویتامین E ساقه مو نرم ، درخشان و انعطاف پیذیرتر خواهد شد و تحریکات پوست سر نیز کاهش خواهد یافت.
ناموجود

شامپو ضد ریزش مو ملایم آلوپینکس

شامپو ملایم آلوپینکس (Alopinex Caffeine For Sensitive Scalp Shampoo) با هدف جلوگیری از ریزش مو و تقویت ریشه و ساقه مو و همچنین رفع خارش سر فرموله گردیده است. این شامپو با فرمول منحصر به فرد و دارابودن مواد فعال کافئین، نیاسینامید و زینک پی اس ای، قادر است با تقویت جریان خون مویرگی اطراف فلیکول ها، تنظیم ترشح چربی پوست سر، مهار آنزیم 5 آلفا ، رودکتاز و جلوگیری از فعالیت هورمون تستوسترون، نقشی موثر در جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد موی ریخته شده داشته باشد. به دلیل حضور مواد ضد التهاب مثل بیزابولول و آلانتوئین و مواد ضد میکروب مثل زینک پی سی ای و پیروکتون اولامین میتواند به رفع التهاب و قرمزی پوست سر و بهبود زخم های ناشی از کاشت مو وسایر اعمال جراحی و بیماری های پوستی کمک کند.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display