جستجو

درباره ما

داستان ای میکاپ از سال 1394 و بعد از چندین تجربه مختلف در زمینه فراهم کردن و گردآوری محصولات برندهای معتبر مراقبت از پوست و مو  برای عرضه در ایران شکل گرفت. شرایط مکانی و زمانی فعالیت به نحوی بود که نیاز مصرف کننده احساس، درک و فهمیده  میشد اما ابزاری برای تامین این نیاز وجود نداشت. شرایط اقتصادی کشور زمینه را طوری شکل داده بود که به مصرف کننده دیگر شانس و زمان برای آزمایش و خطاهای متنوع در استفاده از محصولات مراقبت از پوست و مو را  به سختی میشد داد. قیمت تمام شده نهایی محصولات معتبر طوری بود که می بایستی نیاز مصرف کننده به خوبی تشحیص داده میشد و با بالاترین احتمال  محصول مناسب تجویز میشد طوری که مشکل او به خوبی و به صورت قابل لمس حل میشد تا احساس رضایت در مصرف کننده شکل می گرفت. حس خوب بعد از مصرف محصولات،  بهترین جمله برای معرفی ای میکاپ است.

انگیزه اولیه ای میکاب در قالب یک فروشگاه اینترنتی از سالهای قبل 1394 در پوشش یک فروشگاه اختصاصی فیزیکی به نام فروشگاه نواسکین عملی شده بود. فروشگاهی تخصصی در زمینه  مراقبت از پوست و مو با تیمی از مشاوران متخصص در این زمینه با 10 سال تجربه موفق حال آماده همکاری و تشکیل تیم ای میکاپ بودند. از سال 1394 تصمیم گرفتیم نتیجه های این تجربه موفق را گسترش داده و هم وطنان بیشتری را با این تجربه موفق آشنا کنیم. ای میکاپ یک استارت آپ کامل شامل مشاوره دقیق در زمینه تجویز محصولات مراقبت از پوست و مو،  فراهم کردن محصول مورد نیاز برای رفع مشکل می باشد.

چرا ای میکاپ؟

هدف اصلی ما احترام به حق انتخاب مصرف کننده می باشد. مصرف کننده حق دارد محصول مورد نیاز برای حل مشکل خود را در میان برندهای مختلف انتخاب نماید. از منظر ما به هیچ بهانه ای نمی توان حق انتخاب را از مصرف کننده گرفت و تک تک افراد این کشور حق دارند از برندهای معتبر بین المللی استفاده نمایند. محصولات مراقبت از پوست و مو خروجی یک برساخت اجتماعی به عنوان علم تجربی می باشند و تمام افراد حق دارند از این نتیجه بهره مند شوند. مشاور خوب از منظر ما کسی است که نیاز مصرف کننده را درک کرده و نوع محصول مورد نظر را برای او تحویز کند نه اینکه صرفا یک برند خاص و محدود را همواره معرفی کرده و صرفا انگیزه اقتصادی خود را مد نظر داشته باشد. نوع محصول در تنوعی از برندهای مختلف باید وجود داشته باشد و مصرف کننده نهایی انتخاب آخر را انجام دهد. اگر مصرف کننده را در برابر یک سری محصول خاص قرار دهیم و بگوییم «بین این ها انتخاب کن» در واقع حق انتخاب از مصرف کننده گرفته شده است. ما تلاش می کنیم اخلاق حرفه ای را رعایت کرده و  تاثیرعلایق اقتصادی را به کمترین حد ممکن تقلیل دهیم. تعهد ای میکاپ به عنوان فردی حقوقی در این جامعه برداشتن گام برای ارتقا سطح کیفی زندگی اجتماعی هم وطنان عزیز خواهد بود.

در قالب این نیاز در ای میکاپ تنوع های زیادی از برندهای معتبر داخلی و خارجی در کنار هم جمع آوری شده اند. مشاوره 24 ساعته آنلاین و تلفنی در ایمیکاپ فراهم بوده و مشتری را تا حد امکان به مقصد نهایی راهنمایی خواهیم کرد. به هیچ عنوان اجازه ورود محصولات تقلبی و غیر اصل را به مجموعه ای میکاپ نداده و در اینده هم نخواهیم داد. در راستای قوانین حاکم بر کشور فعالیت خواهیم کرد و به قوانین احترام خواهیم گذاشت. ارائه تاریخ انقضا محصول قبل از خرید به مشتری احترام به نیاز مشتری است و ما این نیاز را در ایمیکاپ رفع کرده ایم. با دیدی باز به مرجوعی کالا نگاه کرده و در صورت مشکل از ما کالای مرجوعی پذیرفته خواهد شد.

فلسفه کار ما در مجموع عبارتند از :

  • فروش محصول  به مصرف کننده واقعی و کم کردن واسطه گری
  • ارائه تضمین و گارانتی واقعی به مصرف کننده در خصوص اصالت و تاریخ مصرف محصول
  • کاهش هزینه های فروش محصول و رساندن کالا به دست مشتری با کمترین قیمت ممکن
  • تامین کالا در اقصی نقاط کشور
  • ارائه مشاوره و راهنمایی تخصصی جهت انتخاب محصول مناسب
  • حفظ کردن تنوع محصولات در بدترین شرایط
  • احترام به نیاز مشتری در تمام زمینه های مرتبط
  • ارائه نقد و بررسی محصولات در قالب مجله اینترنتی ای-میکاپ

فیلتر
Sort
display