جستجو

درباره ما

وب سایت ای-میکاپ فعالیت خود را ار سال 1394 با هدف تهیه و گردآوری مطالب تخصصی در حوزه لوازم بهداشتی و آرایشی و همچنین نقد و بررسی تخصصی محصولات آرایشی شروع کرد.

در ابتدا فعالیت ما با مجله اینترنتی ای-میکاپ به آدرس http://mag.emakeup.ir آغاز گردید. بدلیل فقدان وجود اطلاعات تخصصی در مورد لوازم و محصولات آرایشی، تمرکز مجله ای-میکاپ بر نقد و بررسی محصولات آرایشی و ارائه اطلاعات مفید به کاربران جهت انتخاب آگاهانه و اطلاع از مزایا و معایب هر محصول قرار گرفت. در حال حاضر ای-میکاپ بالاترین رتبه را از لحاظ موتور جستجوی گوگل در جستجوی عبارت "نقد و بررسی محصول آرایشی" داشته و مطالب تهیه شده توسط این مجله به عنوان مرجع و رفرنس بسیاری از وب سایتها و کاربران قرار گرفته است.

در ادامه فعالیت و از سال 1396، فروشگاه ای-میکاپ با تمرکز بر ارائه محصولات اصل و با کیفیت در کنار ارائه اطلاعات مفید در خصوص هر محصول آغاز به کار کرد. برای این منظور گروه ای-میکاپ با توجه به جایگاه مناسب خود در اینترنت، اقدام به عقد قرارداد با فروشگاههای معتبر و دارای نمایندگی مجاز فروش لوازم آرایشی نموده و با بزرگترین مرکز فروش این لوازم (مرکز تجاری مرجان واقع در خیابان منوچهری تهران) شروع به همکاری نمود.

هدف ما کسب جایگاه نخست در فروش اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی است.

Filters
Sort
display