جستجو

انیستیتو استادرم

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

کرم ضد آفتاب فتو ریورس استادرم

ضد آفتاب فتو ریورس (INSTITUT ESTHEDERM Photo Reverse) سبب پیشگیری و کاهش لک های قهوه ای موجود در سطح پوست صورت می شود. این ضد آفتاب محافظت مطلوب از پوست‌های دارای لک در مقابل خطرات ناشی از آفتاب را به خوبی به عهده می گیرد و در همان حال رنگ صورت را روشن تر و یکدست تر می کند. پوست های حساس به نور که در اثر مصرف داروها‌یی مانند داروهای ضد بارداری خوراکی و یا آنتی بیوتیکها و ... با مشکل تغییرات در لک های صورت خود مواجه می شوند از مخاطبان اصلی این ضد آفتاب قلمداد می شوند.
495,000 تومان 479,000 تومان

ژل پاک کننده پیور استادرم

ژل پاک کننده پیور استادرم (Esthederm Osmoclean Pure Cleansing Gel) برای انواع پوست ها مخصوصا پوست های چرب و مختلط مناسب است و چربی پوست را متعادل می کند. ژل شوینده استادرم با از بین بردن هوشمندانه باکتری های بیماری زا و افزایش باکتری های مفید سطح پوست، سیستم ایمنی و دفاع طبیعی پوست را افزایش داده و با حفظ تعادل فلور طبیعی پوست، از آسیب های ناشی از آب سخت پیشگیری میکند.
365,000 تومان 355,000 تومان

ژل سلولار واتر استادرم

ژل مرطوب کننده و انرژی بخش پوست سلولار واتر استادرم (Esthederm Cellular Water Gel) مناسب پوست های معمولی و مختلط بوده و باعث آبرسانی پوست می شود.
740,000 تومان 735,000 تومان

سیتی کرم استادرم

کرم سیتی استادرم (Esthedem City Cream) در گروه مراقبت روزانه استادرم قرار دارد که از پوست در برابر آلودگی هوا محافظت می کند. سیتی کرم استادرم مرطوب کننده و مغذی پوست بوده و از پوست در برابر شرایط محیطی و آلودگیهای محیط شهری محافظت می نماید.
341,700 تومان

محلول پاک کننده اسموپیور استادرم

محلول پاک کننده اسموپیور استادرم (Esthederm Osmoclean Osmopure Face and Eye Cleansing Water) یک پاک کننده به راحتی شیر پاک کن و به طراوت بخشی لوسیون میباشد.محلول اسموپیور ذرات ریز چربی و آلودگی و همچنین آرایش صورت و دور چشم را به آسانی پاک نموده و دارای اثرات شاداب کنندگی یک تونراست .
365,000 تومان 361,000 تومان

کرم جوان کننده سیکلو سیستم استادرم

کرم جوان کننده سیکلو سیستم استادرم (Esthederm Cyclo System Youth Cream) بازسازنده و ترمیم کننده است و باعث جوانی و طراوت پوست می شود . پوست بلافاصله پس از مصرف کرم جوان کننده و ضد چروک سیکلو سیستم، لطیف و شفاف شده و خطوط آن برطرف می شود.
950,000 تومان

فوم شوینده پیور استادرم

فوم شوینده پیور استادرم (Esthederm Pure Cleansing Foam) یک پاک کننده با پایه آب است که احساس کشیدگی در پوست ایجاد نمی کند. فوم پیور اسموکلین استادرم به خوبی آرایش را پاک کرده و به پوست حالت شادابی و نرمی می دهد. شوینده پیور استادرم مناسب انواع پوستها حتی پوستهای خشک و حساس است.
440,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش