جستجو

لیفت مژه با استفاده از کیت مکسی 2 (Max 2)

لیفت مژه با استفاده از کیت مکسی 2 (Max 2)

مراحل انجام کار:

1. ابتدا با استفاده از پد پاک کننده ، چربی و مواد آرایشی دور چشم و مژه ها را تمیز نمایید. در صورتی که این موادِ چرب پاک نشود قدرت چسبندگی مژه بر روی سیلیکون کم شده و به خوبی فر نخواهد خورد.

 

 

  1. مژه ها را با استفاده از شانه مخصوص مرتب کنید.

 

 

  1. مژه های پایین را با استفاده از پد زیرِ چشم بپوشانید.

 

 

  1. سیلیکون متناسب با طول مژه را انتخاب کنید. برای مژه های کوتاه از سیلیکون آبی، برای مژه های متوسط از سیلیکون قرمز و برای مژه های بلند از سیلیکون سبز استفاده نمایید.

 

 

  1. نحوه گذاشتن سیلیکون و جهت آن را متناسب با نوع فر تعیین نمایید، بطوری که اگرمی خواهید شکل فر مژه ها بصورت C  باشد بایستی قسمت رنگی سیلیکون در چشم راست به سمت بیرون و در چشم چپ به سمت داخل چشم قرار گیرد و اگر به دنبال داشتن مژه هایی با حالت فر بصورت J هستید بایستی قسمت رنگی سیلیکون به سمت داخل چشم راست و خارج چشم چپ قرار بگیرد.

 

 

  1.  ابتدا سیلیکون را بر روی پلک بچسبانید. سپس روی سیلیکون را نیز با استفاده از یک میکرو براش به چسب آغشته نموده و مژه ها را بر روی آن چسبانده و هر کدام از مژه ها را بصورت تک تک در جای خود مرتب نمایید.
  2.  در صورتی که مرتب کردن مژه ها به دلیل خشک و سفت شدن چسب سخت شده باشد بهتر است نوک مینی استیک را با آب نمناک نموده و بدین صورت به راحتی می توانید مژه ها را بصورت تک تک در جای خود مرتب نمایید.

 

 

  1.  محلول شماره 1 (آبی رنگ) را بر روی سیلیکون خالی کرده و با استفاده از میکرو براش آن را بر روی مژه ها پخش نمایید.

 

 

  1. محلول شماره 1 بایستی 10 الی 15 دقیقه بر روی مژه ها باقی بماند. پس از این مدت با پد پاک کننده مواد را از روی مژه ها پاک کنید. دقت نمایید اگر مژه ها نازک باشد بایستی پس از 10 دقیقه این محلول از روی مژه ها پاک شود و در صورتی که مژه ها ضخیم باشد می توانید تا 15 دقیقه صبر نمایید. به هیچ وجه اجازه ندهید این محلول بیش از 15 دقیقه بر روی مژه ها باقی بماند. سمت و جهت پاک کردن مژه ها بایستی از سمت ریشه به طرف نوک مژه ها باشد.

 

 

 10. محلول شماره 2 (صورتی رنگ) را بر روی سیلیکون ریخته و همانند مرحله قبل با استفاده از یک میکرو براش محلول را بر روی مژه ها پخش نمایید. این محلول نیز متناسب با ضخامت مژه ها بایستی بین 10 الی 15 دقیقه بر روی مژه ها باقی مانده و سپس با استفاده از یک پد پاک کننده آن را از روی مژه ها پاک نمایید.

 

 

11.  در این مرحله سیلیکون را از روی پلک جدا نموده و مژه ها را با استفاده از شانه مخصوص مرتب نمایید. دقت نمایید هنگام کندن سیلیکون می توانید با استفاده از یک میکرو براش نمناک حد فاصل بین سیلیکون و پوست را خیس نمایید تا سیلیکون راحت تر کنده شود.

12. در پایان از محلول Flying Essence استفاده نمایید تا مژه ها فیکس و مقاوم شوند.

 

 

 

دقت نمایید پس از اتمام مراحل فوق به فردی که مژه های خود را لیفت کرده تذکر دهید که مژه ها نبایستی تا 24 ساعت با آب تماس داشته باشند. همچنین در این مدت از سونا و شنا دراستخرنیز خودداری کرده و تا 6 ساعت نیز چشمان خود را مالش ندهد.

 

 

 

(( ارائه کلیه خدمات تخصصی و آموزش رنگ مو، مش، بالیاژ، آمبره، سامبره، کراتین، احیای مو، لیفت، لمینت و اکستنشن مژه توسط اساتید حرفه ای و مجرب و با استفاده از مواد خارجی و برند های معتبر))

 

 

 

 

 

لطفا نظرتان راجع به این مطلب را وارد نمائید
نظرات
14/05/2019 06:00 ب.ظ
سلام
14/05/2019 06:00 ب.ظ
سلام
آرشیو مجله
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش