جستجو

الگوترم

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

امولسیون مرطوب کننده الگوترم

امولسیون مرطوب کننده الگوترم (Algotherm Resource Emulsion) فرآیند آبرسانی طبیعی پوست را تقویت نموده و رطوبت پوست را متوازن می نماید. این امولسیون مناسب پوستهای معمولی تا خشک است.
580,000 تومان 550,000 تومان

ب ب کرم دریایی الگوترم

بی بی کرم دریایی الگوترم (Algotherm BB Marine Cream) دارای قدرت پوشانندگی بالا و رفع عیوب، با فرمولاسیون سبک و غیر چسبنده پوست را روشن و یکدست و مرطوب نموده و با داشتن فیلترهای ضد آفتاب SPF 30، از پوست در مقابل اشعه های آفتاب محافظت می نماید. ب ب کرم رنگی الگوترم دارای رنگ طبیعی روشن پوست بوده و برای تمامی انواع پوستها مناسب است.
600,000 تومان 560,000 تومان

سرم تسکین دهنده الگوترم

سرم تسکین دهنده و بهبود دهنده میزان تحمل پوست الگوترم (Algotherm Soothing Tolerance Serum) اثرات عدم تحمل پذیری و احساس کشیدگی و ناراحتی پوست را کاهش داده و پوست را تسکین می دهد. سرم تسکین دهنده و التیام بخش آلگوترم با داشتن اسطوخدوس دریایی باعث کاهش حساسیت پوست می شود.
800,000 تومان 780,000 تومان

سرم ضد پیری حیات دریایی الگوترم

سرم ضد پیری دریایی الگوترم (Algotherm Marine Life Serum) بهترین درمان و مراقبت دریایی برای جوان سازی پوست است.این سرم خارق العاده با فرمول خاص، چهار جلبک ALGOGENE را برای کاهش چروک ها، حفظ استحکام پوست، ترمیم حاشیه صورت (خطوط فک) و کاهش لک های تیره ترکیب می نماید. سرم جوان کننده الگوترم پوست را یکنواخت، انعطاف پذیر و درخشان می نماید.
980,000 تومان 950,000 تومان

سرم لیفت دور چشم الگوترم

سرم لیفت دور چشم الگوترم (Algotherm Eye Lift Serum) به سرعت جذب پوست شده و باعث کاهش چین و چروکهای ریز دور چشم می شود.سرم دور چشم الگوترم پوست را جوانسازی نموده باعث انعطاف پذیری و استحکام پوست می شود.
680,000 تومان 650,000 تومان

سرم مرطوب کننده مغذی الگوترم

سرم مرطوب کننده مغذی الگوترم (Algotherm Nutri Resource Serum) مواد مغذی مورد نیاز پوست شما را فراهم نموده و فرآیند مرطوب شدن و آبرسانی به پوست را فعال نموده و لایه ای محافظ تبخیر و از دست رفتن رطوبت روی پوست ایجاد می نماید. سرم مغذی الگوترم مناسب پوستهای نرمال تا خشک است.
690,000 تومان 750,000 تومان

کرم ترمیم کننده 5 کاره الگوترم

کرم ترمیم کننده 5 کاره الگوترم (Algotherm Repair Resource Cream) اثرات پنجگانه مرطوب کننده، احیا و بازسازی، تغذیه دائم، تسکین آنی و محافظت از پوستهای معمولی تا خشک را برای شما به ارمغان می آورد.
750,000 تومان 730,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش