جستجو

سسدرما

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ژل روشن کننده کوجیکول پلاس سسدرما

ژل ضد لک و روشن کننده کوجیکول پلاس سسدرما (Sesderma KOJICOL Plus Skin Lightener Gel) روشن کننده و درمان موضعی انواع لک های مقاوم و ناشی از استفاده از لوازم آرایشی، داروها، نور آفتاب، بارداری و آکنه و جوش است. ژل کوجیکول برای انواع پوستها حتی پوست های چرب مناسب است.
235,000 تومان

ژل مرطوب کننده ای سی گلیکولیک 20 سسدرما

ژل مرطوب کننده ای سی گلیکولیک 20 سسدرما (Sesderma ACGLICOLIC 20 Moisturizing Gel) مرطوب کننده و ضد چروک حاوی اسید گلیکولیک به فرم آزاد و لیپزومی شده است که پوست را مرطوب، بازسازی و ترمیم می نماید. این ژل مناسب پوستهای چرب است.
257,000 تومان 239,000 تومان

ژل کرم مرطوب کننده ای سی گلیکولیک (کلاسیک قوی) سسدرما

ژل کرم مرطوب کننده ای سی گلیکولیک (کلاسیک قوی) سسدرما (Sesderma ACGLICOLIC Moisturizing Cream) مرطوب کننده و ضد چروک حاوی اسید گلیکولیک به فرم آزاد و لیپزومی شده است که پوست را مرطوب، بازسازی و ترمیم می نماید. این کرم ژل مناسب پوستهای مختلط است.
257,000 تومان 250,000 تومان

سرم تقویت کننده مژه و ابرو سس لش سسدرما

سرم تقویت کننده مژه و ابرو سسدرما ایده آل برای درمان کوتاهی و یا کم پشتی مژه و ابرو است. این محصول حاوی حباب‎های لیپیدی است که سبب انتقال عوامل فعال به ریشه مژه‎ها جهت کسب بهترین نتیجه می‎شود.
315,000 تومان

سرم لیپزومی ای سی گلیکولیک سسدرما

سرم لیپوزومی ای سی گلیکولیک سسدرما (Sesderma ACGLICOLIC Lipsomal Serum) ضد چروک حاوی اسید گلیکولیک به فرم آزاد و لیپزومی شده است که پوست را مرطوب، بازسازی و ترمیم می نماید. این ژل مناسب تمامی انواع پوستها بوده و به عنوان درمان اصلی استفاده میشود.
175,000 تومان

سرم لیپزومی سی-ویت سسدرما

سرم لیپزومی سی-ویت سسدرما (Sesderma C-VIT Lipsomal Serum) برای استفاده در نواحی صورت، اطراف چشم و لب ارائه شده است و سبب افزایش فوری شفافیت پوست می گردد. چهره ای یکدست، شفاف و روشن را ایجاد می کند و در همان حال سبب کاهش خطوط ریز و خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم می شود و تیرگی را برطرف می کند.
235,000 تومان 225,000 تومان

سرم لیپوزومی آزلاک رو سسدرما

سرم ضد لک لیپزومی آزلاک رو سسدرما (Sesderma AZELAC RU Lipsomal Serum) سرم روشن کننده و شفاف کننده پوست صورت است که با تنظیم تولید رنگدانه ها سبب یکدست شدن رنگ پوست و شفافیت بیشتر می شود.
230,000 تومان

لوسیون آزلاک سسدرما

لوسیون آزلاک سسدرما (Sesderma AZELAC Lotion) پیشگیری کننده و درمان کننده مشکلات پوستهای چرب و مستعد آکنه از قبیل قرمزی، جوش و آکنه و لک، رزاسه، کوپروز، گرگرفتگی و التهاب است.
130,000 تومان 125,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش