جستجو

ای سی ام

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ژل دور چشم دپی وایت ای سی ام

ژل دور چشم دپی وایت ای سی ام (ACM Depiwhite Eye Contour Gel) درمان کننده تیرگی،سیاهی و پف دور چشم می شود و این محصول حاوی دو ترکیب هم زمان برای کمک به محو کردن تیرگی های دور چشم و حاوی ترکیب موثر برای از بین بردن پف دور چشم می باشد. دور چشم دپی وایت حاوی آنتی اکسیدان به همراه ترکیبات گیاهی است که به کند شدن تولید ملانین کمک می کند.
1,400,000 تومان

کرم مرطوب کننده رنگی اکتی مت سبیونکس ای سی ام

کرم مرطوب کننده رنگی اکتی مت سبیونکس ای سی ام (ACM SEBIONEX ACTIMAT) یک کرم مرطوب کننده رنگی مناسب برای پوست های چرب و مختلط میباشد که با ساختاری سبک پوست را شفاف و یک نواخت کرده و باعث کاهش ترشح چربی و تنظیم کننده لایه شاخی در پوست میباشد . این محصول با جذب سریع و ماندگاری بالا سبب نرمی و لطافت پوست خواهد شد .
1,600,000 تومان

کرم ضد آفتاب ضدلک دپی وایت اس SPF50 ای سی ام

ضدآفتاب ضدلک دپی وایت اس ای سی ام (ACM Depiwhite S SPF50 ) همراه با ترکیبات ضد لک گیاهی می باشد که میتوانید برای دست و صورت و نواحی دکلته استفاده شود. این محصول کمک به کم کردن سرعت تولید بیش از حد ملانین یا همان رنگدانه پوستی و محو شدن لک های قهوه ای و پیشگیری از بازگشت مجدد میگردد. این ضد آفتاب با نهایت حفاظت از اشعه های مخرب UVA وUVB و پودر مروارید باعث شفاف شدن پوست شما میشود و از تخریب کلاژن و الاستین در پوست شما جلوگیری میکند و این محصول حاوی اسیدهای آمینه و قندهای پلی ساکارید میباشد که باعث بازسازی پوست شما میگردد.
1,550,000 تومان

کرم ضد آفتاب دپی وایت ام SPF50 ای سی ام

کرم ضد آفتاب دپی وایت ام SPF50 ای سی ام (ACM Depiwhite.M Sunscreen Spf50) حاوی فیلتر ارگانیک میباشد که مناسب برای افرادی که تحت درمان لک میباشندقابل استفاده است. این محصول ازایجاد لک به خصوص ملاسما جلوگیری کرده و همچنین قابل استفاده برای دوران بارداری میباشد. زیرا این ضد آفتاب مثل یک ماسک حفاظتی عمل میکند با نهایت حفاظت در برابر UVAوUVB و نور مرئی . همچنین قابل استفاده در کنار ضدلک دپی وایت برای درمان و پیشگیری از ایجاد لک جدید میباشد.
1,700,000 تومان

کرم ضد چروک دور چشم دالیس ای سی ام

کرم ضد چروک دور چشم دالیس ای سی ام با فرمولاسیون منحصر به فرد یک ضد چروک قوی برای انواع پوست است. این کرم بدون ایجاد حساسیت پوست دور چشم را به طور کامل آبرسانی می‌کند و باعث از بین رفتن یا کاهش چین و چروک‌ها می‌شود. این کرم دور چشم استحکام و انعطاف پذیری پوست را افزایش داده و از افتادگی آن جلوگیری می‌کند. ترکیبات موجود در این محصول علاوه بر تامین مواد مغذی خون‌رسانی به بافت را افزایش داده و موجب از بین رفتن تیرگی و پف زیر چشم می‌شود.
1,200,000 تومان

کرم ضد آفتاب (رنگ طلایی) سن سی تلیال SPF100 ای سی ام

کرم ضد آفتاب (رنگ طلایی) سن سی تلیال SPF100 ای سی ام (ACM SENSITELIAL SUNSCREEN SPF 100 GOLDEN TINT) برای افرادی مناسب است که پوست های حساس و مستعد آفتاب سوختگی دارند. استفاده از این محصول موجب پیشگیری از لک و کمک به پوست های تحت درمان با استفاده از ترکیب فیلترهای شیمیایی و فیزیکی می شود. این محصول با جذب سریع بر روی پوست مرطوب کنندگی پوست را به همراه دارد. Spf100 این ضد آفتاب یک فیلتر محافظتی بسیار قوی در برابر اشعه های مضر خورشید است. این کرم در مقابل تعریق و شستشو مقاوم است و با استفاده از این محصول کناره های صورت و خطوط چهره جمع نمی شود. این فرآورده فاقد کومدون است و روی پوست حس بسیار سبکی دارد. کرم ضد آفتاب SPF100 ای سی ام مدل Sensitelial حجم 40 میل با بالاترين حفاظت را در برابر امواج مخرب UV می کند و مناسب جهت پوست های حساس و مستعد آفتاب سوختگی می باشد. پيشگيری از ايجاد لک و کمک به پوست های تحت درمان با استفاده از ترکيب فيلترهای شيميايی و فيزيکی از موارد مصرف این کرم ضد آفتاب می باشد.
ناموجود

کرم ضد لک دپی وایت ای سی ام

کرم ضد لک دپی وایت ای سی ام (ACM Depiwhite Advanced Cream) درمان کننده قوی انواع لک می باشد که با تاثیر گذاری ترکیبات موثر در این محصول ، کاهش چشمگیری در اندازه و رنگ لک ( لک های قهوه ای و سیاه) قابل مشاهده است . این محصول را می توان قبل و بعد از درمان های پوستی مانند لیزر و پیلینگ استفاده کرد . آنزیم تیروزیناز در پوست باعث ایجاد لک می گردد که با استفاده از کرم ضد لک دپی وایت می توانیم به از بین بردن لک ها و داشتن پوستی شفاف کمک کنیم . این محصول حاوی ویتامین PP می باشد که تاثیر زیادی در روشن شدن پوست دارد . این محصول با جذب سریع و ماندگاری بالا سبب نرمی و لطافت پوست خواهد شد .
ناموجود

کرم ضد جوش صورت سبیونکس کا ای سی ام

کرم سبیونکس کا ای سی ام یک (ACM Sebionex K Keratoregulating Cream) ضدجوش قوی با خاصیت لایه برداری دارای ۱۵% AHA و بر طرف کننده جای جوش صورت و بدن می باشد. با استفاده از این محصول می توانیم ترشح غدد چربی را کنترل کنیم .همچنین ضد التهاب و مات کننده پوست های چرب می باشد.با لایه برداری از سطح پوست ناصافی ها و چین و چروک های سطحی را کاهش دهید و به درمان آکنه و جای جوش های قدیمی کمک کنید. کرم سبیونکس K اثرات مفیدی روی پوست های آسیب دیده از نور خورشید داشته و لکهای تیره سطح پوست را روشن می کند. توصیه می شود که هنگام شب استفاده شود.
ناموجود

کرم ضد آفتاب (بژ روشن) سن سی تلیال SPF100 ای سی ام

کرم ضد آفتاب (بژ روشن) سن سی تلیال SPF100 ای سی ام (ACM SENSITELIAL SUNSCREEN SPF 100 LIGHT TINT) برای افرادی مناسب است که پوست های حساس و مستعد آفتاب سوختگی دارند. استفاده از این محصول موجب پیشگیری از لک و کمک به پوست های تحت درمان با استفاده از ترکیب فیلترهای شیمیایی و فیزیکی می شود. این محصول با جذب سریع بر روی پوست مرطوب کنندگی پوست را به همراه دارد. Spf100 این ضد آفتاب یک فیلتر محافظتی بسیار قوی در برابر اشعه های مضر خورشید است. این کرم در مقابل تعریق و شستشو مقاوم است و با استفاده از این محصول کناره های صورت و خطوط چهره جمع نمی شود. این فرآورده فاقد کومدون است و روی پوست حس بسیار سبکی دارد. کرم ضد آفتاب SPF100 ای سی ام مدل Sensitelial حجم 40 میل با بالاترين حفاظت را در برابر امواج مخرب UV می کند و مناسب جهت پوست های حساس و مستعد آفتاب سوختگی می باشد. پيشگيری از ايجاد لک و کمک به پوست های تحت درمان با استفاده از ترکيب فيلترهای شيميايی و فيزيکی از موارد مصرف این کرم ضد آفتاب می باشد.
ناموجود

کرم ضد آفتاب بی رنگ سن سی تلیال SPF100 ای سی ام

کرم ضد آفتاب بی رنگ سن سی تلیال SPF100 ای سی ام (ACM SENSITELIAL SUNSCREEN SPF 100) برای افرادی مناسب است که پوست های حساس و مستعد آفتاب سوختگی دارند. استفاده از این محصول موجب پیشگیری از لک و کمک به پوست های تحت درمان با استفاده از ترکیب فیلترهای شیمیایی و فیزیکی می شود. این محصول با جذب سریع بر روی پوست مرطوب کنندگی پوست را به همراه دارد. Spf100 این ضد آفتاب یک فیلتر محافظتی بسیار قوی در برابر اشعه های مضر خورشید است. این کرم در مقابل تعریق و شستشو مقاوم است و با استفاده از این محصول کناره های صورت و خطوط چهره جمع نمی شود. این فرآورده فاقد کومدون است و روی پوست حس بسیار سبکی دارد. کرم ضد آفتاب SPF100 ای سی ام مدل Sensitelial حجم 40 میل با بالاترين حفاظت را در برابر امواج مخرب UV می کند و مناسب جهت پوست های حساس و مستعد آفتاب سوختگی می باشد. پيشگيری از ايجاد لک و کمک به پوست های تحت درمان با استفاده از ترکيب فيلترهای شيميايی و فيزيکی از موارد مصرف این کرم ضد آفتاب می باشد.
ناموجود

ژل ضد آفتاب SPF50 سبیونکس ای سی ام

ژل ضد آفتاب SPF50 سبیونکس ای سی ام (ACM SEBIONEX SPF 50+ MATTIFYING SUNSCREEN GEL) با ساختار سبک و محافظت بالا در برابر اشعه های مخرب UVمناسب برای پوست های چرب و تحت درمان می باشد. این محصول حاوی ترکیبات مات کننده می باشد که چربی اضافه پوست شما را کنترل کرده و شاین پوست شما را از بین می برد. ضد آفتاب سبیونکس حاوی فیلتر های ارگانیک با خاصیت کنترل کننده ترشح چربی می باشد
ناموجود

کرم ضد آفتاب (رنگ طلایی) سن سی تلیال SPF50 ای سی ام

کرم ضد آفتاب (رنگ طلایی) سن سی تلیال SPF50 ای سی ام (ACM SENSITELIAL SUNSCREEN SPF50 GOLDEN TINT) برای افرادی مناسب است که پوستی معمولی، خشک و حساس دارند. استفاده از این محصول موجب پیشگیری از لک و کمک به پوست های تحت درمان با استفاده از ترکیب فیلترهای شیمیایی و فیزیکی می شود. این محصول با جذب سریع بر روی پوست مرطوب کنندگی پوست را به همراه دارد. Spf50 این ضد آفتاب یک فیلتر محافظتی بسیار قوی در برابر اشعه های مضر خورشید است. این کرم در مقابل تعریق و شستشو مقاوم است و با استفاده از این محصول کناره های صورت و خطوط چهره جمع نمی شود. این فرآورده فاقد کومدون است و روی پوست حس بسیار سبکی دارد.
ناموجود

کرم ضد آفتاب (بژ روشن) سن سی تلیال SPF50 ای سی ام

کرم ضد آفتاب (بژ روشن) سن سی تلیال SPF50 ای سی ام (ACM SENSITELIAL SUNSCREEN SPF50 LIGHT TINT) برای افرادی مناسب است که پوستی معمولی، خشک و حساس دارند. استفاده از این محصول موجب پیشگیری از لک و کمک به پوست های تحت درمان با استفاده از ترکیب فیلترهای شیمیایی و فیزیکی می شود. این محصول با جذب سریع بر روی پوست مرطوب کنندگی پوست را به همراه دارد. Spf50 این ضد آفتاب یک فیلتر محافظتی بسیار قوی در برابر اشعه های مضر خورشید است. این کرم در مقابل تعریق و شستشو مقاوم است و با استفاده از این محصول کناره های صورت و خطوط چهره جمع نمی شود. این فرآورده فاقد کومدون است و روی پوست حس بسیار سبکی دارد.
ناموجود

کرم ضد آفتاب بی رنگ سن سی تلیال SPF50 ای سی ام

کرم ضد آفتاب بی رنگ سن سی تلیال SPF50 ای سی ام (ACM SENSITELIAL SUNSCREEN SPF50) برای افرادی مناسب است که پوستی معمولی، خشک و حساس دارند. استفاده از این محصول موجب پیشگیری از لک و کمک به پوست های تحت درمان با استفاده از ترکیب فیلترهای شیمیایی و فیزیکی می شود. این محصول با جذب سریع بر روی پوست مرطوب کنندگی پوست را به همراه دارد. Spf50 این ضد آفتاب یک فیلتر محافظتی بسیار قوی در برابر اشعه های مضر خورشید است. این کرم در مقابل تعریق و شستشو مقاوم است و با استفاده از این محصول کناره های صورت و خطوط چهره جمع نمی شود. این فرآورده فاقد کومدون است و روی پوست حس بسیار سبکی دارد.
ناموجود

کرم ترمیم کننده سیکاستیم ای سی ام

کرم ترمیم کننده سیکاستیم ای سی ام (ACM Cicastim Soothing Repair Cream) ترمیم کننده قوی و التیام بخش در هر مرحله آسیب پوستی است که با قابلیت جلوگیری از ایجاد گوشت اضافه همراه با تسریع و بهبود روند ترمیم ، مناسب جهت استفاده بعد از لیزر ، پیلینگ ، میکرودرم ابریژن ، بریدگی ، سوختگی های سطحی و جراحی ها میباشد. این محصول پانسمانی نامرئی روی زخم همراه با خاصیت ضد عفونی کننده نیز میباشد .
ناموجود

کرم ضد جوش صورت سبیونکس تریو ای سی ام

کرم ضد جوش سبیونکس تریو ای سی ام (Sebionex Trio Anti-imperfection Corrective Face Cream) درمان کننده جوش های مقاوم به درمان و برطرف کننده آکنه های شدید با جلوگیری از رشد باکتری های مولد آکنه می باشد که درمان کننده انواع جوش و لک جای جوش می باشد. این محصول دارای خاصیت آنتی باکتریال می باشد وقرمزی جای جوش را از بین می برد و مناسب برای جوش های التهابی و تنظیم کننده ترشح چربی بیش از اندازه پوست می شود.
ناموجود

ژل شوینده سبیونکس ای سی ام

ژل شوینده سبیونکس ای سی ام (ACM Sebionex Cleansing Gel) پاک کننده مناسب پوست های چرب و جوشی و مستعد آکنه است و جایگزین بسیار مناسب صابون جهت شست وشوی این محصول حاوی فرمولاسیونی مناسب بدون ایجاد آثار تحریکی بر روی پوست باعث از بین رفتن کامل آلودگی ها و باقی نماندن مواد آرایشی از منافذ پوست می گردد. با استفاده از این ژل از ایجاد جوش و تجمع چربی ها و سلول های مرده جلوگیری کنید. این محصول دارای قدرت پاک کنندگی بالا و تنظیم کننده ترشح غدد چربی میباشد.
ناموجود

کرم ضد آفتاب رنگی مینرال سن سی تلیال SPF50 ای سی ام

کرم ضد آفتاب رنگی مینرال سن سی تلیال SPF50 ای سی ام (Sensitelial Tinted Mineral Sunscreen SPF50) با نهایت حفاظت و پوشانندگی بالا در سطح پوست انتخاب مناسبی است برای افرادیکه به خصوص تحت درمان انواع ضد لک ها و لایه بردار ها هستند .
ناموجود

کرم مرطوب کننده و ضد قرمزی سن سی تلیال ای سی ام

کرم مرطوب کننده و ضد قرمزی سن سی تلیال ای سی ام (ACM Sensitelial Soothing Cream) با حفظ رطوبت در سطح پوست و از بین بردن گرما و قرمزی پوست موجب التیام آن می شود. فرمولاسیون این محصول به گونه ای است که می توان از آن برای کودکان و بزرگسالان نیز استفاده کنید. ویتامین E و موم زنبور عسل در ترکیبات این محصول به تسکین پوست شما که دچار التهاب و یا تحریک شده است کمک می کند. همچنین در کاهش گرمای بیش از حد در نواحی رزاسه بسیار موثر می باشد. این محصول در گروه سنسی تلیال ای سی ام قرار دارد. محصولات این گروه جهت استفاده برای پوست های حساس مناسب می باشد.
ناموجود

ژل ضد آفتاب سن سی تلیال SPF50 ای سی ام

ژل ضد آفتاب سن سی تلیال SPF50 ای سی ام (ACM Sensitelial SPF50 Sunscreen Gel) با ساختار ژل مناسب برای پوست های مستعد به جوش و تحت درمان آکنه می باشد و با ساختاری سبک محافظت پوست را در برابر اثرات مخرب اشعه های UV بالا می برد. این ضد آفتاب دارای فیلتر های ارگانیک جهت پوست های چرب و حساس می باشد و مقاوم در برابر تعریق است.
ناموجود

کرم ضد کبودی سیکاستیم آرنیکا ای سی ام

کرم ضد کبودی سیکاستیم آرنیکا ای سی ام (ACM Cicastim Arnica) برطرف کننده کبودی بعد از جراحی های زیبایی ، تورم و خون مردگی ناشی از ضربه به صورت و بدن و تسکین دهنده خارش ناشی از گزش حشرات می باشد. این محصول به واسطه دارا بودن عصاره آرنیکا ، ترمیم کننده و بازسازی کننده بافت پوست می باشد و از بین برنده کبودی و التهاب ناشی از تزریق ژل و بوتاکس می باشد.
ناموجود

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش انرژایزینگ نووفن ای سی ام

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش انرژایزینگ نووفن ای سی ام برای تحریک رشد، تغذیه و تقویت مو مناسب است و باعث درمان موثر ریزش مو می شود. این شامپو حاوی گلیسیرین است که موجب نرمی موها می شود. شامپو ضد ریزش انرژایزینگ نووفن ای سی ام با تحریک گردش خون مویرگی و کاهش تولید سبوم به بهبود سریع رویش مجدد مو و ضخیم شدن تارهای مو کمک می نماید. شامپو انرژایزینگ نووفن ای سی ام حاوی پیش ساز ویتامین E و B3 و B5 است و موهای ضعیف و شکننده را تقویت می کند.
ناموجود

شامپو ضد شوره خشک نووفن.کا ای سی ام

شامپو ضد شوره خشک نووفن.کا ای سی ام محصولی بی‌نطیر برای درمان شوره‌های خشک، شدید و مقاوم به درمان است. این شامپو حاوی ترکیبات ضد قارچ است و از رشد و تکثیر قارچ‌های مولد شوره جلوگیری می‌کند. شامپو ضد شوره خشک نووفن K ای سی ام ACM قدرت پاک کنندگی فوق‌العاده‌ ای دارد و سلول‌های مرده پوست کف سر را به طور کامل پاکسازی می‌کند. شامپو نووفن کا ای سی ام به واسطه داشتن ترکیبات ضد التهابی قرمزی، سوزش و خارش پوست کف سر را از بین می‌برد. این محصول ضخامت لایه اپیدرم را کنترل کرده و پوسته ریز‌ی‌های شدید را برطرف می‌کند. برای درمان پسوریازیس و عوارض آزار دهنده آن نیز می‌توانید شامپو ضد شوره نووفن K ای سی ام ACM استفاده کنید‌
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display