جستجو

مو

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شامپو ضد شوره شدید کلیمبازول 50 هگور

شامپو کلیمبازول 50 هگور (Hegor Climbazole 50 Shampoo Anti-Dandruff) حاوی ترکیبات فعال ضد شوره قدرتمندی است توصیه می نماید.ترکیبات این محصول برگرفته از خانواده ایمیدازول و مولکول های ضد قارچ می باشد که با نابود کردن عامل تکثیر قارچ Malassezia Furfur ،شوره های سر را از بین می برند.در موارد شوره های خفیف،هگور به عنوان راه حل،شامپو کیمبازول 50 را توصیه می نماید.این شامپو مانع از بازگشت شوره سر بوده و در جهت حفظ نتایج بدست آمده از شامپو کیمبازول 50 مورد استفاده قرار می گیرد.
83,000 تومان 77,000 تومان

شامپو ضد شوره کلیمبازول 50 هگور

شامپو کلیمبازول 50 هگور (Hegor Climbazole 50 Anti-Dandruff Shampoo) حاوی ترکیبات فعال ضد شوره قدرتمندی است توصیه می نماید.ترکیبات این محصول برگرفته از خانواده ایمیدازول و مولکول های ضد قارچ می باشد که با نابود کردن عامل تکثیر قارچ Malassezia Furfur ،شوره های سر را از بین می برند.در موارد شوره های خفیف،هگور به عنوان راه حل،شامپو کیمبازول 50 را توصیه می نماید.این شامپو مانع از بازگشت شوره سر بوده و در جهت حفظ نتایج بدست آمده از شامپو کیمبازول 150 مورد استفاده قرار می گیرد.
73,000 تومان

شامپو محافظ رنگ مو ایوروشه

شامپو محافظ رنگ مو ایوروشه (Yves Rocher Color-Protection And Radiance Shampoo) علاوه بر اینکه تغذیه کننده ساقه موهای رنگ شده است می تواند رنگ موها را در برابر شستشوی مکرر تثبیت کند و باعث درخشان شدن موها شود. شامپو موهای رنگ شده ایوروشه حاوی گیاه زالزالک می باشد که دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی است و به خوبی از موهای رنگ شده مراقبت می کند و موهایی را که با رنگ شدن نرمی و درخشش خود را به مرور از دست داده اند،لطافت و درخششان را باز می یابد . شامپو تثبیت کننده رنگ موی ایوروشه حاوی ترکیبات موثر از قبیل زالزالک، ویتامین E و پانتنول می باشد
65,000 تومان 57,000 تومان

ماسک برای موهای ظریف و نازک آی ان جی *

ماسکی مغذی و مرطوب کننده برای مو های ضعیف و شکننده
125,000 تومان 120,000 تومان

ماسک رنگی 3 در 1 آی ان جی

ماسک رنگ مو دارای روغن آرگان جهت احیاء کردن مو، براق و درخشان شدن آن
12,000 تومان 35,000 تومان

ماسک موی محافظت کننده و درمان کننده نورشینگ آلتر اگو

ماسک مو غنی شده با مولکول‌های ریز و سریع‌النفوذ عصاره گیاهان شفابخش و هورمون جلبک‌های دریایی
75,000 تومان

ماسک موی کرم کپ سیر آلتر اگو

این محصول غنی شده با قوی‌ترین عصاره طبیعی سیر جهت تقویت پوست سر، ریشه مو، تحریک رشد مو، محافظت از ساختمان کورتکس و حفظ رطوبت ساقه مو می باشد.
55,000 تومان

ماسک کراتین آلتر اگو

تغذیه و ترمیم بافت آسیب دیده و ایجاد درخشندگی طبیعی به ساقه موها، ایجاد صافی و یکنواختی بر روی ساقه موها، افزایش رطوبت با اثرات ضد گره خوردگی و افزایش شانه پذیری، نرمی و لطافت ساقه مو.
95,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش